Dom / Lokomotiva Firers opis radnog mjesta / Dužnost predložak i zadaci

Lokomotiva Firers opis radnog mjesta / Dužnost predložak i zadaci

Tajnici i tajnice, Osim pravne, Medicinski, i izvršni posao opis / Obveza predloška i uloge

Ostvariti rutinske papirologije i upravljanje karakteristike kao što su Primjerice uređenje i održavanje papire i digitalnih informacija, rezervacija sastanaka, penning poruke, ili daje podatke.

Posao vještine potreba
  • Odgovoriti na telefon i dati pozivatelji detalje ili razmjena poziva da ljudi koji su odgovarajuće.
  • Dobrodošli čitatelja ili jaka prema pogodan ljudima prema njihovim potrebama.
  • Pronađite i staviti odgovarajućih informacija za ulazne poruke trebaju odgovori.
  • Otvoren, Pročitajte, put, i širiti druge resurse ili ulaznu poštu i odgovor programa znakova.
  • Ukupno Sorti u skladu s organizacijom tehnike.
  • Proizvodnju klonova drugih objavljenih proizvoda ili slova.
  • Predložiti ažuriranja, napraviti određene postupke struktura poduzeća su usvojili, i procjena obavljaju izvode za provjeru na gramatiku i pravu interpunkcije.
  • Saznajte kako funkcioniraju sustavi svjež usluga jer oni stvaraju i primjenjuju.
  • Događaj i održati kalendari rezervacija.
  • Raspored i potvrditi sastanaka u vezi klijentelu, kupci, ili nadređenih.
  • Upravljanje pretplatiti na tim ili ploča rad ili poslove.
  • Ažuriranja e-pošte, promotivni sadržaj, ili druge informacije.
  • Eliminira i kupnja proizvoda.
  • Izvršiti pretraživanje da biste pronašli informacije koje je potrebno, zapošljavaju takve opcije od neto.
  • Prisutne usluge klijentima, kao što su na primjer računi Detalji ili dobiti poziciju.
  • Izvođenje pošte tehnike koje su elektronički i koordinaciju pokreta informacije, koristeći agencije koji su ostali ili interno.
  • Koristiti računala za različite aplikacije administracije ili obradu teksta.
  • Proizvesti, držati.
  • Postavljanje i kontrolu automatskog ili ispis kartica obrada programi, snimanje činjenice, održavanje datoteka, kao što su na primjer prisutnost zapisa, komunikacija, ili različitih sadržaja, ili mijenja papirologija.
  • Rade uredski alati, Uključujući slanje proizvoda, fotokopirni uređaji kada oprema ne uspije i dogovoriti za održavanje,.
  • Stvaranje, vrste, i raspršiti konferencije informacije, dopisivanje je raspored, ili kao što statističkih ili kupiti, pokazuje, ili redovna izvješća.
  • Izraditi i poslati istrage.
  • Identificirati radne procese ili programe i držati oko na dnevne funkcije radnika koji papiri.
  • Smatraju diktiranja u kratke ruke ili po prepisati i pojedinosti o uređaju.
  • Organizirati konferenciju, skupština, ili odmor rezerve u pogledu osoblja na radnom mjestu.
  • Upravljanje dodatne papirologije osoblje i osigurati obuku i orijentaciju radnicima, što je novo.
  • Izvršiti obračun plaća djeluje, na primjer očuvanje informacija vremenskog i rukovanje i podnošenje plaće.
  • Sakupite i polog gotovine u salda, isplatiti novac sa računa gotovine da plati troškove ili fakture, voditi evidenciju o izbora i naknade, i osigurati računi su zdrave.
  • Koordinirati konvencijama, sastanci, ili posebne funkcije, kao što su na primjer luncheons ili diplome svečanosti.
  • Izgraditi ili zadržati unutarnji ili vanjski tvrtka web stranice.
  • Naučiti i pomoći osoblju sa pc Potrošnja.
  • Čine konferencije ili slavlje materijala, kao što su na primjer letaka ili poziva.

Zadaća potrage uvjet
  • Linije čitanja razumijevanje razumijevanje i pripremljeni fraze u radne dokumente koji se odnose.
  • Aktivno slušanje-Izvoznicama potpunu svijest što drugi trenutno govore, koristeći vrijeme prepoznati bodova stvara, istražan pitanja kao idealan, Nikad uvjerljivo u situacijama koje su nepravilno.
  • Objavljivanje priča efektivno na papiru nije neprikladno za potrebe gledatelja.
  • Govoreći-razgovor s drugima prenijeti informacije bez napora.
  • Koriste matematiku matematika za rješavanje problema.
  • Istraživanje koristeći tehnološke politike i rješenja za otklanjanje poteškoća.
  • Kritična-razmišljanje-Utilizing razloga i razloga prepoznati prednosti i nedostatke alternativnih rješenja, zaključaka ili načina za dileme.
  • Aktivno učenje znanja implikacije nove detalje u vezi svake buduće i trenutne Rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje pristupi odabiru i koriste coachingPEReducational prakse i tretmani prikladne za situaciju kada razumijevanje ili nastavu svježe bodova.
  • Praćenje TrackingANDDiscovering funkcionalnost od sebe, ljudi koji su dodatni, ili tvrtki za stvaranje poboljšanja ili korektivnih koraka.
  • Socijalna Perceptiveness biće svjesno othersI reakcija i znajući dok rade zašto reagiraju.
  • Podešavanje kontrole akcije u smislu drugih’ akcije.
  • Marketing-pravi drugi izmijeniti njihov mozak ili ponašanja.
  • Naselje-uzimajući drugi zajednički i koji žele pomiriti varijacije.
  • Naložio učenje drugih HOWTO napraviti nešto.
  • Kompanija orijentacije definitivno pokušava pronaći metode kako bi se pojedincima.
  • Napredno Rješavanje problema-razlikovanje komplicirano poteškoće i kritiziramo povezane činjenice proizvoditi i procijeniti alternative i implementirati alternative.
  • Poduzeća istraživanja proučavanje potrebama i zahtjevima robu kako bi izgled.
  • Tehnologija dizajn tehnologija to ponuda potrošač i izmjene alata ili Generiranje želje.
  • Brzina odabira određivanju tip opreme i potrebna sredstva za izvršenje posla.
  • Dodavanje instalacija ožičenje, modeli, zupčanik, ili planira da generalno zadovoljavaju specifikacije.
  • Programiranje sastavljanje računalnih aplikacija što se tiče koristi koje su brojne.
  • Funkcija Monitoring gledanja dodatni znakovi, ručice, ili procjene kako bi se osiguralo je uređaj trenutno funkcionira učinkovito.
  • Funkcioniranje i upravljanje kontrole operacija proizvodi ili tehnike.
  • Radi održavanja održavanje je rutina na opremu i prepoznati kada i kakvu očuvanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-identificiranje faktora iza funkcioniranje problema i odabira što smjeru da ide o tome.
  • Obnavljanje popravak opreme ili tehnike koriste alate koji su potrebni.
  • Kvaliteta-kontrola istraživanja-obavljanje ispitivanja i provjere artikala, rješenja, ili procedure za procjenu učinkovitosti ili odličan.
  • Presude i odlučivanja-s obzirom na komparativne troškove i prednosti vjerojatno koraka odabrati najprikladnije jedan.
  • Analiza sustava-odlučivanja Kakav proces trebao funkcionirati i kako prilagodbe u uvjetima, postupci, uz okoliš mogu utjecati na ishod.
  • Metode analize određivanja mjere ili znakovi performansi sustava i u odnosu na ciljeve sustava, pravo ili korake potrebne za povećanje performansi.
  • Vrijeme upravljanja rukovanja vlastitim prigodu zajedno s drugima’ jedan trenutak.
  • Nadzor nad financijskim sredstvima-identificiranje kako prihod uskoro Uložit će se dobiti zadatak Ostvaren, i Računovodstvo u vezi tih troškova.
  • Nadzor materijala sredstva pribavljanja i gledanja prema odgovarajuće korištenje opreme, značajke, i materijala morao ozbiljno obaviti određeni posao.
  • Uprava razvija resurse zaposlenici gura, i usmjeravanje ljudi kako oni funkcioniraju, razlikovanje najučinkovitiji narod za svoj zadatak.
Obrazovne kvalifikacije Znanja uvjet
  • Srednjoškolski stupanj (ili GED ili srednjoj školi Ekvivalentnosti kvalifikacija)
  • Povezivanje ’ s stupanj (ili druge 2 yr iznos)
  • Škola treninga
  • Više od 1 yr, upto 2 godine, uključujući
Kvalifikacija za posao vodstvo vještine
  • AchievementsANDEffort – 93.51%
  • Izdržljivost – 94.07%
  • Motivacija – 92.76%
  • Vodstvo – 90.56%
  • Pomoć – 96.04%
  • Pitanje u vezi drugih – 94.53%
  • Socijalna poravnanja – 92.67%
  • Samokontrole – 93.56%
  • Pritisak prag – 92.91%
  • CustomizationANDFreedom – 92.64%
  • Pouzdanost – 95.07%
  • Pozornost na aspekt – 96.30%
  • Snaga – 94.93%
  • Liberty – 95.00%
  • Razvoj – 84.88%
  • Razmišljanja – 90.07%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *