Dom / TO / Opis radnog mjesta programa SharePoint Designer / Uloge / Dužnosti i odgovornosti uzorka

Opis radnog mjesta programa SharePoint Designer / Uloge / Dužnosti i odgovornosti uzorka

Opis radnog mjesta / Uloge / Dužnosti i odgovornosti uzorka

  • Razvojem prilagođenih rješenja sustava SharePoint pomoću sijačica funkcionalnost tijekova rada web-dijelove itd
  • kao i prilagođena rješenja koja koriste
  • Služi kao Web programer i Administrator web-mjesta može asimilirati poslovne informacije Primijeni vodeće prakse vezane za preporuke za učinkovito rješenje sustava SharePoint
  • Analizirati poslovne zahtjeve procijeniti Alternativna rješenja dizajna razviti i implementirati aplikacije sistemska rješenja koristeći Microsoft SharePoint ili drugih sustava
  • Sudjeluju u sustavu testiranja integracije testiranje i pregled razvoja poslovne materijale za obuku
  • Aplikacija i podataka integraciju iz različitih izvora
  • Odgovorna za izradu okvira i mogućnosti portala
  • Stvaranje prilagođenih obrazaca tijekova rada web-dijelove predložaka i rješenja
  • Sudjelovati u dizajn zadataka po potrebi
  • Komunikaciju i provedbu najboljih praksi standarda kodiranja
  • Snažno razumijevanje Microsoft razvoj životnog ciklusa
  • Biti u stanju izgraditi dizajn i integrirati zahtjeve korisnika InfoPath obrazaca koji se temelje
  • Sudjelovati u razvoju i ispitivanje prema potrebi
  • Osigurati integritet i sigurnost podataka sustava SharePoint
  • Jaka kupca uslužne vještine i demonstrirao sposobnost za izgradnju profesionalnog odnosa
  • Dobre komunikacijske vještine uz sposobnost komunicirati usmeno i napisano na svim razinama poslovanja
  • PHP Developer koristeći bilo koje platforme Core PHP Wp Smarty Zend Magento Drupal torta PHP Joomla OS Commerce itd
  • Drupal Magento OScommerce Joomla
  • Odgovarajući velikih ljudi sa velike kompanije
  • Mi uzeti ponos u učenju operacije naših kupaca kako bi osigurao relevantne i isplativa rješenja izbjegavajući rekreacija kotača
  • Ovu poziciju će pomoći u definiranju poslovne i tehničkim zahtjevima dizajniranja razvija uvođenje prilagođenih SharePoint rješenja i eventualno pružanje tijeku SharePoint tehničke podrške
  • Rade u partnerstvu sa klijentima i poslovnim korisnicima asimilirati informacije o poslu razviti poslovni zahtjevi procesa i sustava
  • Razvoj i programiranje softver arhitektura specifikacije i tehnička sučelja u sustavu SharePoint
  • Konfigurirati i ili razviti prilagođene SharePoint rješenja pomoću sijačica funkcionalnost tijekova rada web dijelova sigurnost plovidbe itd
  • Dizajn pokretanje i rukovanje tehničkim nacrtima i značajkama složene aplikacije
  • Sudjeluju u sustavu testiranja integracije testiranje i pregled poslovne materijale za obuku
  • Inovacije i razvoj visoke vrijednosti tehnoloških rješenja za pojednostavljenje procesa
  • Održavanje i upravljanje baza postojećih izvora
  • Strastvena i zabavna radne okoline
  • Sposobnost da vodi tehničke implementacije kroz završetak je presudan uvjet za ovu poziciju
  • Kandidat mora imati snažan radne etike i mogućnost rada u dinamičnom i brzo tempom okruženju
  • Sposobnost za pregled zapisnika događaja za vođenje Rješavanje problema je potrebno
  • Mora biti u mogućnosti da rade u brzim tempom dinamično okruženje stalno mijenja zahtjeve
  • Odgovorni za razvoj i upravljanje plan prioritetnih projekta dostaviti rješenja koja će zadovoljiti zahtjeve programa
  • Odgovoran za sučelja usko s odjela kako bi se osigurala pravovremene isporuke potrebne programiranje sustava i povezane funkcije
  • Zastupaju plan pozicija sustava na razini upravnih odbora
  • Podržava detaljnu evaluaciju programa zahtjeva za promjenama koje utječu na IT za isporuku
  • Podrška u nabavci ispitivanje puštanje u revizije valjanosti tehničkog pregleda i verifikacije programa sustava za isporuku
  • Podržava u rizik pregled sastanaka preporuku strategijama i rizik reakcija kako bi se smanjili Ukupni utjecaj programa sustava
  • Odgovorna za proizvodnju konture dizajna novih sustava navođenja operacije sistem izvešće i način podaci će se pregledati od strane krajnjeg korisnika
  • Webmaster i trenera za rad sa zaposlenima koji su vlasnici zajednice i članovi njihove koristi Microsoft SharePoint proizvoda
  • Doprinosi preduvjeti za buduće funkcije na temelju krajnjeg korisnika prikuplja povratne informacije i dokumenti zahtjeva
  • Pomaže u funkcionalnih i testiranje performansi za novi Web dijelova bug ispravke i druge promjene
  • Pomaže u razvoju SharePoint podržava dokumentaciju i materijale za obuku za golf
  • Komunicira sa širokom rasponu tehničkih i poslovnih stručnjaka u individualne i grupne postavke

O suradnji grupe

Provjerite također

Sistemski analitičar opis posla / Uloga i odgovornost uzorka

Na poziciji će biti odgovorna za uspješno primjene informacije tehnologije TO načela postupaka i tehnika …