Dom / Radioloških tehničara opis radnog mjesta / Funkcije i odgovornosti uzorka

Radioloških tehničara opis radnog mjesta / Funkcije i odgovornosti uzorka

Održavati i koristiti uređaje i materijale bitne za dokazivanje količine tijelo na rendgenske slike ili fluoroskopski ekrana analitičkih razloga.

Posao vještina preduvjet
  • Korištenje naloga- restriktivne proizvoda i pati-zaštita tehnika za smanjivanje izloženosti zračenju za pacijenta i osoblje.
  • Mjesto rendgenske prilagodbe koje su regulirati i alate za stvaranje faktora izloženosti, kao što su na primjer udaljenost i vrijeme.
  • Mjesto pacijenta na ispitivanje dnevno i stvoriti i promijeniti zupčanik dobiti idealan pogled na tijelo mjesto koje se razlikuje po potrebi liječnik.
  • Utvrditi ljudi’ rendgen želi čitajući potrebe ili upute od liječnika.
  • Proizvesti izloženosti neophodna za tehnike koje su potrebne, ponavlja i odbacujući funkciju koja nije jednaka sa priznatim zahtjevima.
  • Proces otvoren rendgenske snimke koristeći računalo ili film cpus generira tehnike.
  • Opisati metode pacijentima stekli suradnju i smanjiti naprezanja.
  • Provoditi postupke, kao što su Primjerice rutinske Usporedba istraživanja, mamografija, sonograms tomografija, program fluoroskopije, ili preglede od vrha, ekstremitetima pod nadzorom liječnika, ili obuće.
  • Pripremiti i postaviti xray soba za pojedinca.
  • Dati pomoć liječnika ili dodatni tehnologa u izvedbi tehničke postupke.
  • Organizirati rad tehnolozi ili ostali Tehničari prilikom tehnike uključuju više osoba.
  • Pomogne na- svježe osoblja ili učenika’ -posao obuke ili ponuda profesionalaca u vezi uputa učinkovitost uvidom.
  • Održavati tekući dokument procjenu prakse.
  • Djeluju pokretni rendgen uređaja u funkcionalnu sobu, hitnoj, ili na pojedinca ’ s kreveta.
  • Funkciju digitalne slike arhiviranje komunikacijski uređaji.
  • Garancija sterilna ili ne - čist pribor kao što su Primjerice Usporedba materijala, pokazuje, katetera, tvari, ili drugih potrebnih proizvoda, nije prošlost i funkcioniranje zahtjevnice ili get materijalima.
  • Držati održavanje podataka pojedinaca analizirati i dobiti, ispitivanja provedena, Tehnički elementi korišteni, vidici konzumira, ili zdravstvene skrbi pacijenata.
  • Kontrola kvaliteta radnje koje su sveobuhvatni, nadzirati funkcioniranje opreme, i izvješće pogoršava uređaji za inspektore.
  • Provoditi opće admin projekata, kao što su na primjer rješavanje telefoni, raspored obveza na koje se pacijent, ili rasteže, podnošenja pokazuje.
  • Prijenos.
  • Opskrba učenika ili različitih profesionalaca sa strategijama promjena položaja, dodatno vidici, ili povećana tehnike kako bi se osiguralo fotografija razvijena su najveće kvalitete.
  • Pružiti pomoć u vladi koja je radiopharmaceutical, praćenje osobe’ ključni pokazatelji i obavještava Radiolog odgovarajuće promjene.
  • Usporedite materijal koji je pripremiti , radiofarmaci, ili anestetik ili antispasmodic lijekovi sa putem od Radiolog.

Zanimanje zahtjeva aktivnosti
  • Čitanje znanja-Spoznavanju rečenice i sastavljen odlomaka u radu dokumente koji se odnose.
  • -Nudi cijeli fokus na ono što drugi ljudi trenutno govore, koristeći vrijeme ostvariti stavke ostvaruje, koja traži probleme kao ispravan, i nikad nećete u neprikladnim situacijama.
  • Pisanje na papiru nije neprikladno za potrebe gledatelja djelotvorno komuniciraju.
  • Priča-priča-za druge da efikasno spomenuti činjenice.
  • Zapošljavaju matematika matematika za rješavanje problema.
  • Zapošljavaju tehnologija kontrolirana pravila i tehnike za otklanjanje problema.
  • Zapošljavaju Criticalthinking rasuđivanje i razlog prepoznati nedostatke i vještine izbor lijekova, zaključaka ili načina za pitanja.
  • Aktivno učenje-znajući implikacije nove detalje za svako buduće i postojeće problemsolving i donošenje odluka.
  • Učenje tehnike koriste i odabiru instructionPERtutorial tehnike i procedure za problem kada razumijevanje ili treniranju novi faktori.
  • Praćenje CheckingORDetermining performansi od sebe, ljudi koje se razlikuju, ili korporacije razmotriti korektivnih koraka ili za stvaranje poboljšanja.
  • Socijalna Perceptiveness-biće nije svjestan zašto oni odgovor dok oni obaviti i spoznavanju sklonosti Osvetnikovi.
  • Spretnost mijenjajući akcije s obzirom na othersI akcije.
  • Prodavanje-uvjeriti druge da mijenja njihov mozak ili navike.
  • Pregovaranje-isporuku drugih zajedno i pokušava pomiriti razlike.
  • Naložio-treniranju drugih HOWTO poduzeti.
  • Usluge orijentacije pozitivno u potrazi za strategije pomoći pojedincima.
  • Kompleks Rješavanje problema identifikacije složenih pitanja i pregled povezanih podataka implementirati opcije i proizvoditi i ocijeniti mogućnosti.
  • Operacijska istraživanja-uzimajući u obzir želje i roba zahtijeva da se projekt.
  • Inženjering dizajna tehnologije kako bi pomogli osobi i mijenjanja ili izradu zahtjeva.
  • Oprema izbor-odlučivanja vrsta alata i opreme je morao izvršiti posao.
  • Instalacija-dodavanje aplikacija, Strojevi, ožičenje, ili proizvode želite upoznati mogućnosti.
  • Razvoj-
  • Postupak praćenja-viđenje ručice mjerila, ili različitih simptoma indikatori osigurati uređaj trenutno radi ispravno.
  • Postupak i kontroliranje upravljanje funkcijama sustava ili opreme.
  • Ostvarenju održavanja servis je to rutina na zupčanik i prepoznati kada i kakvu održavanje će biti potrebno.
  • Rješavanje problema utvrđivanja razloga za operativni pogreške i odabirom što učiniti o tome.
  • Fiksiranje popravak metode ili opreme potrebne metodama.
  • Kvaliteta-kontrola ispitivanja-obavljanje ispitivanja i provjere proizvoda, rješenja, ili procesi sudac kvaliteta ili učinkovitost.
  • Vladajuća i donošenja odluka obzirom usporedive cijene i prednosti mogućih mjera odabrati onaj koji najviše odgovara.
  • Analiza-određivanje kako mora funkcionirati tehnika i način promjene u poslovanju, uvjeti, i okoliš će utjecati na prednosti.
  • Metode analize razlikovanje metode ili indikacije izvedbe i u skladu s ciljevima stroja, ponašanju potrebno ozbiljno za poboljšanje ili ispravljanje performanse.
  • Timemanagement upravljanje vremenom drugih a ne osobni razdoblje.
  • Operacija za novac-odlučuje kako sredstva će se koristiti kako bi stekli posao završen, i Računovodstvo za te troškove.
  • Nadzor nad materijal sredstva pribavljanja i promatranje odgovarajuće korištenje opreme objekata, i materijalima resursa potrebno ozbiljno učiniti određene funkcije.
  • Operacije kadrovske resurse stjecanja gura, and guiding folks while they they perform, određivanje najbolje ljude za taj zadatak.
Kvalifikacije za obuku Znanje potrebu
  • Povezati ’ s pozornica (ili drugom nivou 2 yr)
  • Nekoliko škole jedrenja
  • Više od 1 yr, do i uključujući 2 godine
Zahtjeva vještine kontrole karijere
  • SuccessANDEnergy – 92.82%
  • Određivanje – 93.52%
  • Motivacija – 93.29%
  • Upravljanje – 88.95%
  • Pomoć – 92.29%
  • Pitanje u vezi drugih – 93.62%
  • Socijalna smjer – 89.26%
  • Samokontrola – 92.81%
  • Pritisak tolerancije – 92.99%
  • Svestranost/mobilnost – 94.77%
  • Pouzdanost – 93.60%
  • Se usredotočiti na detalje – 93.63%
  • Snaga – 95.03%
  • Liberty – 89.98%
  • Kreativnost – 89.79%
  • Razmišljanja – 91.07%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *