Начало / Фитили работа описание / Задачи и отговорности проба

Фитили работа описание / Задачи и отговорности проба

Затваряне на фуги между гипсокартон или допълнителни панели да организирате стени повърхността за боядисване или тапети.

Кариера умения предпоставка
  • Премахване след материали се случи да бъдат защитени напълно.
  • Разгръща затваряне съединение между плочи или панели или над обрат главите, или чипс, divots, нокът глави, използване на мистрия, broadknives.
  • Натиснете документ лента ставите над да запечата кости и да се въведе запис в запечатване елемент.
  • Комбинация, осигуряване на вещества, сами или с уреди, които са електронни, които са леки.
  • Разпространява и гладкото циментиране продукт над запис, прилагането на мистрия или плаващи устройства Смесете кости имат стени повърхности.
  • Уплътнение на фуги между гипсокартон панели да организирате стени етажа за тапети или произведения на изкуството.
  • Кал или спот убождания или пукнатини в гипсокартон или панели.
  • Използвайте физически апликатори, които разпространяват въведе запис в един единствен операции и материали.
  • Наемат допълнителни дрехи да завършите divots и произвеждат материали лесно.
  • Инсталирайте метална Лайсна от стени страни за безопасни инсталации.
  • Пясък необработени площи на сух цимент между програмите на съединения.
  • Свредла-Зенковки ноктите или закопчалки под материали преди използване plugging вещества, използващи чукове или отвертки на дялове.
  • Намери запис или на подходяща затваряща вещество.
  • Наемат texturizing праймери или материали за покриви или дялове преди окончателното завършване, прилагане прилагат оръжия, четки или маламашки.
  • Проверете лепила, за да се гарантира, че те ще останат трайни и ще работи.
  • Работа на големи покриви, използвайки други или скеле инструменти, например кокили.

Работа дейности квалификация
  • Четене знание-знанието параграфи и готови изречения в работата, свързани с документи.
  • Активни-слушане до какво други отстояват доставка общото внимание, като време да разберат факторите, които се произвеждат, Задаване на въпроси по целесъобразност, вместо да се задушава в екземпляри, които са неправилно.
  • Производство-говори ефективно в писмен вид не като неподходящи за иска на пазара.
  • Говорейки-говори с други хора да споделят данни правилно.
  • Използване на математика аритметика за решаване на проблеми.
  • -Прилагане на науката контролирани принципи и техники за отстраняване на проблеми.
  • Мисля, че е критично прилагането логика и мисълта за идентифициране на уменията и недостатъци на алтернативни средства за правна защита, заключения или методи на проблеми.
  • Активно учене-знаейки прясна информация ’ s последици по отношение на всяка предстоящите и новите решаване на проблеми и вземане на решения.
  • Учене методи-бране и прилагане треньор/образователни техники и техники точно за конкретната ситуация треньор или при усвояване на нови точки.
  • Наблюдение-CheckingOREvaluating изпълнение на себе си, различни лица, или агенции да направи подобрения или обмислят мерки за отстраняване.
  • Социална Perceptiveness-е наясно с othersA тенденции, защо те се държат, защото те правят и знае.
  • Сръчност-променя действия по отношение на другите’ поведение.
  • Убеждаване-ефективни други да подобрят техните мозъци или навици.
  • Договаряне-получаване на други колективно и гледам да помири вариации.
  • Обучение-обучение другите как да направи нещо.
  • Компанията ориентация-активно търсят подходи към давам възможност на лица.
  • Разширено проблем-решаване-отличителния Разширено трудности и преглед на съответните данни, помисли и да произвеждат опции и приложат алтернативи.
  • Операции оценка-изучаване иска и елемент предпоставки за производство на дизайн.
  • Технология дизайн-инженерство да предоставят индивидуални и като съоръжения или произвеждащи иска.
  • Оборудване подбор-определяне на вида на инструменти и оборудване имаше нужда да свърши работа.
  • Добавяне на инсталиране устройства, инструменти, окабеляване, или приложения, които обикновено изпълняват спецификации.
  • Развитие-композиране компютърни програми за няколко цели.
  • Операцията за проследяване-гледа допълнителни сигнали, повиквания, или тестове разбира се там е уред работи ефективно.
  • Операции и контролиране на управление операциите на системи или продукти.
  • Оборудване за извършване на поддръжка обслужване това е рутинна на инструменти и определяне кога.
  • Отстраняване на неизправности-решава причини за проблеми, които са работещи и избора какво да направя за това.
  • Ремонт-възстановяване устройства или устройства, използване на оборудване, които са желани.
  • Качество-контролен анализ-това разследвания и тестване на стоки, услуги, или функции оценка отличен или функционалност.
  • Управляващата и вземане на решения-мислене за обезщетения и сравнителните разходи за бъдещите стъпки да намеря най-подходящи един.
  • Системи за анализ решава колко подобрения в околната среда, процедури, заедно с условия може да влияние ефекти и какъв метод трябва да работи.
  • Системи за определяне на оценка стъпки или показатели за изпълнение заедно със спрямо целите на устройството, стъпки, необходими за увеличаване или правилното функционалност.
  • Обработка на Timemanagement един ’ s частни период и периода на другите.
  • Надзор на спестявания, да реши колко пари ще бъдат изразходвани несъмнено да придобие задачата да осъществява, и продажбите за тези такси.
  • Операции за откриване на съдържание ресурси и намиране към идеалното оползотворяване на предприятия инструменти, и доставки ресурси необходими да направи конкретна функция.
  • Операции на ресурси-насърчаване на работниците, за установяване, и сочи лица, докато те функционират, разграничаване на най-добрите хора за кариера.
Изисквания за обучение Изискването за опит
  • Гимназия ниво (или GED или старши гимназия еквивалентност квалификация)
  • По-малко-от дипломата
  • Повече от 1 yr, около 2 години, включително
Задача лидерски умения за квалификация
  • SuccessANDWork – 80.69%
  • Издръжливост – 83.29%
  • Усилие – 86.28%
  • Управление на – 88.65%
  • Помощ – 91.45%
  • Безпокойство за другите – 77.75%
  • Социални подравняване – 86.92%
  • Самоконтрол – 86.85%
  • Толерантност на стрес – 83.43%
  • Персонализиране/гъвкавост – 82.80%
  • Последователност – 88.51%
  • Осъзнаване на аспект – 89.78%
  • Надеждност – 84.09%
  • Независимост – 89.55%
  • Творчеството – 82.97%
  • Мислене – 89.52%

За съвместна работа група

Проверете също така

Търговски агенти, Финансови услуги работа описание / Задължение за проба и функции

Насърчаване на финансови услуги, като например ипотека, налог, и инвестиции за ориентиране на потребителите банкиране …

Оставете отговор

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани *