Начало / Нови сметки чиновниците работа описание / Задачи и задължения проба

Нови сметки чиновниците работа описание / Задачи и задължения проба

Среща хора, Желаейки да налични сметки във финансови институции. Разкрие сметка решения достъпни за потенциални клиенти и подкрепят тези при подготовката на заявления.

Кариера умения предпоставка
  • Отговор consumersA въпроси, и разкриват получи компании, включително първоначална вноска сметки, осигурява, и инвестиции.
  • Съберете информация за прясно баланси, Въведете информацията за сметката в бр., и докладват допълнителни документи или свързани формуляри.
  • Препоръчвам клиенти на банковите служители, които са подходящи да посрещне своите финансови желания.
  • Събранието купувачите да придобие необходимата информация за началното салдо или за наемане на каси за ценности.
  • Информиране на потребителите за процедурите за кандидатстване за директен депозит на инспекциите, компании като АТМ карти, и записи на първоначална вноска.
  • Получи and и материя сметки прилагане на компютри и разходи, доклад купувач тъкан.
  • Проучва и правилното гафове при търсенето на clientsA, Според-на заемодателя и купувача записи.
  • Изпълнява задълженията на касиер както се изисква.
  • Изпълнявам линия трансфери на пари.
  • Изпълнение на валутни сделки и предлагат туристически ’ s разследвания.
  • Получи кредит файлове от отчитане на бизнеса.
  • Копиране на записи в катедрата практики по отношение на разпределението.
  • Ситуацията оригиналната и подмяна отнесли препоръки на клиенти, и да признаем клиенти на трезори.
  • График на грешки по отношение на косата на отнесли контейнери.
  • Метод ипотека софтуер.

Професия съчетания необходимост
  • Четене знание-знанието изречения и създадените параграфи в работни файлове, които са свързани.
  • Активни-слушане-представяне пълен фокус върху това, което в момента казват други хора, като време да реализират детайли се произвеждат, чудите проблеми като идеал, и никога не хипнотизираща в ситуации, които са неправилно.
  • Публикуване на хартия не като неподходящи за желанията на тълпата, разговаря ефективно,.
  • В чата-говори с другите да спомена факти ефективно.
  • Математика-използване аритметика за отстраняване на проблеми.
  • -Използване на изследователски техники и технологични политики за разрешаване на проблеми.
  • Criticalthinking-използване причина и логика да се място на предимствата и недостатъците на подходи, заключения или избор на алтернативи на проблеми.
  • Активни-обучение-разбиране прясна информация ’ s последици за настоящи и бъдещи problemsolving и вземане на решения.
  • Обучение, прилагане на стратегии и изписване на coachingPERtutorial методи и техники, подобаващ образоване на проблем или когато мастеринг фактори, които са нови.
  • Проверка на OverseeingOREvaluating изпълнение на себе си, хората, които са различни, или агенции обмислят коригиращи мерки или да създадете напредък.
  • Социална Perceptiveness-знаейки другите’ реакции и знания, поради които те реагират както правят.
  • Промяна на сръчност действия за othersI дейности.
  • Търговски похват-убеди другите да се променят навиците или техните мозъци.
  • Медиацията като другите съвместно и се опитва да съгласува дисперсии.
  • Подпомагане-указания другите как точно да направи ход.
  • Компанията ориентация-определено търсене на подходи към давам възможност на хора.
  • Разширено Problemsolving-определяне Разширено проблеми и проучване на съответните подробности прилагат решения и да развиват и оценяват избор.
  • Изследване на операциите изучаване елемент изисква и изисква да създадете стил.
  • Технология дизайн-технологии да обслужват отделни и адаптиране устройства или създаване нужди.
  • Идентифициране на подбор инструменти и оборудване с инструменти ’ s тип е необходимо да се направи задача.
  • Вноска-инсталиране на пакети, машини, проводници, или устройства по принцип изискванията.
  • Развитие-издателство компютър пакети за няколко цели.
  • Операции по мониторинг-Виждайки допълнителни признаци, копчета, или Манометри разбира се там е устройство функционира правилно.
  • Процедури за функциониране и контрол-управление на инструменти или техники.
  • Поддържане на поддръжка-това, което е рутинна за оборудването и определяне кога.
  • Отстраняване на неизправности-идентифицираща фактори зад функциониране грешки и изберете как да се процедира за някое от него.
  • Кърпене-кърпене програми или машини използват основни ресурси.
  • Завършване на качеството контрол изследвания проверки и оценки на елементи, фирми, или техники за оценка отличен или ефективността.
  • Запитване, както и вземане на решения-като се има предвид ползите и относителните разходи за потенциални стъпки, за да намерите най-подходящата.
  • Анализ-определяне как системата трябва да работи и как корекции в операции, проблеми, заедно с околната среда може да повлияе на резултатите.
  • Методи за анализ-разграничаване стъпки или индикации за изпълнение заедно с в съответствие с целите на устройството, необходимост или стъпките необходими сериозно да се засили ефективността.
  • Управление на времето управление oneis частен случай.
  • Надзор на финансовите ресурси-определяне как парите ще бъдат вложени за придобиване на работата, извършена, Счетоводство по отношение на тези разходи.
  • Администриране на продукта активи-наблюдение и получаване за правилното използване на продуктите, предприятия, и компоненти, необходими за да направите избрания работят.
  • Управление на ресурси-създаване на работниците, бутане, и сочи хора, защото те работят,  горната хора за задачата.
Изисквания за обучение Изискване за знания
  • Гимназията диплома (или GED или старши гимназия еквивалентност сертифициране)
  • Някои преподаватели класове
  • Партньорски ’ s етап (или различни две години ниво)
  • Повече от 1 година, Upto 2 години, включително
Професия управление умения изискване
  • Успех/енергия – 91.40%
  • Упоритост – 91.65%
  • Проект – 88.79%
  • Управление на – 88.66%
  • Помощ – 91.34%
  • Проблем за други – 89.32%
  • Културни позициониране – 87.11%
  • Selfcontrol – 92.72%
  • Толерантност на стрес – 90.50%
  • AdaptabilityORMobility – 89.53%
  • Надеждност – 85.57%
  • Внимание към детайлите – 91.38%
  • Целостта – 94.18%
  • Либърти – 87.36%
  • Изобретение – 86.00%
  • Аналитично мислене – 89.01%

За съвместна работа група

Проверете също така

Търговски агенти, Финансови услуги работа описание / Задължение за проба и функции

Насърчаване на финансови услуги, като например ипотека, налог, и инвестиции за ориентиране на потребителите банкиране …

Оставете отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани *