Dom / Energija brokeri opis radnog mjesta / Obveza uzorak i uloge

Energija brokeri opis radnog mjesta / Obveza uzorak i uloge

Veterinarskih asistenata i laboratorijskih životinja Pazitelji opis posla / Zadaci i odgovornosti uzorka

Opskrba, vode životinje kao druge nonfarm divljači za znakovi stanja, bolest, ili ozljede životinja bolnice i laboratorije i klinike. Čisto radi lokacije i i dezinfekciju kaveza, i sterilizirati laboratorija i opreme koja se kirurški. Mogu vam predstaviti režim postoperativnoj njezi, ponavljanje lijekova oralno ili topically, ili provjerite primjere u vezi laboratorijske procjene ispod smjera klinički ili profesionalni tehnologa i tehničara, istražuje, ili profesionalci.

Karijera vještine potreba
  • Promatrati divlje životinje suočavanje s kirurgije i savjetovati veterinari simptomi ili nenormalan prilagodbe.
  • Jasna, sačuvati, i sterilizaciju proizvoda ili alata.
  • Tijelo lcd divljači kao ili administraciju lijekova dao po istražuje.
  • Dati kućni ljubimci koji su bolesni ili ranjeni medicinska kriza.
  • Očistite i nastaviti s održavanjem pas pakiranje ili istovara pogodnosti, životinja zadržavanje mjesta, Procjena ili funkcioniranje apartmana, ili doghouses.
  • Nositi ili ograničiti stvorenja tokom tretmana koji su profesionalni.
  • Izvođenje testiranja koja su analizu ili plan kliničkog ispitivanja, na primjer Dobivanje ili zgrada xrays.
  • Ispunite lijekove recepata.
  • Dobiti laboratorij pojedinaca, kao što su na primjer tijela, izmet povodom projekcije, ili urin.
  • Ispitati stvorenja prepoznati promjene ponašanja ili znanstvene znakovi mogu predložiti oštećenja ili infekcije.
  • U ispitivanju kućni ljubimci tražiti prirode nezgode ili bolesti vodič veterinara.
  • Izraditi precizne uređaje i potpuna veterinari komponente ili instrumenata tijekom kirurške tretmane.
  • Kućni Ljubimci su hranjeni za pripremiti na osnovu jedinstvene upute, Uključujući dijeta direktorije ili puta.
  • Vježba kućni ljubimci ili im pružiti tvrtka.
  • Povijest podataka se odnosi na umnožavanje, jede puta, izgled, ponašanje, ili pas podrijetlo.
  • Obavijestiti ili predložiti gosti na prehranu životinja zdravstvene zaštite, ili ponašanja teškoće pitanja.
  • Izvršiti njegu- povezana obveza, kao što su rezanje animalsA nokte ili čišćenje i poliranje zubi.
  • Napraviti terapiju ili ispit spavaće sobe pretraživanjem ih uz prikladan pribor.
  • Dati savjet o eutanaziji leševa diskrecije ili divlje životinje.
  • Obavljaju uredski poslovi prijema, kao što su na primjer organiziranjem posjeta ili pomaže klijentima.
  • Prašina, mlaz vode, ili se kupati ljubimce regulirati bube.
  • Izvršiti zadatke prodaje, kao što su Primjerice porezi, uplate klijenata glede rješenja, ili držanje zaliha.
  • Prodavati proizvode ili ljubimac jelo za klijente.
  • Administriranje anestetika tijekom operacije i promatrati rezultate na životinjama.
  • Izvođenje gavages, catheterizations, eliminira uha ili klistira.
  • Napiši recenzije, zadržavanje podataka ispitivanja, ili obavljaju dužnosti koje su svećenički.
  • Mladoženja, rez, ili smanjiti životinje’ Slojevi.

Zanimanje aktivnosti preduvjet
  • Čitanje razumijevanje-znajući napisao rečenice i rečenice u poslovno radova.
  • Aktivnog slušanja-To što drugi govore predstavljajući ukupno pozornost,, uzimanje vremena i energije da razumiju bodova gradi, pitate pitanja kao odgovarajuće, radije nego prekida u slučajevima koji su u krivu.
  • Pisanje u pisanju več želi publiku govoreći efikasno.
  • Razgovor-govori s drugima spomenuti podatke učinkovito.
  • Zapošljavaju aritmetike matematika za rješavanje problema.
  • Znanost-Primjena kontroliranog pravila i tehnika za rješavanje problema.
  • Kritična razmišljanja pomoću razuma i razmišljam kako identificirati vještine i mane izbora rješenja, ideje i pristupi do nevolje.
  • Aktivno učenje razumijevanja svježe informacije ’ s prednosti u pogledu budućnosti i postojeće Rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenje pristupa zapošljavanju i odabiru educationANDtutorial pristupe i tehnike za problem upućivao ili pri razumijevanju bodova koje su nove.
  • Provjera OverseeingANDDiscovering efikasnost od sebe, pojedinci koji su ostali, ili agencija poduzeti korektivne akcije ili kretanja.
  • Socijalna Perceptiveness znati othersI odgovore i razumijevanje zašto reagiraju i ne.
  • Modificiranje koordinacija akcije u odnosu na othersI koraka.
  • Prodavanje-Prosio druge za poboljšanje ponašanja ili njihove misli.
  • Medijacija-pružanje drugih zajedno i pokušava pomiriti varijacije.
  • Obrazovanje-Nastava drugi kako napraviti potez.
  • Tvrtka orijentacija pozitivno u potrazi za pristupe omogućiti osobe.
  • Složen Problem-rješavanje-identificiranje napredne dileme i istraživanje povezane informacije implementirati rješenja i ispitati i razviti alternative.
  • Tvrtke pregled Evaluacije stavku preduvijetan i zahtijevi kako bi izgled.
  • Tehnologija mijenja dizajn uređaja ili izradu i tehnike do pojedinačnih funkcija zahtijeva.
  • Alat odabira-identifikacije vrsta opreme i alata potrebno izvršiti posao.
  • Instalacija-dodavanje programa, Strojevi, ožičenje, ili opremu općenito upoznati specifikacije.
  • Kodiranje-izdavanje računalnih programa za različite aplikacije.
  • Funkcija promatranja nadzor procjene, brojčanici, ili dodatne znakove kako bi se osiguralo opreme obavlja na odgovarajući način.
  • Procedura i kontrole kontrolira operacije proizvoda ili metoda.
  • Oprema održavanje izvršavanja rutina servisiranje na opremu i odlučuje kada i kakvu servisiranje postati neophodna.
  • Rješavanje problema-identificiranje faktora iza radnih pogrešaka i određivanju što učiniti o tome.
  • Popravak popravak sustava ili modeli koriste željene resurse.
  • Kontrola kvalitete istraživanja radi provjere i inspekcije robe, davatelji, ili procese za procjenu učinkovitosti ili kvalitete.
  • Vladajuća i odlučivanja-uzimajući u obzir koristi i opći troškovi akcije koje su vjerojatno pronaći onaj koji najviše odgovara.
  • Sistem analiza identificiranje koliko prilagodbe u okruženju, tvrtke, zajedno s uvjetima može utjecati koristi i kakva vrsta metoda moraju raditi.
  • Metode određivanja procjena postupaka ili signale od snage, kao i mjere imao potrebu da poboljšaju ili pravo funkcionalnost, u odnosu na ambicije uređaja.
  • Vrijeme-upravljanje-kontroliranje vlastitog vremena i drugih’ prigodom jedne.
  • Poslovanje financijskih sredstava-odlučuje kako prihod će biti uložen kako bi stekli zadatak izvršen, i Računovodstvo za ove rashode.
  • Primjena materijala način dobivanja i doživljava za iskorištenje uređaja, sadržaji, i materijal potreban ozbiljno za Navedeni posao.
  • Upravljanje osobljem resursa s ciljem ljudi dok su, uspostavljanje, i Motiviranje obavljati, određivanje vrh pojedinaca za okupacije.
Obrazovanje uvjet Znanje kvalifikacija
  • Srednjoj školi viši stupanj (ili GED ili viši škola Ekvivalencije certifikata)
  • Povezivanje ’ s pozornica (ili dodatna dva yr stupanj)
  • Mnoge škole Nastava
  • Nijedna
Rad autoritet vještine kvalifikacija
  • Postignuća/energija – 90.13%
  • Ustrajnost – 87.95%
  • Inicijativa – 93.22%
  • Naredba – 85.40%
  • Suradnja – 93.80%
  • Pitanje za druge – 94.49%
  • Socijalna pozicioniranje – 88.42%
  • Porivom – %
  • Prag stresa – 93.59%
  • CustomizationORFlexibility – 90.45%
  • Dosljednost – 93.98%
  • Posvećenost detaljima – 94.76%
  • Integritet – 94.32%
  • Liberty – 86.13%
  • Razvoj – 85.83%
  • Analitički način razmišljanja – 83.80%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *