Dom / Pacijent predstavnici opis radnog mjesta / Zadaci i dužnosti predloška

Pacijent predstavnici opis radnog mjesta / Zadaci i dužnosti predloška

Računalom Upravljani numerički Alatnog stroja programeri, Opis radnog mjesta metalne i plastične / Uzorak odgovornosti i zadatke

Izgraditi pakete za upravljanje kontrole ili obradu metalnih ili plastičnih komponenti inteligentni uređaj instrumentima, oprema, ili tehnike.

Karijera vještine potreba
  • Odlučiti slijed postupaka aparata, i izaberite ispravan sjeckanje metode morao ozbiljno u idealno stilova držanje uređaja na.
  • Uređivanje planova ili trake kako bi se iskorijenila problema, i ponovno Testirajte aplikacije da biste provjerili probleme dogoditi razvrstati.
  • Zahtjevi, pregled karijere kupovine, slike, dizajni, objavljen raspored datoteka, i integrirani sklop struktura filmova za Izračunavanje hraniti optužbe, softver skupljanje i mjerenje.
  • Utvrditi uređaj snižavanje šetališta referentnim točkama, ili u jarku područja mjesta, i izračunati kutni i linearno proporcije, radijusi, i pravolinijskih.
  • Obratite pozornost na uređaje na demo provođenje simulacije kako bi osigurao planove uređaji će funkcionirati učinkovito i stvaranje stavki koje zadovoljavaju specifikacije ili djeluje.
  • Procijeniti kodirani snimke sa jedinstvene komponente zahtjeva i nacrte ispitati pouzdanost vođenja.
  • Unesite koordinate dismaying prekidači ili pedale coders.
  • Stvaranje paketa unutar nazivlja opreme ’ operatera i distributera programi na oglašavanje kao što na primjer pogona ili bušiti trake.
  • Produktivnost biti poboljšan izmijeniti trenutni programi.
  • Unesite pc upute prodavača ili pristup slika Prikazuje dijelove dizajni, ili programi koji razmjenjuju informacije da bi druge marketing oglašavanje.
  • Čine geometrijski dizajni iz eksponata koji su vizualne, koristeći pc potpomognuto stvaranje aplikacije ili sastavljanja opreme i papira.
  • Razdjelnik i sastaviti upute listova imenike za opremu ’ operater pisar matematičke kontrole kasete i voditi postava.
  • Obrazac izgledati kupovine u timove maksimizirati materijala operaciju i smanjiti vrijeme graditi uređaj.
  • Crtanje staza alatnih strojeva na uzorak slike, koriste zasjenjenom oružje i sljedeće upute za učinkovitost i instrument okretnost.
  • Line-up i rizik-slobodan uzorak video na vodič tablice vizualni programera, i promatrati povećati opseg pejzaža sklopove koji se ispisuju.

Rad potrage uvjet
  • Čitanje razumijevanje-shvaćanje stvorio rečenice i rečenice u radu vezane papirologiju.
  • Aktivnog slušanja-To što drugi ljudi govore predstavljajući cijelu pozornost,, imaju vremena i energije za shvatiti detalje proizvodi, koja traži probleme kao ispravan, Nije uvjerljivo na netočan puta.
  • Proizvodnju na papir u skladu sa želi mnoštva priča uspješno,.
  • Razgovor-govori drugima da spominjem informacija bez napora.
  • Matematika pomoću matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologije koriste znanstvena načela i metode za rješavanje problema.
  • Kritična-razmišljanje-zapošljavaju zaključivanja i razmišljanja prepoznati talente i slabosti zaključaka, izbor odgovora ili pristupa za nevolje.
  • Aktivno učenje Spoznavanju novih informacija ’ s efekte za postojeće i potencijalne Rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje odabiru metode i koristeći educationANDinstructional pristupi i procesi odgovarajuće situacije podešavanju postavki ili prilikom svladavanja svježe stvari.
  • Praćenje MonitoringPERDiscovering funkcionalnost od sebe, ljudi koji su dodatni, ili organizacijama za stvaranje poboljšanja ili razmotriti korektivne akcije.
  • Socijalna Perceptiveness-da smo svjesni othersI reakcija kao i zašto se ponašaju i znanje.
  • Kontrola Promjena akcije s obzirom na othersI koraka.
  • Prodavanje na snazi drugima poboljšati svoje glave ili ponašanje.
  • Arbitraža-uzimanje drugih zajedno i pokušavajući pomiriti razlike.
  • Trening-treniranju drugih savjeti za učiniti nešto.
  • Tvrtka orijentacije-aktivno pokušava pronaći pristupe omogućiti ljudima.
  • Rješavanje problema utvrđivanja komplicirano problemi i critiquing Srodni podaci ocijeniti da izgradite izbora i implementirati alternative.
  • Poduzeća analizom istraživanja rješenje treba i želi proizvesti stil.
  • Inženjerski dizajn uspostavljanje opremu ili Generiranje i inženjering pomoći želje potrošača.
  • Zupčanik izbor-određivanje vrsta opreme i alata je morao izvršiti zadatak.
  • Instalacija dodajući planove, Strojevi, žice, ili uređaje za generalno zadovoljavaju specifikacije.
  • Kodiranje-izrada računalnih programa u vezi koristi koje su brojne.
  • Operacije nadgledanja gledanja procjene, poziva, ili drugih indikatora kako bi bili sigurni da uređaj funkcionira učinkovito.
  • Operacije i kontrole rukovanje funkcijama proizvoda ili uređaja.
  • Održavanje izvršavanja Rutinski pregled uređaja i odlučuje kada i kakvu očuvanje je potrebno.
  • Rješavanje problema odlučivanja uzroci radi problema i utvrđivanje što smjeru da ide o tome.
  • Obnovu-popravak opreme ili načine koristeći potrebne alate.
  • Kvaliteta-kontrola istraživanja-obavljanje ispita i procjena dobara, rješenja, ili funkcije suca kvalitete ili funkcionalnosti.
  • Prikaz i odluka-Making-razmišljanja o usporedive cijene i koristi potencijalnih akcija pronaći onaj koji najviše odgovara.
  • Analiza sustava-odlučivanja kako treba izvoditi proces i način prilagodbe u atmosferi, tvrtke, i isto tako uvjeti mogu utjecati na učinke.
  • Metode Evaluacije razlikovanje mjera ili signali performanse kao koraci je morao povećati ili pravo efikasnost, u skladu s ambicijama sustava.
  • Vrijeme upravljanja Management je vlastiti period i drugi’ prigodom.
  • Nadzor nad štednja-identificiranje koliko dolara je vjerojatno da će biti potrošen da zadatak Ostvaren, i prodaje za te troškove.
  • Nadzor tvari znači doživljava i dobivanja ka ispravnu upotrebu komponente, značajke, i uređaje potrebno ozbiljno raditi Navedeni posao.
  • Zbrinjavanje radnika resursa uspostavljanje guranje, i pokazivanjem osobe kao što su oni funkcioniraju, razlikovanje najbolja osoba za taj posao.
Kvalifikacije za obuku Iskustvo uvjet
  • Povezati ’ s pozornica (ili druge dvije godine razina)
  • Neženja ’ s stupnjeva
  • Više od 1 yr, do prije par godina, uključujući
Zadatak kontrole vještine kvalifikacija
  • SuccessANDEffort – 91.97%
  • Izdržljivost – 92.23%
  • Inicijativa – 92.81%
  • Autoritet – 88.99%
  • Pomoć – 92.46%
  • Problem za drugi – 87.05%
  • Kulturne orijentacije – 83.37%
  • Porivom – 91.87%
  • Prag stresa – 93.54%
  • CustomizationANDVersatility – 92.72%
  • Stabilnost – 92.44%
  • Se usredotočiti na detalje – 93.71%
  • Snaga – 91.84%
  • Sloboda – 92.60%
  • Kreativnost – 89.82%
  • Razmišljanja – 92.78%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *