Dom / Motorni brod operatori opis radnog mjesta / Obveza predloška i uloge

Motorni brod operatori opis radnog mjesta / Obveza predloška i uloge

Funkcija maleni motor - motorne brodove. Može pomoći u navigacijski rutine.

Karijera vještina preduvjet
  • Zadržati željeni tečajeve, Primjena automatskog navigacijska pomagala ili šestara.
  • Slijedite sigurnosne metode kako bi se osigurala sigurnost građana paketa, i olupine brodova.
  • Pokretanje motora gas i propisivanje stvari voditi čamce na željene programe.
  • Direktni sigurnosne tvrtke u hitne scenarija.
  • Informacija o problemu za stolice u brodove i pakiranje.
  • Sigurne skutera baci linije omogućiti putovanje od, i pristaništa vlasništvo užad za privez.
  • Zadržati proizvode kao što su na primjer polje pištolje za gašenje, brod branika, tragovi, pumpe, i pribor.
  • Problem pri navigaciji gledalo je izjava da vlasti.
  • Podrška generatora radeći projekata kao što su na primjer transformira komponente za podmazivanje i plin.
  • Popravke koji su pripremiti, plin, i zalihe za čamce.
  • Upravljanje i neposredne posade’ aktivnosti.
  • Vuču , udžbenik dodatnih brodova, ili potisak, teglenice, drva za ogrjev, ili splavi.
  • Popravak trupa i očistiti brodovi koriste četke , Bojanje, i handtools.
  • Upravljanje operacijama brodova korisno za nošenje pojedinaca, motornih vozila, ili roba preko Luke, potoci, Močvara.
  • U transformaciji slivova razmotriti detalje sondiranja.
  • Izvršiti kao što su Primjerice fiksiranje samarice zadataka opće posla.
  • Brodovi su bili oko prema usidrena položaja samarice.

Posao rutine potrebu
  • Čitanje znanja-Spoznavanju stvara fraze i odlomaka u radnim papirima koji su u vezi.
  • Aktivno slušanje-za ono što drugi ljudi reći cijelu prezentaciju pozornost,, stjecanje vrijeme za vas to shvatiti detalje ostvaruje, istražan pitanja kao idealan, i ne ometam u neprihvatljivo prigode.
  • Objavljivanje razgovoru efikasno na papiru kao što i dolikuje zahtjevima gledatelja.
  • Komuniciranje-govori-da drugima dijeliti činjenice bez napora.
  • Koriste matematiku aritmetika za rješavanje problema.
  • Znanost-Primjena tehnike i medicinskih propisa na rješavanje poteškoća.
  • Kritična-razmišljanje-koristeći logiku i razlozi za identifikaciju nedostataka i prednosti pristupa, zaključaka ili Alternativna rješenja za probleme.
  • Aktivno učenje znanja učinke novih detalja za buduće i posljednja Rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje tehnika izdvajanja i primjene teachingORtutorial prakse i procedure za situacije kada razumijevanje ili treniranju nova pitanja.
  • Provjera MonitoringANDExamining učinkovitost korporacije, različiti pojedinci, ili i sebe Smatraj korektivne radnje ili proizvesti poboljšanja.
  • Socijalna Perceptiveness znati Osvetnikovi odgovore i razumijevanje kao što su zašto su odgovori.
  • Modificiranje koordinacija akcije u smislu othersI koraka.
  • Nagovaranje na snazi drugi poboljšati njihov intelekt ili ponašanja.
  • Rasprava-pružanje drugih kolektivno i žele pomiriti varijacije.
  • Naložio-edukaciji drugih što poduzeti.
  • Usluge orijentacije definitivno obličje za putevi to ovlastiti narod.
  • Napredni Problemsolving-određivanje napredne nevolje i critiquing pojedinosti koje se odnose primjenjuju odgovore i ocijeniti i razvijanje izbora.
  • Operacijska istraživanja analizira rješenje zahtjeve i potrebe kako bi izgled.
  • Tehnologija dizajn tehnologija kako bi osigurao korisnik i prilagođavanje uređaja ili potrebe.
  • Oprema izbor-određivanje vrsta opreme i alata potrebnog ozbiljno za izvođenje zadatka.
  • Nastavak instaliranja proizvoda, uređaji, kabliranje, ili pakete da ispuni zahtjeve.
  • Razvoj pisanje računalnih aplikacija u vezi svrhe koje se razlikuju.
  • Operacija Monitoring gledanja testova, brojčanici, ili drugih indikatora kako bi bili sigurni opreme ispravno radi.
  • Funkcioniranju i ručka kontroliranje funkcije uređaja i opreme.
  • Oprema održavanje izvršavanja održavanje to je rutina proizvoda i određivanje kada.
  • Rješavanje problema odlučivanja faktore radi Propuste i odabirom kako nastaviti o tome.
  • Popravak popravljajući uređaji ili proizvodi koji koriste instrumenti koji su potrebni.
  • Kontrola kvalitete Evaluacije-obavljanje ispita i ispitivanja proizvoda, usluge, ili operacija kako bi se ocijenilo kvalitetu ili funkcionalnosti.
  • Mudrost i odlučivanja-uzimanje u obzir relativne troškove i prednosti ponašanja koji su potencijal da pronađete onaj koji najviše odgovara.
  • Analiza sustava-odlučivanju kakva metoda mora raditi i jednako kako promjene u uvjetima, postupci, i okoliš će utjecati na učinke.
  • Sustavi procjene identificiranje mjera ili signali performanse sustava, kao i mjera potrebnih za jačanje ili ëistiti, u odnosu na ciljeve uređaja.
  • Vrijeme uprava kontrolira privatni trenutak jednog.
  • Upravljanje novcem-odlučivanja kako novac će se koristiti za Dobivanje zadatak Ostvaren, i prodaje u vezi tih troškova.
  • Upravljanje materijalima znači nalaz i doživljava za pravilno korištenje alata, sadržaji, i materijal potreban za određeni posao.
  • Zbrinjavanje zaposlenika resursa-Motiviranje, uspostavljanje, i s ciljem pojedinci jer oni izvode, određivanje najučinkovitiji ljudi za posao.
Kvalifikacije za obuku Znanja uvjet
  • Mnogi fakulteti klase
  • Znatno manje od diplomu više škole
  • Više od 2 godine, do i uključujući neke godine
Karijera naredba vještine uvjet
  • Postignuća/energija – 81.84%
  • Izdržljivost – 82.89%
  • Motivacija – 85.75%
  • Kontrola – 84.70%
  • Suradnja – 92.05%
  • Briga za druge – 92.05%
  • Kulturne orijentacije – 76.19%
  • Porivom – 90.02%
  • Podnošenje stresa – 91.39%
  • CustomizationORVersatility – 79.32%
  • Pouzdanost – 84.80%
  • Se usredotočiti na detalje – 86.56%
  • Pouzdanost – 83.00%
  • Liberty – 79.60%
  • Izum – 87.33%
  • Razmišljanja – 91.69%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *