Domů / Správce / Operace Manager pracovní náplň / Role a odpovědnosti vzorek

Operace Manager pracovní náplň / Role a odpovědnosti vzorek

  • Spravuje objem práce a personální prognózy týdenní měsíční roční a čtvrtletní denně pro pracovní skupiny v rámci jednotky Highway operace veřejných prací oddělení
  • Poskytuje pracovní síly řízení plánování a nastavení zátěže požadavky na práci vrcholy a údolí
  • Umožňuje úpravy a doporučení pro plánování maximalizovat služeb a kvality a dosažení zákaznické spokojenosti produktivity plánu přilnavost a ekonomické cíle
  • Rozvíjí a aktualizuje registr projektů
  • Revize a studie projektová specifikace projektu BOQ položky
  • Řádné uplatňování smluvních podmínek a podmínek projektu
  • Posouzení kvality efektivity a produktivity ve všech projektech
  • Vyvinout a zavést politik veřejných zakázek zpracovává postupy a standardy výkonu
  • Vypracovat roční podnikatelský plán a rozpočet pro funkci
  • Operations Manager bude muset Zúčastněte setkání s konzultanty subdodavatelů a hlavní dodavatel klienta
  • Provedení práce dle plán provádění schváleného pracovního
  • Náležité koordinace mezi a subdodavatelů pro včasné dodávky materiálu a provedení prací dle provedení plánu
  • Zajistit řádné rozdělení lidských zdrojů materiálů a zařízení po celé období provádění projektu
  • Operations Manager má celkovou zodpovědnost za úspěšné dokončení a předání projektu v časovém limitu
  • Zajistit kvalitní provedení řádné kontroly testováním
  • Zajistit bezpečnost provádění tím, že rozvíjí vlastní bezpečnostní plán
  • Zajistit náklady na projekt v rámci rozpočtu
  • Schvaluje, kalkulace a rozpočty pro celkově, tak konkrétní aspekty projektu
  • Připravit vyhodnocení ve spolupráci s oddělením kontroly nákladů
  • Prokazatelně osvědčil s uznávané mezinárodní standardní společnosti zejména v projektech operace na Blízkém východě
  • Dobrou znalost místních smluvního práva je užitečné
  • Jako Operations Manager budete zodpovědný za dosažení všech cílů stanovených vedením obchodního plánu stejně jako obchod a zaměstnanec výkonu
  • Chcete-li řídit činnost funkce operace s cílem zajistit, aby provozní efektivitu a zákazníkům služby rozumná vůbec
  • Sledování dohlíží kontrolní sledování vozy pro zajištění řádného dodání zboží včas a dosažení spokojenosti zákazníků
  • Zaznamenávat a sledovat využití operace k zajištění řádné a včasné dodávky zboží
  • Vnitřní pravidelné interakce s dopravou, aby up datu proti strategické cíle a zpráva jakékoli důležité záležitosti
  • Běžné interakce s všechna související oddělení, které se účastní operací, které mají poskytovat informace a Rady týkající se oblasti práce dohlížet na průběh operace a řešení kritických problémů
  • Pravidelné interakce s ostatními členy týmu přímo řídit a dohlížet na výkon funkce poskytují poradenství a správa každodenních operací
  • Externí třetí strany dodavatelů vládní entity
  • Plány řídí a kontroluje povinnosti dálnici provozní personál
  • Práce se provádí pod vedením ředitele veřejných prací
  • Schvaluje plány vyvinutý dohledu a pracuje s vedením komunikovat a naplnit plány a stanovování priorit v případě potřeby zpracování výjimek
  • Recenze výsledky probíhajících výkonu cíle
  • Přijímá opatření k nápravě s autorizací eskalovat podle potřeby
  • Řídí a kontroluje vývoj ročního pracovního plánu, který popisuje cíle a cíle výstavby a údržby potřeb
  • Podílí se na denní týdenní měsíční a roční plánování procesu podle potřeby
  • Provádí veškeré povinnosti a odpovědnosti včas a účinným způsobem, podle zavedené politiky k dosažení celkových cílů tohoto postoje
  • Projekty příznivý obraz kraje prosazovat své cíle a cíle a podpořit a zvýšit veřejné uznání a přijetí všech jeho oblastí činnosti
  • Vykonává další povinnosti a odpovědnost jako povinné nebo požadovaná
  • Znalost a schopnost využívat počítač a požadovaný software
  • Analytické schopnosti a statistického pozadí
  • Vynikající interpersonální a komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivně komunikovat i ústně a písemně
  • Schopnost vypořádat se s několika konkrétní a abstraktní proměnných v pracovní přístupy k velké problémy
  • Schopnost vykonávat rozhodnutí rozhodnost a tvořivosti v kritických a nebo neočekávaných situacích, které mají mírné riziko pro organizace
  • Koordinuje a kontroluje práci mimo zhotovitelů, dodavatelů a konzultantů přiřazeny
  • Úspěšný výkon práce vyžaduje, rozsáhlé zkušenosti, stejně jako dovednost v oddělení koordinuje
  • Upřednostňuje a přiděluje prostředky recenze a vyhodnotí služba doručení vydává doporučení pro zlepšení a zajišťuje poskytování maximální efektivní služby
  • Spravuje a podílí se v oblasti vývoje a správy rozdělení rozpočtu dohlíží rozpočet pro rozdělení
  • Poskytuje komplexní zaměstnanci pomoc do veřejných prací ředitel připravuje a hodnotící zprávy a jiné nezbytné korespondence
  • Vede různé organizační studie vyšetřování a provozní studie doporučuje úpravy přiřazené programy politiky a postupů, případně
  • Souřadnice přiřazených služeb a činností s činnostmi jiných divizí a mimo agentur a organizací
  • Sleduje změny v předpisech a technologie, které mohou ovlivnit politiku provádí operací a procedurálních změn po schválení
  • Přijímá vyšetřuje a reaguje na problémy a stížnosti v profesionálním způsobem identifikuje a hlásí nálezy a přijme nezbytná opatření k nápravě
  • Reaguje na operace údržby a oprav nouze podle potřeby
  • Organizace a řízení postupů způsobilosti pro rozvoj analýzy a hodnocení politik, programů a provozními potřebami přiřazené divize
  • Obecné zásady řízení rizik souvisejících s funkcí vymezeného území
  • Bezpečnostní zásady a postupy přiřazené operativní práce
  • Uchovávání záznamů zásady a postupy
  • Moderní kancelář postupy, metody a počítačové vybavení
  • Počítačové aplikace související s prací
  • ČESKY používání gramatiky pravopisu slovník a interpunkce
  • Spravovat a sledovat složité projekty včas a v rámci rozpočtu
  • Plán uspořádat plánu přiřazení revize a vyhodnocení práce zaměstnanců
  • Hodnotit a rozvíjet zlepšení operace postupy politik nebo postupů
  • Výzkum analyzovat a vyhodnocovat nové metody, postupy a techniky operace
  • Připravit postupy korespondence politiky jasné a stručné zprávy a další písemné materiály
  • Analyzovat interpretovat shrnout a prezentovat administrativní a technické informace a údaje účinným způsobem
  • Vytvořit a udržovat různé podání záznamů vedení a sledovací systémy
  • Organizovat a priority řadu projektů a více úkolů způsobem účinným a organizovat vlastní práce nastavit priority a dodržení termínů rozhodující čas
  • Takt iniciativy opatrnost a nezávislý úsudek v rámci obecné zásady procesní a právní
  • Operations Manager musí být schopen řídit projekty, které mohou zahrnovat citlivé otázky životního prostředí politické nebo personálu
  • Operace Manager má celkovou zodpovědnost za zajištění toho, že jsou splněny všechny povinnosti dohody mezi klientem a společností
  • Operace Manager zájemců, které dohody, aby bylo zajištěno, že projekt je plánován navržen pořizovaného konstruovány a pověřil v době stojí kvalita a výkon specifikace dohodnuté s klientem
  • Operace Manager představuje společnost při jednání s klientem, stejně jako s ostatními orgány jako sub-poradců a vládní agentury
  • Pravidelně komunikovat se všemi stranami, vnitřní a vnější tváří v tvář setkání a jiných prostředků
  • Zajistit, aby všechny společnosti s smluvní a zákonné povinnosti splněny ke spokojenosti klienta
  • Vedení společnosti ponechat poradil při nejbližší příležitosti jakékoliv problémy s vnímání klienta s společnost s výkonem
  • Organizovat a řídit projekt týmu pro úspěšné dokončení projektu, zajištění toho, aby všichni členové týmu projektu jsou plně seznámeni s cíli projektu
  • Zajištění veškeré nezbytné OOP k zaměstnancům
  • Udržovat záznamy o webu návštěvy projektu týmu zaměstnanců
  • Vydávat pokyny k úkolu manažer a vedoucí úlohu
  • Organizovat projekt Recenze schůzky v pravidelných intervalech zkontrolovat skutečný průběh nákladů pro dokončení identifikovat problémové oblasti a dohodnout nápravná opatření
  • Zajistit, že výdaje a uplatňování pracovních hodin a náklady řádně sledovány řízené a hlášeny vedení společnosti a podle potřeby klienta
  • Identifikovat nepříznivé trendy, které mohou ovlivnit program a nebo nákladů prognózy a přijme nezbytná opatření k jejich minimalizaci
  • Na schůzku společnost s měsíční provozní revize projektu hlásit na celkový stav projektu
  • Případně na webu práce v pravidelných intervalech z první ruky zjistit skutečný pokrok v bezpečnosti
  • Schopnost strategicky plán a koordinovat pohyby v celém objektu
  • Silná organizační a vůdčí schopnosti všestranného pracovního prostředí
  • Využít koučování učitelské styl vedení na podporu a rozvoj operační týmy
  • Pronájem vlaku rozvíjet a dohlížet na vedení a první linii zaměstnanci normám společnosti a zajištění úspěšného fungování loděnice
  • Cíle společnosti pro příjmy generace ziskovosti a rozpočet standardů zaměstnanců retenční a spokojenost zákazníka
  • Zpracovat escalated problémy, podle potřeby
  • Pokyny k týmu ohledně povinnosti a úkoly
  • Zajišťuje bezpečné pracovní prostředí je vytvářena a zachovávána
  • Záznamy o jednání společnosti provozní standardy a výnosové cíle
  • Musí být schopen multi-úkol v rychle se měnícím prostředí
  • Výborně napsáno a verbální komunikační dovednosti
  • Počítačové znalosti Microsoft Office produkty databáze
  • Traťový rekord pro splnění cílů v rámci lhůt stanovených prioritních
  • Příprava smluv a vyjednat revize změn a dodatků do smluvních ujednání s architekty konzultantů klienti dodavateli a subdodavateli
  • Připravit a předložit rozpočtové odhady zprávy nebo zprávy sledování nákladů
  • Interpretovat a vysvětlit plány a smluvní podmínky, administrativní pracovníky a klienty představující vlastníka nebo vývojář
  • Plán uspořádat nebo přímé činnosti zabývající se výstavbou nebo údržbou staveb zařízení nebo systémů

O spolupráce Group

Zkontrolujte také

Stránek inspektor práce Popis vzorku

Inspektoři inspektor práce popis ukázkového serveru webu ukládat stavební normy a předpisy kódu při ověřování …