Dom / Jezični govorni patolozi opis radnog mjesta / Funkcije i obveze predloška

Jezični govorni patolozi opis radnog mjesta / Funkcije i obveze predloška

Procijeniti i nositi narod koristeći dijaloški, terminologija, glas, i uvjeti. Možete odabrati interakcije uređaja koji su zamjena i pokazati njihovu upotrebu. Istraživanja vezanih za terminologiju i razgovor pitanja obavlja do Maja.

Vještine i ne traži
  • Promatrati klijenata’ poboljšanja i promjena terapije na odgovarajući način.
  • Donijeti procjene klijentima prikupiti informativnih podataka na nivo i vrsta ošteæenja, pomoću određenih uređaja ili oralno ili skladao testova ili terminologiju i razgovor izjave, ispiti, ili čitanje.
  • Steći ili provoditi planove lijek za probleme kao što na primjer , Zakašnjeli dijalekt je mucanje, gutanje pitanja, ili pogrešno bacanje ili riječi dileme koje su teško, na temelju savjet i osobne ispiti psihijatara, liječnici, ili socijalnog radnika.
  • Naučiti klijenata uključujući i znakovni jezik, čitanje je usna, ili stilu napredovanje, u pristupima za efikasnije razgovor.
  • Pouči klijentelu za upravljanje ili poboljšati usta, jezik, susret mišiće, ili disanje komponente.
  • Stvaranje dijaloškog vježba paketa da bi se umanjili probleme.
  • Se savjetovati i poticanje edukatora ili medicinsko osoblje na prezentaciju ili čitanje teme.
  • Stil, Koristite interakcije naprava ili alternativnu analizu ili tehnike, ili proizvode.
  • Aktivnosti koje zarastaju ili usmjeriti edukativne Ili obavljati instrukcija pomoći instruktora bave prezentacijom problema.
  • Govore sa nonspeaking studenata, Primjena znakovni jezik ili računalno Inženjerstvo.
  • Koristiti računalo Aplikacija za vašu identifikaciju ili pomoć s problemima komunikacije.
  • Ispitati sluh ili govor i jezik barij swallow rezultate testa, Detalji rezultata za analizu i pristup terapiji za uzimanje pitanja, ili razgovor, jezik, tečnost, riječi.
  • Pisati priče i nastaviti s održavanjem pogodan zapise info, kao što su kupac Medicaid ili fakturiranje datoteke ili obima aktivnosti, kao što su prvi procijeni, lijek, napredovanje, i eliminirati klijenata.
  • Steći paketa ili skupina ili osoba aktivnosti na fakultetima da savladaju ponašanja, razgovor, vokabular, ili jede nevolje.
  • Sudjelovati u i izrada studija za sastanke u vezi clientsI napredak, kao na primjer takve prilagođene programe akademske uređenje (IEP) sastanci, inservice sastanaka, ili angažman smjernice sastanci.
  • Ukupno admin odgovornosti, kao što su koordinacija papirologiju, raspoređivanje upravljanje predmetima potrage, ili stvaranje nastavnog plana.
  • Vlak ljudi i članova obitelji o raznim stvarima, na primjer razgovor strategije ili strategije da savladaju ili čak spriječiti privatni nesigurnost.
  • Uzeti dio treninga, na seminarima, continuingeducation programi, ili puštanje istrage donosi udio poznavanje inženjering ili pričati uvjet mogućnosti liječenja ili novo čitanje.
  • Monitor ili surađivati s tretmanima posade.
  • Razgovarati i preporučiti klijentelu informativne ili zdravstvene kompanije koje su više.
  • Opskrbu vezu nastave pojedincima ili govornika sa ograničen jezik vještina.
  • Izvršiti ili usmjeriti istragu na govor ili doživljava stvari u zgradi metode, Inženjerstvo, ili tretmana i rezultata izvješća za upotrebu.

Zanimanje potrage potrebu
  • Razumijevanje razumijevanje čitanja odlomaka i napisanih izraza na radu dokumenti koji se odnose.
  • Aktivnog slušanja-To što drugi ljudi govore nudi cijelu pozornost, pomoću vremena shvatiti stavke se stvara, pitajući se upiti kao prikladan, umjesto da guše ponekad koji su neprikladno.
  • Stvaranje-zapisano ne neprikladan za potrebe gledatelja interakciji efikasno.
  • Razgovor-govori s drugima prenijeti činjenice pravilno.
  • Koriste matematiku matematika za rješavanje problema.
  • Koristeći tehnologiju tehnološke politike i metode za rješavanje poteškoća.
  • Kritična razmišljanja pomoću rasuđivanja i zaključivanja mjesto mane i prednosti načina, zaključaka ili alternativni lijekovi za dileme.
  • Aktivno učenje razumijevanja novih informacija ’ s implikacije za svaku rješavanje potencijalnih i ostvarena problema i odlučivanja.
  • Učenje metode izdvajanja i primjene educationOReducational metode i procese pristajući specifične situacije prilikom svladavanja ili treniranju stvari koje su svježe.
  • Praćenje MonitoringANDDiscovering funkcionalnost korporacija, Dodatna osoba, ili sami poduzeti korektivne mjere ili proizvesti napredaka.
  • Socijalna Perceptiveness biti svjestan drugih’ Odgovori zašto oni odgovor kao što su to i znajući.
  • Podešavanje spretnost akcije s obzirom na othersI ponašanje.
  • Uvjeravanje-Uvjeravanju drugih promijeniti ponašanje ili njihov mozak.
  • Naselje-uzimanje drugima zajednički i pokušavajući pomiriti odstupanja.
  • Pomaganje trening drugima kako napraviti potez.
  • Usluge orijentacije-pozitivno u potrazi za načinima pomoći pojedincima.
  • Kompleks Problemsolving-određivanje napredne poteškoće i istraživanje povezani činjenice izgraditi i ispitati mogućnosti i implementirati odgovore.
  • Operacija analiza ispitivanja želje i zahtjeve rješenje za stvaranje izgleda.
  • Inženjering dizajna Inženjerstvo na funkciju pojedinih i mijenja opremu ili Generiranje zahtijeva.
  • Brzina odabira odlučivanju o vrsti opreme i alata potrebnog za izvršenje posla.
  • Instalacija-instalacija opreme, Strojevi, ožičenje, ili pakete kako bi zadovoljio specifikacije.
  • Kodiranje pisanje računalnih aplikacija što se tiče različitih aplikacija.
  • Operacije praćenja promatranje dodatne indikacije, brojčanici, ili testove kako bi bili sigurni je uređaj radi ispravno.
  • Operacija i Sprečavanje upravljanje funkcijama sustava ili opreme.
  • Ostvarenju održavanja održavanje opreme koja je rutina na opremu i odlučivanja kada.
  • Rješavanje problema-identificiranje faktora iza trčanje zabluda i odabiru što smjeru da ide o tome.
  • Popravak vraćanje proizvodi ili tehnike koriste instrumente koji su neophodni.
  • Kvaliteta-kontrola ispitivanja-obavljanje ispita i pregleda robe, kompanija, ili operacija za procjenu učinkovitosti ili kvalitete.
  • Prikaz i Odlučivanje-razmišljanja o koristima i komparativne cijene korake koji su vjerojatno pronaći najbolje odgovara jedan.
  • Sistem analiza identificiranje kakav sustav treba raditi i samo kako izmjene u situacijama, tvrtke, i atmosfera može utjecati na učinke.
  • Metode Evaluacije identificiranje mjera ili indikatori performansi uz vlastita ili akcije imali potrebu da se poveća funkcionalnost, u skladu s ciljevima stroja.
  • Vrijeme-upravljanje-rukovanje razdoblje drugih uz jedan ’ s vlastitog vremena.
  • Nadzor nad novac-identificiranje kako prihod je vjerojatno da potroše imati posao završen, i Računovodstvo u vezi tih naknada.
  • Operacija materijala metode nalaz i promatranje za odgovarajuće korištenje objekata, zupčanik, i proizvodi imali potrebu za Navedeni posao.
  • Primjena osoblje resursa-Motiviranje, razvijanje, i vodeći ljudi, a oni funkcioniraju, određivanja najbolje osobe za zanimanje.
Obrazovanje uvjet Znanje kvalifikacija
  • Majstor ’ je stupanj
  • Nijedna
Zahtjev za rad upravljanje vještinama
  • AccomplishmentANDAttempt – 92.14%
  • Ustrajnost – 94.14%
  • Inicijativa – 95.29%
  • Kontrola – 86.76%
  • Suradnja – 95.55%
  • Važno u vezi drugih – 95.80%
  • Socijalna pozicioniranje – 90.71%
  • Porivom – 96.94%
  • Pritisak tolerancije – 92.58%
  • CustomizationORFlexibility – 95.01%
  • Dosljednost – 96.79%
  • Svijest o dubini – 94.21%
  • Iskrenost – 95.39%
  • Nezavisnost – 91.13%
  • Kreativnost – 93.47%
  • Analitički način razmišljanja – 94.27%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajni agenti, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorka

Promicanje financijske usluge, kao što su Primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima Bankarstva …

ostavi odgovor

Vaš email neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *