Dom / Geotermalna tehničara opis radnog mjesta / Zadaci i odgovornosti uzorka

Geotermalna tehničara opis radnog mjesta / Zadaci i odgovornosti uzorka

Domari i sredstva za čišćenje, Osim sobarice i opisu posla za čišćenje domaćinstva / Uzorak obaveza i zadataka

Očuvanje kompleksa u stanje koje je očistiti i uredno. Provoditi obveze glavnih Perilica, kao što su čišćenje kata, šamponiranje tepiha, pranje stakla i pregrade . Dužnosti mogu uključivati izvršavanja rutina servisiranje potrage, Naginjanje peći i peći, Informiranje upravljanje ovisnosti o popravci, i pranje čestice ili snijega od asfalta.

Karijera vještina preduvjet
  • Podrška, ponuda WC-ima, ili očistiti.
  • Akumulirati i očisti smeće.
  • Čišćenje zgrada podovi brisati, metenjem, ribanje, ili čišćenja.
  • Slijedite postupke za korištenje mješavina za čišćenje lica i energetske opreme da spriječi zlo podove i pribor.
  • Mješavina vode i sredstva za čišćenje ili kiseline u loncima organizirati čišćenje opcije, na temelju specifikacije.
  • Kolut , razviti površinama, kraj, i pečat.
  • Obavijestiti direktora u pogledu uvjet za značajne popravke ili dodatke za izgradnju OS ’ s.
  • Zahtjevnice stavke ili uređaji potrebni za pranje i servisiranje obveza.
  • Staklene pregradne stijene, čist windows, ili ogledala, pomoću vode spužve, ili squeegees.
  • Parna sagove koji su čišćenje ili pranje.
  • Očistiti i sjaj oprema.
  • Prašina namještaj, uređaji, površina, ili opremu.
  • Pomak teški namještaj, alati, ili materijalima, eventualno ručno ili pomoću ruke kombija.
  • Staviti na mjesto, pripremiti, ili uklonite aranžmane, tablica, sjedala, koraci, ili skele za pripremu značajki za prigode.
  • Ukloniti iz prilazima, ili parking mjesta, koristeći snijeg puhala, ralice, ili snijega pik, ili širiti idealno otapanje kemikalija.
  • Čista Klinička opreme, Uključujući čaše ili metalnih alata, pomoću struje čišćenje opreme, četke ili otapala.
  • Aerosola pesticida ili fumiganti izbjeći kukac ili životinja invazije.
  • Izmijenite ili male popravke za ozračivanje, hlađenje, topline, Vodovod, ili snaga metode.
  • Obnova stvaranje ukrasa i čisto uništen vodom, ili kamin, pare, koriste industrijske pranje proizvode.
  • Očistite dimnjaka dimnjaci, i spajanje cijevi vodovodne, zapošljavaju snage ili handtools.
  • Promatrati stvaranje sigurnosti i zaštite obavljanjem poslova kao što su na primjer brtvljenje vrata nakon funkcioniranje sati ili Provjeravanje električnih proizvoda koristi kako bi se osiguralo problemi nisu razvijene.
  • Obrezivanje ili odrezali grmljem ili travom, Primjena kosilice ili power PC ili palm rezači, i očisti prljavštinu iz argumenta.
  • Dobili automobile, industrijski kamioni, ili drugih automobila potrebno putovati u ili ostvariti čist rad.

Posao aktivnosti treba
  • Čitanje poimanja znanja sastoje rečenice i rečenice u radu vezane datoteke.
  • Aktivno slušanje-za ostale narode su izreka nude potpunu pažnju,, stjecanje vrijeme shvatiti stavke se stvara, pitate pitanja kao odgovarajuće, i ne ometam u neprihvatljivo puta.
  • Proizvodnju-u pisanju ne kao neprikladan za želi gledatelja razgovor uspješno.
  • Priča-priča drugima dijeliti činjenice učinkovito.
  • Primjena matematike matematike za rješavanje problema.
  • Znanost koristeći tehnike i Klinička pravila za rješavanje problema.
  • Misleći da je kritične primjene logike i razuma prepoznati slabosti i prednosti izbora alternative, ideje ili načina za pitanja.
  • Aktivno učenje-shvaćajući značaj nove informacije za svake buduće i nedavno Rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje metode izdvajanja i korištenja treninga/obrazovne pristupe i metode pristajući specifičnoj situaciji kada studiraju ili treniranju stvari koje su nove.
  • Nadzor-nadzor/ocjenjivanje učinkovitosti organizacija, dodatnih ljudi, ili i sebe Smatraj korektivne akcije ili da biste kreirali razvoj.
  • Socijalna Perceptiveness-da smo svjesni drugih’ tendencije usredotočili i zašto reagiraju i ne.
  • Spretnosti mijenjanja akcije u smislu othersI koraka.
  • Marketing učinkovit drugima poboljšati ponašanje ili njihove misli.
  • Naselje-ujedinimo drugima i žele pomiriti varijacije.
  • Naložio Nastava drugima kako poduzeti mjere.
  • Usluge orijentacije-definitivno traži strategije omogućiti pojedincima.
  • Kompleks Problemsolving određivanju zamršene probleme i pregled činjenica koja je povezana Primjena opcije i uzeti u obzir i izgraditi alternative.
  • Postupci istraživanja ispituju zahtjeve i robu treba stvoriti dizajn.
  • Tehnologija dizajna Inženjerstvo ponuditi pojedinačne i Generiranje ili promjena proizvoda želi.
  • Alat odabira-određivanje vrsta opreme i potrebna sredstva za izvršenje zadatka.
  • Nastavak instaliranja uređaja, proizvodi, ožičenje, ili programe da općenito ispunjavaju uvjete.
  • Kodiranje za proizvodnju računalnih Aplikacija za različite aplikacije.
  • Operacije nadgledanja gledajući mjerila, poziva, ili različite znakove kako bi bili sigurni trenutno nema opremu na odgovarajućoj razini.
  • Operacije i upravljanje ručka operacija alata ili sustave.
  • Oprema održavanje izvršavanja rutinsko održavanje alata i određivanje kada.
  • Rješavanje problema određivanja uzroka funkcioniranje zabluda i odlučivanja što smjeru da ide o tome.
  • Obnavljanje popravljajući strojeva ili načine koriste instrumente koji su željene.
  • Kontrola kvaliteta pregleda radi ispitivanja i istraživanja predmeta, rješenja, ili procedure za procjenu učinkovitosti ili odličan.
  • Prikaz i odlučivanja-uzimajući u obzir prednosti i opće troškove mogućih mjera odabrati najprikladnije jedan.
  • Analize odlučivanja kakvu tehniku treba raditi i kako promjene u okruženju, operacije, i uvjeti će utjecati na rezultate.
  • Sistem analiza identificiranje procedura ili indikatori performansi sustava te aktivnosti potrebno za povećanje ili odgovarajuće efikasnosti, u skladu s ciljevima stroja.
  • Jedan put-Management-upravljanje ’ s vlastitim prigodu.
  • Nadzor nad financijskim sredstvima utvrđivanja koliko novca će biti naviknut dobiti zadatak učinio, i knjigovodstvo u vezi tih naknada.
  • Nadzor nad tvar metode nalaz i promatranje prema idealno korištenje pomagala, sadržaji, i opreme je morao raditi određene rad.
  • Zbrinjavanje zaposlenika resursa zgrada nadahnjuje, i pokazivanjem osobe jer oni funkcioniraju, određivanja najbolje osobe za zanimanje.
Obrazovne kvalifikacije Iskustvo kvalifikacija
  • Školi viši nivo (ili GED ili viši gimnaziju Ekvivalencije certifikata)
  • Manje-nego diplomu više škole
  • Neženja ’ s stupnjeva
  • Nijedna
Karijera upravljanje vještinama zahtjev
  • SuccessOREnergy – 93.22%
  • Određivanje – 91.76%
  • Motivacija – 85.01%
  • Autoritet – 82.17%
  • Pomoć – 92.43%
  • Pitanje za druge – 89.14%
  • Kulturnog Pozicioniranja – 87.98%
  • Samokontrola – 91.02%
  • Pritisak prag – 87.34%
  • VersatilityORFlexibility – 88.80%
  • Pouzdanost – 89.66%
  • Se fokusirati na aspekt – 90.41%
  • Pouzdanost – 86.94%
  • Sloboda – 90.22%
  • Razvoj – 82.42%
  • Analitički način razmišljanja – 85.22%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *