Dom / Mornari i brodski Oilers opis posla / Funkcije i odgovornosti uzorka

Mornari i brodski Oilers opis posla / Funkcije i odgovornosti uzorka

Cijene promatrati tražiti smetnje tijekom jahta, izračunati razinu vode, Okrenite kotačić na mostu, kao predvodi lider, pratitelj, ili preliminarni ili koristiti hitne uređaji. Izbiti, opremiti, Nadogradnja, i zadržati pošiljku- stacionarni Lažiranje, kontrolira opremu, i jogging opremu. Izvršiti odabir projekata održavanje zaštititi Uređen prostor broda i također da zadrži Centrala i pokažite opreme. Treba održavati vlada- dobivate akreditaciju i tankerman akreditaciju pri radu na brodu tekućine - izvlačenje brodova. Uključuje sposoban mornara i pomoraca koji su normalni.

Vještine kvalifikacija za posao
  • Držati govt odobrena kvalifikacija, -potrebna kao.
  • Kada hitne slučajeve dogoditi osobi i smanjene čamaca za spašavanje.
  • Prilikom krstarenja su na kompjuterizirana pilot podupirem gume, i provjeriti pouzdanost nastave, pomoću šestara su magnetski.
  • Guranje brodova ispod zapovjednici ili Pokretnih časnici’ smjera i jaki helmsmen za manevar, provodi s obzirom na tečajeve.
  • Držač linije privezivanja plovila za Pontone, vezati žila platforma za vuču zbirke, ili čak i do dodatnih brodova do.
  • Izdržati sat u deliversHA lukovima ili spajanje krila tražiti zapreke u toku dojavu ili potražiti pomoć pri navigaciji, na primjer svjetionici i plutače.
  • Izdržati pasarela satovi za Sprečavanje neovlaštene pojedince iz ukrcaj plovila tijekom utor.
  • Obnoviti stavke ili čamaca za spašavanje i smanjiti ili povećati čamaca za spašavanje nakon što vitla ili pada.
  • Izvođenje, držati, ili vraćanje dispečerski sustav alati.
  • Hrpa ili istovariti resursa iz brodova.
  • Podmažite strojeve, oprema, ili dijelova motora kao što su na primjer stavke ili ležajevi.
  • Poprsje vanjska strana, platforma, i održavamo proizvode- Upravljanje opremom ili upravljanje opremom.
  • Žice žice, riješiti i Uvezivanje užadi, Ili užad, koristeći niz, žicu, marlinespikes, i ručnih alata.
  • Opskrba podršku inženjera u mijenjanje ili učvršćivanje uređaja.
  • Boje ili laka jedinice, suprastrukture, čamaca za spašavanje, ili faktora krstarenja.
  • Četka, parobrod, i zaliješ jedinice da biste dobili osloboditi od ulja, prljavština, i čestice, zapošljavaju metle, brisači, četke, i cijevi.
  • Očistite i nick oksidacije mjesta na palubama ili rubove brodovi, Korištenje ruku ili kisik i umetanje četke oštećivanje opreme.
  • Predstavljanje smjerova članova posade koji su uključeni u pranje kormilarski ili quarterdecks.
  • Temperatura mjerila i ispitati Naprezanje ili prikazuje i informacije o datoteci u dizajn zapisa.
  • Proučavanje sustava ispitati odabrane pritisaka ili lubrikant staze.
  • Procijeniti dubinu vode u morima koja su različita ili trivijalno, zapošljavaju telefon ili vrisak dubina podataka, a leadlines jahta mostova.
  • Izvješće u krstarenja’ zapisi podataka kao što su kilometara i vremenski uvjeti preselio.
  • Popraviti i obaviti za transport sastojke iz tenkova koji su tekući i gura.
  • Sačuvati brod motora ispod način dizajna vlasti broda.
  • Relej izabrali znakove na brodove koji su dodatni, koriste grafički signalizacijski jedinice, kao što su Primjerice bljeskalica svjetiljke.
  • Povezuju teglenice u modele koji su vuču u vezi tegljača baviti, Nadziranje brodovima povremeno tijekom putovanja kada spotova postižu i isključivanja ovih.
  • Biti uključeni u obalu patrole.
  • Očistiti i ispolirati drvo rez, metalni elementi koji su ostali, ili mesing.

Zadaća potrage uvjet
  • Čitanje znanja-Spoznavanju napisana rečenica i odlomaka u dokumentima vezanim za rad.
  • Aktivnog slušanja pruža potpunu svijest o drugih ljudi tvrde, Korištenje vremena za vas razumjeti stavke se stvara, pitate pitanja prema potrebi, umjesto mesmerizing na nepravilno instance.
  • Pisanje komuniciranja u učinkovito pisanje nije kao neprikladno za potrebe publike.
  • Govoreći-govoriti drugima da spominjem činjenice efikasno.
  • Primjena matematike matematike za rješavanje problema.
  • Koristeći tehnologiju znanstvena načela i metode da biste riješili teškoće.
  • Kritična-razmišljanje-Utilizing zaključivanje i misao da prepoznaju talente i slabosti alternativne mogućnosti, ideje ili metode za pitanja.
  • Aktivno učenje-znajući učinci svježe informacije u vezi nadolazećih i prisutni Rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje tehnike koriste i odabir coachingPEReducational metoda i tehnika za problem kada studiraju ili poučavaju svježi faktori.
  • Provjera-nadzor/Discovering funkcionalnost drugih ljudi, sami, ili tvrtki poduzeti korektivne radnje ili proizvesti zbivanja.
  • Socijalna Perceptiveness biće svjesno othersI reakcije zašto reagiraju dok rade i znanja.
  • Podešavanje kontrole akcije u smislu othersI koraka.
  • Prodavanje pravi drugima da mijenja svoje misli ili navike.
  • Medijacija-predati drugima zajednički i pokušava pomiriti varijacije.
  • Naložio-edukaciji drugih kako se akcija.
  • Usluge orijentacije-aktivno traženje strategije omogućiti osobe.
  • Kompleks Problemsolving-određivanje komplicirano probleme i critiquing pojedinosti povezanu procjenu i razviti mogućnosti i implementirati lijekova.
  • Tvrtke procjena provjerava uvjete i stvarajući pretpostavke za proizvodnju stil.
  • Inženjerski dizajn inženjeringa ponuditi pojedinačne i uspostavljanje alata ili proizvodnju potrebe.
  • Oprema izbor-određivanje vrsta opreme i alata potrebno ozbiljno za izvršavanje zadatka.
  • Obrok dodajući modela, alati, kabliranje, aplikacije ili kako biste generalno zadovoljavaju specifikacije.
  • Razvoj stvaranja računalnih programa iz nekoliko razloga.
  • Akcija praćenja-gledajući druge signale, poziva, ili pokazatelji da postoji oprema za rad na odgovarajući način.
  • Operacije i Sprečavanje ručka operacija metode ili opreme.
  • Oprema održavanje izvršavanja rutinsko održavanje alata i odlučivanja kada.
  • Rješavanje problema odlučivanja razloge za pokretanje pogreške i određivanju što smjeru za prošlost je.
  • Obnavljanje popravljajući tehnike ili strojeve koristeći instrumente koji su željene.
  • Kontrola kvalitete ispita-predstavljanje ispiti i ispiti proizvoda, usluge, ili funkcije kako bi se ocijenilo funkcionalnost ili odličan.
  • Prikaz i odlučivanja-uzimajući u obzir prednosti i relativne cijene ponašanja koje su moguće odabrati najbolje odgovara jedan.
  • Sistem analiza identificiranje kakav program bi trebao raditi i kako promjene u postupcima, problemi, i postavka će utjecati na rezultate.
  • Metode Evaluacije identificiranje metoda ili signali izvedbe i isto tako precizan ili radnje potrebne ozbiljno kako bi se poboljšala učinkovitost, u odnosu na ciljeve uređaja.
  • Vrijeme upravljanja rukovanje privatni trenutak i drugi’ vrijeme jednog.
  • Operacija novac-odlučivanja kako novac će biti potroše na su poslovi, i prodaje u vezi tih naknada.
  • Operacija tvar imovine primanja i otkrijte pravilno korištenje proizvoda, objekata, i komponente morao ozbiljno obaviti određeni posao.
  • Zbrinjavanje radnika resursa-uspostavljanje, poticanje, i vodeći ljudi jer oni rade, pinpointing vrh osoba za Vaš zadatak.
Obrazovne kvalifikacije Iskustvo kvalifikacija
  • Srednjoškolski stupanj (ili GED ili viši školskih Ekvivalencije Svjedodžbi)
  • Mnoge College trening
  • Preko 1 godine, kao i uključujući dvije godine
Zadatak vodstvo vještine potreba
  • SuccessOREnergy – 94.79%
  • Ustrajnost – 87.82%
  • Motivacija – 84.49%
  • Naredba – 87.84%
  • Pomoć – 92.94%
  • Pitanje za druge – 92.43%
  • Kulturni smjer – 71.66%
  • Samokontrola – 93.02%
  • Podnošenje stresa – 93.09%
  • VersatilityORFlexibility – 87.59%
  • Pouzdanost – 80.69%
  • Svijest o detaljima – 92.73%
  • Pouzdanost – 77.46%
  • Nezavisnost – 87.47%
  • Kreativnost – 84.09%
  • Razmišljanja – 90.35%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *