Dom / Audiolozi opis radnog mjesta / Funkcije i odgovornosti uzorka

Audiolozi opis radnog mjesta / Funkcije i odgovornosti uzorka

Ispitati i liječiti pojedinaca koji se odnose i doživljava poremećaja. Možda daju instrukcije sluha i odgovaraju slušnih pomagala. Može obavljati istraživanja problema vezanih za sluh.

Posao vještine potreba
  • Pregledajte i očistite ljudi’ uho kanala.
  • Obrazovati i upravljati zdravstvenom osoblju i učenicima audiologija.
  • Stvaranje i upravljanje čitanja skrining programi.
  • Pokazati ljudima i pomoćnik i njihov narod u načine kako povećati čitanja i prijenosa povezana s gubitkom sluha.
  • Ocijeniti stanje i sluh uvjetima kako bi se utvrdila dijagnoza i klase liječenja.
  • Monitor i metoda kohlearni poboljšanjima prema potrebama bolesnika.
  • Sudjelovati u konvencijama ili obrazovanje revidirati ili dijele shvaćanje svježe doživljava ili sklad poremećaj mogućnosti liječenja ili Inženjerstvo.
  • Izvršiti ili jaka istraživanja o čitanju ili ravnotežu predmete i snimiti rezultate uvelike pomoći unutar poboljšanje tretmana, Inženjerstvo, ili načine.
  • Ponašanja i pristupiti programa liječenja u vezi patientsWI sluha i ravnoteže dileme – patolozi, i također drugog zdravstvenog osoblja prema potrebi.
  • Administraciju ispite čitanje i proučavanje oboljelih prikupiti razne kuće dizala i stupanj nesposobnosti, zapošljavaju opremu koja je automatiziran i specifične alate.
  • Sudjeluju u marketinškim potrage, kao što su razvoj marketinških planova, promovirati Kompanijinih rutine koje su osobne.
  • Predložiti pomagala prema-clientsA zahtjeva ili karakter invaliditeta.
  • Zdrava, distribuirati, i vratiti kao što na primjer hearingaids, pomoćne proizvode.
  • Preporučiti tutora ili dodatnih medicinskih zaposlenika na stabilnost ili sluha pitanjima.
  • Pružiti zajednici na čitanje ili stabilnosti ispitanika s činjenicama.
  • Reci pojedincima, nastavnici roditelje, ili tvrtke u komunikaciji načina poboljšati korisna reaktivne interakcije razgovor.
  • Korištenje grupa koje su multidisciplinarni vratiti i ispitati ljude uključene čitanje uređaja kroz slušni podučavanje i savjetovanje.
  • Promatrati razvoj sufferersA i nude nastavak izjave sluha ili stabilnost statusa.
  • Odrediti buke raspona u izvršavanje i poslovi čitanje očuvanja aplikacija u područjima, vojska, fakulteta, i poslovne.
  • Se odnose klijenata dodatni medicinski ili edukativne usluge po potrebi.
  • Obavljanje poslova administratora, kao što su na primjer upravljanje radnom mjestu karakteristike i proračun.
  • Održati pacijenata uopće razine, Uključujući lijek aktivnosti i provodi i preliminarne procjene.

Zanimanje rutine potrebu
  • Čitanje razumijevanje razumijevanje rečenice i stvorio rečenice u radu datoteke koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-predstavljanje cijelu pozornost što drugi ljudi trenutno govore, provodite prepoznati stavke se proizvedeni, molba upite kao prikladan, umjesto mesmerizing ponekad koji su neprikladno.
  • Stvaranje govoreći učinkovito zapisano ne neprikladan za želi gledatelja.
  • Priča-priča drugima da spominjem činjenice učinkovito.
  • Pomoću matematike matematika za rješavanje problema.
  • Znanosti koriste tehnološka pravila i rješenja za rješavanje poteškoća.
  • Kritična razmišljanja Primjena rasuđivanje i razlozi uočiti prednosti i slabosti izbor alternative, zaključaka ili načina za probleme.
  • Aktivno učenje znanja novim informacijama ’ s posljedicama u vezi svakog rješavanja potencijalnih i sadašnjih problema i donošenje odluka.
  • Učenje pristupi odabiru i instructionANDeducational prakse i metoda pristajući problema pri razumijevanju ili upućivao točke koje su nove.
  • Praćenje-praćenje/Discovering performanse od sebe, ljudi koji su ostali, ili korporacije kako bi poboljšanja ili uzeti u obzir dopunska korake.
  • Socijalna Perceptiveness-biće nisu svjesni Osvetnikovi reakcija i razumijevanje dok oni zašto se ponašaju.
  • Spretnost Promjena akcije u vezi s drugima’ aktivnosti.
  • Nagovaranje na snazi druge promjene ponašanja ili njihove glave.
  • Medijacija-pružanje drugih kolektivno i žele pomiriti odstupanja.
  • Edukacija-Saëuvajte kako točno napraviti potez.
  • Usluge orijentacije definitivno traži strategije omogućiti ljudima.
  • Napredni Problemsolving određivanja složenih problema i critiquing relevantne činjenice ocijeniti da izgradite odabire i implementirati alternative.
  • Poduzeća istraživanja proučavanje proizvoda zahtijeva i želi proizvesti stil.
  • Inženjering dizajna Inženjerstvo služiti osobi i Generiranje ili uspostavljanje opreme želje.
  • Oprema izbor-identificiranje vrste alata i opreme potrebne za posao.
  • Instalacija instalacija programa, uređaji, kabliranje, ili uređaje kako bi zadovoljio specifikacije.
  • Kodiranje-sastavljanje računalnih aplikacija u vezi razloga koji su različiti.
  • Operacije za praćenje-promatranje bira testove, ili dodatni simptomi naznake kako bi se osiguralo opremu radi učinkovito.
  • Funkcija i Sprečavanje kontrolu poslovanja metoda ili alata.
  • Oprema održavanje ostvarenju rutinu servisiranje na proizvodi i odlučivanja kada.
  • Rješavanje problema određivanja faktora iza radi greške i odlučiti što učiniti o tome.
  • Popravka-popravak uređaja ili uređaja koristeći opremu koji su potrebni.
  • Kontrola kvalitete istraživanja radi inspekcije i provjere proizvoda, kompanija, ili operacije na klokanje ili odličan.
  • Presuda i odluka-Making-razmišljanja o koristima i usporedive cijene korake koji su potencijal da pronađete onaj koji najbolje odgovara.
  • Analiza sustava-odlučivanju kakva metoda mora raditi i samo kako prilagodbe u okolnostima, funkcije, zajedno sa okolicu mogu utjecati na rezultate.
  • Metode analiza-određivanje postupaka ili signali performanse sustava, ali i u odnosu na ciljeve odgovarajući stroj ili aktivnosti potrebno ozbiljno ojačati učinkovitost.
  • Vrijeme upravljanja rukovanje vlastiti razdoblje kao i drugi’ prigodom jedne.
  • -Identificiranje koliko dolara će biti potrošeno da imaju posao Ostvaren, i knjigovodstvo za ove rashode.
  • Administracija sadržaja resursa gledanja i dobivanja za pravilno korištenje pogodnosti uređaja, i sredstva djeluju komponente morao obaviti određeni.
  • Nadzorom osoblja resursa razvoja poticanjem, i pokazivanjem narode dok oni rade, pinpointing vrh ljudi za Vaš zadatak.
Obrazovne kvalifikacije Znanja uvjet
  • Doktorat znanosti
  • Majstor ’ je stupanj
  • Više od 1 godine, oko 2 godine, uključujući
Kvalifikacija za posao naredba vještine
  • Postignuća/energija – %
  • Ustrajnost – %
  • Napor – %
  • Vodstvo – %
  • Pomoć – %
  • Brinuti o drugima – %
  • Socijalna poravnanja – %
  • Samokontrola – %
  • Pritisak prag – %
  • CustomizationANDFlexibility – %
  • Dosljednost – %
  • Pozornost na dubinu – %
  • Integritet – %
  • Nezavisnost – %
  • Izum – %
  • Analitički način razmišljanja – %

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *