Dom / Neurolozi opis radnog mjesta / Funkcije i dužnosti predloška

Neurolozi opis radnog mjesta / Funkcije i dužnosti predloška

Identificirati, liječenje, i pomoći u sprečavanju bolesti i probleme u živčani sustav.

Posao vještine potreba
  • Sudjelovati u istraživanjima potrage su neuroznanost.
  • Studenti medicine ponuda ili osoblje s instrukcija.
  • Sudjelovati u continuingeducation potrage proširiti i nastavite razumijevanje.
  • Upravljanje medicinskih tehničara unutar funkcionalnosti akcije koje su terapijski ili živac analitičke.
  • Odvjetnik ljudima ili drugima o kvalifikacijama živčanih bolesti, uključujući naslijeđene ili ekološke probleme, ili elementi rizika.
  • Prijevod rezultata neurološkog ispitivanja uključujući magnetske rezonance (MRI), Jedan Foton emisija Kompjutorizirana tomografija (SPECT), i Tomografiju (PAS) testovi.
  • Usmjeriti pate za različite medicinske stručnjake prema potrebi.
  • Potaknuti dodatni liječnici na lijek koje je živac.
  • Preporučiti ili osigurati lijekove, kao što su na primjer anti-epileptički droge, i promatrati pojedince o intelektualna i stavova nuspojave.
  • Napraviti, zadržati, Procjena dokumenata uključujući pojedinaca ili’ prošlost, živac pregled studija, terapija strategije, ili efekti.
  • Interpretirati ili se veza između laboratorija studije patientsA tijela.
  • Kupi ohrabrujući usluge njege kao što su fizikalna terapija, starački liječenje specifičnih, i kulturni rješenja.
  • Intervju pojedinci imaju informacije kao što su obitelj, pokazatelji i pritužbe povijesti.
  • Obavijestiti nagrade, opasnosti i cijene brojnih ideja terapije, ili ljudi ili grupe neuroloških zaključke i prognoze.
  • Živac uvjeti koje su bile mjesto Ovisno o tome prezentacija pozadina pregled zaključaka, ili ishoda rezultate testa.
  • Proizvesti opasnosti i naknade, ili lijek opcije usmjeren na zaključke i o vrednovanju komponenti kao što su na primjer općeg zdravlja i ere.
  • Uspostaviti glave umire primjene prihvaćenih čekove i tretmani.
  • Razgovarati s dodatnih zdravstvenih radnika u vezi ljudekoje probleme i pažnju.
  • Sinkronizirati živac usluge s različitim zdravstvenim djelatnicima potrage.
  • Ponašanja ili interpretirati analiza testova kao što su na primjer leđa uboda elektromiografija ili pozitivne rezultate postupaka.
  • Otkriti i riješiti probleme i značajnih živčanih procesa bolesti, uključujući glavni živčani sustav kontaminacije, Okosnica ozljede koje je kranio, demencije , i moždani udar.
  • Ispitati pacijentima da dobiju informacije u vezi korisno stanje područja kao što su na primjer mentalne osobine, tjelesne energije, koordinacija, reakcije, osjećaji, vokabular sposobnosti, perspektive, i intelektualni položaj.
  • Propisuju ili daju terapije kao što su na primjer vagus nerve stimulacija Magnetska stimulacija, i snažan poticaj stimulacija.
  • Ponašanja individualna rješenja na mjestima za primjer poremećaja spavanja, neuroimunologije, neuro – onkologiju neurologiju.

Zanimanje potrage preduvjet
  • Čitanje razumijevanje-Spoznavanju rečenice i pisani sadržaj u dokumente vezane uz rad.
  • Aktivno slušanje-Izvoznicama cijela svijest što drugi ljudi reći, stjecanje vremena da shvate stvari, proizvodi se, traži pitanja prema potrebi, i nikad nećete u nepravilno puta.
  • Pisanje u pisanju ne kao neprikladan za potrebe gužve uspješno komuniciranje.
  • Razgovor-govori-da drugima dijeliti podatke bez napora.
  • Primjena matematike matematika za rješavanje problema.
  • Znanost zapošljavaju tehnike i Klinička pravila da biste riješili teškoće.
  • Kritična-razmišljanje-koristeći logiku i razum da prepoznaju talente i slabosti načina, ideje ili alternativne odgovore na dileme.
  • Aktivno učenje-znanje koristi od informacije koja je svježa za potencijalnim i nedavno problemsolving i odlučivanja.
  • Učenje pomoću strategije i odabir teachingANDinstructional prakse i metode pristajući specifičnosti nastave ili prilikom svladavanja novih pitanja.
  • Provjera CheckingPERDiscovering efikasnost od sebe, različiti pojedinci, ili korporacije poduzmu korektivne mjere ili za stvaranje poboljšanja.
  • Socijalna Perceptiveness biti svjestan drugih’ reakcija i spoznavanju dok oni zašto se ponašaju.
  • Kontrola Promjena akcije u odnosu prema drugima’ aktivnosti.
  • Prodavanje pravi drugi mijenjanja ponašanja ili njihove misli.
  • Naselje pruža drugima zajedno i izgleda da se pomirimo razlike.
  • Nastava-Saëuvajte samo tome da poduzme akciju.
  • Tvrtka orijentacija pozitivno tražeći načina za podršku ljudi.
  • Složen Problem rješavanja-utvrđivanja složene poteškoće i istraživanje relevantnih podataka procijeniti da razvijaju alternative i primijeniti alternative.
  • Operacija analiza studiranje stavku preduvijetan i zahtijevi za stvaranje izgleda.
  • Inženjerski dizajn zgrade ili promjena proizvoda i tehnologija u funkciji želje potrošača.
  • Zupčanik određuju izbor alata i opreme ’ nešto ozbiljno potreban za obavljanje posla.
  • Instalacija-dodavanje alata, modeli, kabliranje, ili aplikacije da općenito ispunjavaju uvjete.
  • Kodiranje pisanje računalnih paketa za različite aplikacije.
  • Operacije nadgledanja gledanja poziva mjerila, ili ostale indikacije indikacije da uređaj funkcionira na odgovarajući način.
  • Radova i kontrolu kontrolu postupaka alate ili programe.
  • Ostvarenju održavanja održavanje rutinu na alate i određivanje kada.
  • Rješavanje problema određivanja uzroka djeluju zabluda i odlučivanja što smjeru za prošlost je.
  • Popravak popravak uređaja ili tehnike koristeći opremu koji su potrebni.
  • Kontrola kvalitete ispita-provođenje provjere i procjene robe, rješenja, ili procedure za procjenu izvedbe ili odličan.
  • Prikaz i odluka-Making-uzimanje u obzir usporedive cijene i prednosti aktivnosti koje su potencijalni pronaći onaj koji najviše odgovara.
  • Analiza-odlučivanja kako tehnika treba izvesti i samo kako izmjene u situacijama, tvrtke, uz okoliš će utjecati efekti.
  • Metode Evaluacije razlikovanje radnje ili simptomi performanse kao pravo ili ponašanja potrebno ozbiljno radi poboljšanja performansi, u skladu s ambicijama uređaja.
  • Vrijeme-upravljanje-kontroliranje privatni prigodu, kao i drugi’ periodu od jedne.
  • Primjena štednja-identificiranje kako će novac uskoro biti potrošen imati zadatak je dovršen, i prodaje za te troškove.
  • Upravljanje materijalima metoda primanja i doživljava pogodna korištenje pogodnosti proizvoda, i materijalima resursa potrebno ozbiljno raditi odabranih.
  • Poslovanje zaposlenika resursa s ciljem osoba jer su, razvijanje, i poticanje rada, identificiranje najboljih ljudi na karijeru.
Kvalifikacije za obuku Iskustvo kvalifikacija
  • Doktorskog obrazovanja
  • Doktorskom studiju
  • Majstor ’ je stupanj
  • Preko 4 godine, upto 6 godine, uključujući
Zanimanje zahtjeva vještine naredba
  • SuccessANDWork – 92.19%
  • Izdržljivost – 94.47%
  • Inicijativa – 92.87%
  • Vodstvo – 93.17%
  • Suradnja – 96.27%
  • Problem u vezi drugih – 98.20%
  • Kulturni smjer – 92.92%
  • Samokontrola – 92.83%
  • Pritisak tolerancije – 93.20%
  • Svestranost/mobilnost – 93.94%
  • Pouzdanost – 95.06%
  • Se fokusirati na aspekt – 96.32%
  • Integritet – 95.60%
  • Nezavisnost – 91.72%
  • Napredovanje – 87.47%
  • Razmišljanja – 92.96%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *