Начало / Electricial / Електроинженер работа описание / Роли / Задължения и отговорност проба

Електроинженер работа описание / Роли / Задължения и отговорност проба

Работа описание / Роли / Задължения и отговорност проба

  • Подготвя и отзиви от инженерни проучвания дизайн чертежи и документи и спецификации, материали и оборудване
  • Трябва да има отлични комуникативни умения на английски и способността да се подложи на пожароизвестителни системи
  • Работа в енергичен бързорастящи екип ориентирана среда, подкрепа на голям международен проект, електроинженер ще бъде отговорен за допринася практически
  • Проектиране и разработка на датчик електрическо захранване и комуникация преобразуване
  • Дизайн и подробно на електрически и оптични свързващи схеми
  • Избор на електрическа мрежа и фибри оптични компоненти за използване при тежки външни условия
  • Изпълнение на мощност натоварване изчисления
  • Подробно фибри взаимовръзката между мрежови елементи
  • Осигуряване на поддръжка на поле и проактивно решаване на проблеми да сведе до минимум престой
  • Проектиране и разработка на заземяване и свързване на решения за защита на персонал и оборудване
  • Изпълнението на аналитични симулации за смекчаване на електрически удари претоварване защити и т.н.
  • Отговорен за надзора на обекти, свързани с Фо и електрически
  • Отговорни за прилагането на нови изисквания за строителство на дизайн на сайта, свързани с Фо и Електротехника
  • Предоставя техническа поддръжка за всички компания s операции и поддръжката на цялото механично оборудване и системи във всички инсталации
  • Проектиране изграждане на механични проекти, вариращи от малки изменения на използването област охладени водна система за охлаждане
  • Подготовка на прегледа преводачески инженерни планове технически спецификации
  • Производство на стандартен инженерни чертежи тълкуване на строителство документи
  • Преглед, одобряване, щамповане инженерни документи
  • Дизайн изготвяне на документи за офериране
  • Преглед работни чертежи, като вграден чертежи O M ръководства наблюдава гладка преотстъпват на FM екип
  • Управление на място Инженеринг екип в изпълнение на QA QC документ контрол количество геодезия планиране
  • Завод за производство на работни чертежи поръчки на малки и големи
  • Тази роля ще осигури цялостната поддръжка контрол на всички заводи и комунални съоръжения
  • Работи с управителя на поддръжка за да зададете планове на оптимална поддръжка гарантира минимално обезпокояване на производство и най-високата MPI постижение
  • Ефективно управление на срещи на екипа и да присъстват ежедневно проследяване среща с други функционални екипи
  • Доклади на месечна база на поддръжка мениджър екип изпълнението срещу целите
  • Гарантира, че всички разбивки се обслужват бързо и ефективно и че Отделът е подходящ персонал
  • Наблюдава ремонт на заводи и оборудване гарантира, че при проблем е сведено до минимум
  • Активно преследва и подобрения на оборудване и процедури за подобряване на функционирането на растението на документи
  • Действа като машина резервни-изкуства магазини пазител гарантира, че адекватни мин Макс склад нива се поддържат за всички резервни части и че новите части са подредени и нива
  • Осъществява връзката с shift надзорници да се гарантира, че те са напълно информиран за всички промени по този начин гарантира всички смени са в притежание на правилната информация
  • Произвежда доклади на оборудване неизправност разбивки и електро ремонти и анализира резултатите да разрешите подобрения
  • Напълно запознати с електрически регламенти and допитвания с машини за промени и подобрения
  • Осигурява ежедневното инженерни оперативна поддръжка съвети поддръжка сайт инженерите по поддръжка на всички ремонтни работи, извършени върху поле електрооборудването инсталиране
  • Разработва електрически продукти чрез изучаване на изискванията на клиента изследване и тестване производствени и монтажни методи и материали
  • Производствените процеси се развива чрез проектиране и промяна на оборудване за изграждане и монтаж на електрически компоненти, привличане на наблюдения от операторите
  • Осигурява качество на продукта от проектирането на електрически методите за тестване, тестване на готовите продукти и системни възможности
  • Подготвя доклади за продукт чрез събиране, анализиране и обобщаване на информация и тенденции
  • Предоставя инженерни информация чрез отговаряне на въпроси и заявки
  • Поддържа продукта и компанията репутация чрез съобразяване с федерални и държавни разпоредби
  • Поддържа апаратура от следните s инструкциите на производителя и установените процедури искане ремонт услуга
  • Поддържа продуктови данни база от написването компютърни програми за въвеждане на данни
  • Довършва проекти чрез обучение и ръководни техници
  • Поддържа професионално и техническо познание, като посещават образователни семинари, преглед на професионални публикации за създаване на лични мрежи, участващи в професионални общества
  • Допринася за работа в екип чрез извършване на съответните резултати, както е необходимо
  • Той трябва да изработи творчески подход към проблемите и монитор работа за привеждане в съответствие с приложимите кодове прието инженерингова практики
  • Компютърно грамотни познания в компютърната поддръжка CMMS AutoCAD софтуер за управление и Microsoft office

За съвместна работа група