Начало / Администратор / Регулаторната съвместимост анализатор работа описание проба

Регулаторната съвместимост анализатор работа описание проба

РАБОТА ОПИСАНИЕ

Основна длъжност

 Подпомагане на създаването и прилагането на стандарти за организационни политики and

процедури за съответствие с приложимите регламенти.

 Съдейства за развитието и поддържането на местните стандартни оперативни процедури,

поддръжка ефикасността безопасност и по-високо ниво съответствие.

 Предоставя стратегически съвети и препоръки на директора или придържането по отношение на

най-добрите практики политики правила и регламенти.

 Провеждане на вътрешни проверки и съдейства за създаването на вътрешен контрол да се гарантира

отдел постига и поддържа правителство спазването.

 Подпомага с разработването на планове за цялостно обучение докато наблюдава периодични

спазване на обучение и образование за отдел.

 Осигури обучение и помощ на различните раздели на отдела, които подобряват

стандартни оперативни процедури и пълно съответствие.

 Следи приложими регулаторни промени и комуникират влак и подпомага с

прилагане на регулаторни промени.

 комуникират и да докладва неспазване въпроси така директор или придържането могат да упражнят

стандарти чрез дисциплинарни политики за осигуряване на организацията да постигне и поддържа

правителството съответствието.

 Мониторинг и докладване неспазване и смекчаване потенциални задължения да помогне да се избегнат санкции

санкции или други правни наказание.

 Осигури изследвания и разследване в съответствие проблеми по отношение на задължителните разходи

оперативни проверки процедурни пропуски и безопасност внимание.

 Осъществява и поддържа надзор над окръг формални и неформални конкурентна тръжна

процеси.

 Поддържа надзор отговорност за поръчки за покупка до 100 000 в закупуване на Oracle

модул за осигуряване на съответствие с окръг правила, политики и процедури.

 могат да администрират окръг широк договори.

 могат да присъстват на планиране на седмични срещи.

 Изпълнява други задължения, възложени от ръководителя.

 Attends обучения, присвоено от надзорен орган.

 Предоставя тълкуване изясняване и техническа експертиза за всички Каунти служители на грантове закони

Правила регламенти политика процедури и етика.

 Разработва и предоставя официална и -на- едно обучение на персонал, окръг предоставя политика

процедури и най-добри практики.

 Предоставя аналитични технически и функционални експертиза и административна помощ

Главен финансов директор и Управителния съвет на комисарите офис.

ЗНАНИЯ И УМЕНИЯ

 Физически химически микробиологични и бактериологичен анализ на вода.

 Принципи на водата качеството обратен поток профилактика и типовете на обратен поток устройства и техните

приложения.

 Работни познания на компютри и електронна обработка на данни работни познания на

модерна офис практики и процедури за някои познания на счетоводните принципи и практики.

 подготовка техники за водене и доклад.

 Междуличностни умения, използвайки такт търпение и учтивост.

 Устни и писмени комуникационни умения.

 използване на правилен английски граматика правопис пунктуация и речник.

 Принципи на обучение и осигуряване на работа посока.

 Технически аспекти от областта на специалността.

 Използвайте двупосочна радио да общуват с област персонал

 Способността да интерпретира и прилага град-държава и Федералния закон кодове наредби регламенти политики

и процедури, свързани с питейна вода системи

 Изследвания анализира и прилага техническа информация, свързана с качеството на водата и обратен поток на водата

предотвратяване на операции и разработване на процедури, които отговарят на законовите изисквания

 Подготвя преглед и инспектира спецификации да се осигури съответствие и съвместимост с

съществуващите системи и приложимите кодове спецификации за стандарти и практики

 Четене разбиране се прилага и комуникират сложни материали

 Създава и поддържа ефективни работни отношения с тези контакти по време на курса

на работа

 Общувате ясно и кратко устно и писмено

 Разбирате и извършва устни и писмени указания

 Анализират ситуации точно и приеме ефективен начин на действие

 Извършвате математически изчисления

 Осигури техническа помощ на персонала извън изпълнители и администратори

 Следи персонала материал и оборудване потребности и дават препоръки относно

Отдел разходи и подготвят свързани бюджетните предложения

 Подготвя и поддържа редица записи файлове и отчети финансови дейност бюджетни данни

предложения и възложените дейности

 Съобщават с администратори персонал правителствени агенции изпълнители и извън

организации за обмен на информация координира дейностите и разрешаване на проблеми

За съвместна работа група

Проверете също така

Справка специалист работа описание / Роли / Задължения и отговорност проба

Работа описание / Роли / Задължения и отговорност проба препратка библиотекар служи като действат …

Оставете отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани *