Начало / Железопътния двор инженери, Dinkey оператори, И Hostlers работа описание / Задачи и мито проба

Железопътния двор инженери, Dinkey оператори, И Hostlers работа описание / Задачи и мито проба

Вземи промяна или допълнителни Локомотив или двигатели в рамките на бизнес растат, железопътното предприятие и тревата развитие, или сродна област.

Кариера умения изискване
  • Потърсете съвет от проводници с друг персонал чрез компютри или радиотелефони да обменят променящите детайли.
  • Предаване crewmembers относно действието на учи или машини, използване на сигнали с ръце, фенери, приемници, или телефони.
  • Вижте и реагират на кабината и крайпътен сигнали, включително светлинни сигнали, които са оцветяване, ситуацията торпеда, знамена, и прегрели сензори.
  • Натиснете приложения в рамките на железопътната ярда или допълнителни фирми на няколко, откачам, или преход железопътни превозни средства.
  • Инспектират приложения след и преди употреба да се правят някои правилното операции.
  • Използват и освобождава ръцете гуми.
  • Получава заявки от собственост проводници, или прочетете конвертиране ежедневна коли програми и насоки да се установи изпълнение да стане проведени.
  • Инспектира състоянието на склада, която идва, неподвижни обучава, и инструменти.
  • Мазнини, кислород и Открийте вода диапазони, и пара налягане тестове да направят сигурни необходимата операция на оборудване.
  • Позиция превозни средства за разтоварване и попълване на купувача места.
  • Инспектира песен относно недостатъци, като например счупени писта и промяна провали.
  • За прехвърляне на автомобили чрез водене се възползват от желязо и седи на стълба начини ride,.
  • Ключове, дерайлирал ключове се проследяват от работа, and забавители да променят маршрута на превозните средства или практика.
  • Получавате, реле, и се държат при въпроси и насоки от customerservice център работници и подготвя процедури.
  • Няколко и откачам електрически контакти и въздушни тръби между автомобили.
  • Проучване на въвеждането и напускането ситуации, влак изчакване, работа поръчка финализиране, и време за работа.
  • Янки knuckles да отворите тези за скачване.
  • В съобразяване на теглич, използване на уред, което е достъпно да вдигне присъства помощ, Издърпайте.
  • Карам предоставения, или локомотиви от многобройни станции в roundhouses да има двигатели почистени и, поддържани, възстановен.
  • Доклад разнообразие от превозни средства, брой автомобили, предвидени за ремонт канали, и видове на компанията се нуждае.
  • Изпълнява рутинни задължения за възстановяване и поддръжка.
  • Тичам и да се справят dinkey двигатели да се движат и шунт autos в уеб сайтове, които са търговски или мина.
  • Функцията flatcars построен с вагони или кули на превозния персонал или устройства.
  • Представят подкрепа вътре в инсталирането или ремонта на вратовръзки и проследяване.
  • Оперират преход дизелови двигатели да модифицирате железопътни превозни средства, прилагане на отдалечени настройки.

Задача съчетания нужда
  • Четене с разбиране-разбиране линии и готови фрази в работата, свързани с документи.
  • Активни-слушане-дава цялото си внимание към това, което другите хора казват, като време, за да разпознава нещата се създава, молещата въпроси по целесъобразност, и не хипнотизираща в ситуации, които са неправилно.
  • Писане в писмен вид не като неподходящи за изискванията на зрителите, разговаря ефективно,.
  • Говорим-ти говори с другите да спомена факти без усилие.
  • Използване на математика математика за решаване на проблеми.
  • Прилагане на изследвания контролирани правила и решения да се определи затруднения.
  • Мисля, че е критично използвайки мотиви и мисълта да признае силните и недостатъците на заключенията, алтернативни решения или подходи към проблемите.
  • Активни-обучение-познание последиците от прясна информация относно настоящите и потенциални решаване вземане and.
  • Обучение използване на техники и изберете образование/настойнически стратегии и методи подходящи за треньор проблем или когато учат точки, които са пресни.
  • Проверка MonitoringORExamining ефективността на себе си, допълнителни хора, или корпорации смятат коригиращи мерки или да направи напредък.
  • Социална Perceptiveness-е не знаел за othersI тенденции, защо те реагират, защото те правят и да знае.
  • Коригиране на контролни действия по отношение на othersI действия.
  • Търговски похват-истински другите да подобри поведението или техните мозъци.
  • Договаряне-предоставяне на други заедно и се опитва да съгласува варианти.
  • Преподаването-треньор другите как да направя нещо.
  • Компанията ориентация-активно търсят начини за помощ на хората.
  • Разширено решаване-идентифицираща сложни проблеми и critiquing съответните подробности прилагат решения и да развиват и оценяват алтернативи.
  • Процедури за разглеждане на изследвания разтвор спецификации и изисква да се направи оформление.
  • Технология дизайн изграждане или като устройства и технологии да предлагат лице изисквания.
  • Инструменти за определяне на избор на инструменти и оборудване ’ s вид, необходим сериозно да вършат работа.
  • Добавяне на инсталация оборудване, устройства, проводници, или приложения да срещнем спецификации.
  • Създаване на кодиране компютър пакети по различни причини.
  • Операцията за проследяване-Виждайки допълнителни признаци, набира, или изпитвания, за да се уверете, че устройството функционира правилно.
  • Функциониране и управление на управление операциите на програми или инструменти.
  • Оборудване за поддръжка-това рутинна поддръжка на оборудването и определяне кога и каква издръжка стане необходимо.
  • Определяне на отстраняване на причините за грешки, които са управлението и вземането на решение как да се процедира за него.
  • Възстановяване на фиксиране оборудване или техники за използване на ресурси, които са необходими.
  • Изследвания-провеждане на контрол на качеството изпитвания и проверки на продуктите, решения, или техники, за да се прецени ефективността или отличен.
  • Преценка и вземане на решения-като се вземат предвид относителните разходи и големите неща за възможни мерки, за да изберете най-подходящ един.
  • Анализ-определяне начина корекциите в атмосферата, фирми, заедно със ситуации ще окаже влияние върху ползите и как трябва да изпълнява метод.
  • Анализ на системите отличителни действия или показатели за изпълнение, а също и в съответствие с целите на системата правилно или поведението имаше нужда да се подобри функционалността.
  • Timemanagement-контролиране на собствени момента както и други’ момент на едно.
  • Управление на пари, да реши колко пари ще бъдат изразходвани несъмнено да получи задачата да осъществява, счетоводство за тези такси.
  • Администриране на материални активи-наблюдение и получаване към правилното използване на функции, продукти, и продукти, необходими сериозно да направи конкретна работа.
  • Управление на придобиване на работниците ресурси стимулиране, и сочи лица като те те изпълняват, определяне на най-добрите лица за тази задача.
Образование квалификация Изискване за знания
  • Старши диплома (или GED или старши училище еквивалентност сертификат)
  • Някои програми, факултет
  • Повече от 6 месеца, upto 1-година, включително,
Професия лидерски умения трябва
  • Постижения/опит – 85.25%
  • Определяне – 93.38%
  • Мотивация – 91.33%
  • Лидерство – 82.54%
  • Помощ – 91.14%
  • Тревога по отношение на други – 84.84%
  • Културни подравняване – 88.43%
  • Самоконтрол – 95.28%
  • Налягане праг – 87.47%
  • CustomizationORFlexibility – 82.49%
  • Надеждността – 92.06%
  • Внимание към детайла – 92.15%
  • Честност – 93.86%
  • Независимост – 86.96%
  • Иновациите – 82.62%
  • Мислене – 86.41%

За съвместна работа група

Проверете също така

Търговски агенти, Финансови услуги работа описание / Задължение за проба и функции

Насърчаване на финансови услуги, като например ипотека, налог, и инвестиции за ориентиране на потребителите банкиране …

Оставете отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани *