Dom / Porodničara i ginekolozi Opis posla / Dužnost predložak i uloge

Porodničara i ginekolozi Opis posla / Dužnost predložak i uloge

Liječnici koji daju zdravstvene račune s rada ili materinstva i one koji otkriti, držač, i pomoći u sprečavanju uvjetima dame, posebice onih koji utječu na proces razmnožavanja. Također mogla ispuniti opće medicinske skrbi za žene.

Posao vještine kvalifikacija
  • Brinuti i adresa dame.
  • Otkrivaju tehnike i raspraviti rezultate ili s obzirom na terapije pomoću klijenata.
  • Držač bolesti ženske organe.
  • Pratiti ljude bolesti i poboljšanje i preispitati rješenja po potrebi.
  • Dodatne operacije kao ili ostvariti carski dijelove potrebne za održavanje peopleWI zdravlja i proizvodnju bebe sigurno.
  • Propisati ili pružiti lijek, lijek, kao i određenu medicinsku skrb da je drugi za liječenje ili smanjiti stanje, infekcije, ili štetu.
  • Pregledajte pregled podataka, priče, Provjerite pogodnosti, ili dokumenata analizirati stanje pacijenta.
  • Prikupiti, datoteka, i stalno održavanje pojedinačnih podataka, kao što je povijesti, priče, i Rezultati ispita.
  • Vodič bolesnika i zajednica ljudi o prevenciji bolesti, i aktivnosti, Higijena.
  • Pati s specijalist koji je druge ili zdravstveni stručnjak kada je to potrebno.
  • Provjerite s ili dostaviti dodatni liječnici sa rješenja.
  • Neposredne i koordinirati akcije praktičara , učenici, asistenti, profesionalci, medicinske sestre, zajedno s drugim zdravstvenim osobljem.
  • Strategija, primijeniti, ili administraciju zdravstvene aplikacije u korporacijama, ili četvrti lijek i izbjegavanje nesreće ili bolesti.
  • Vlada i čvrsto izvješća na osoblje svjedočanstva, isporuke, umire, i infekcije statistika, ili možda medicinski ugled pojedinca.
  • Izvođenje studija proizvesti ili provjerite tretmani, droge, i tehnika za sprečavanje ili kontrolu bolesti ili ozljede.

Zanimanje akcije treba
  • Čitanje razumijevanje-razumijevanje odlomaka i stvorenih sadržaja u radu radova koji se odnose.
  • Aktivno slušanje opskrbljuje cijeli svijest o što drugi ljudi govore, vremena i energije da prepoznaju stvari se stvara, upite upite kao prikladan, i ne ometam u prilikama koje su nepravilno.
  • Proizvodnju na papiru nije neprikladan za zahtjevima tržišta razgovoru učinkovito.
  • Komunikaciji govori s drugima dijeliti podatke bez napora.
  • Matematika pomoću matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologije koriste rješenja i znanstvenim načelima za rješavanje problema.
  • Misleći da je kritična-korištenje razmišljanja i razlog za uočiti nedostatke i prednosti izbor Opcije, ideja ili metoda poteškoće.
  • Aktivno učenje-znajući nove informacije ’ je implikacija i mogućih problema i donošenje odluka.
  • Učenje metode odabira i korištenje educationANDtutorial pristupa i postupaka odgovara specifičnoj situaciji kada učenje ili poučavanje pitanja koja su svježe.
  • Nadzor-nadzor/utvrđivanja funkcionalnosti dodatne osobe, sebe, ili tvrtki za razvoj ili poduzeti korektivne akcije.
  • Socijalne Perceptiveness-bitak svjestan drugih’ tendencije zašto oni odgovor kao i znanje.
  • Akcije koordinacije-podešavanje u odnosu prema drugima’ ponašanje.
  • Prodavanje-uvjeriti druge da mijenjaju navike ili glave.
  • Medijacija-drugi kolektivno i žele pomiriti odstupanja.
  • Pomaže trening drugi HOWTO napraviti potez.
  • Usluga orijentacije-aktivno u potrazi za strategije kako bi narod.
  • Napredni Problemsolving-identificiranje složenih problema i istraživanje povezane činjenice procijeniti i izgraditi izbora i implementirati opcije.
  • Operacijska istraživanja, učenje robu preduvjeti i zahtjeva za izradu stil.
  • Tehnologija dizajn-zgrada ili vođenje alata i tehnologija pomoći osobi uvjete.
  • Oprema odlučivanja odabira alata i opreme ’ kao ozbiljno morao izvršiti karijeru.
  • Nastavak instalacije modela, uređaji, žice, ili paketa ispuniti specifikacije.
  • Razvoj-izdavanje računalnih programa u svrhe koje su nekoliko.
  • Postupak praćenja promatranje ispitivanja, ručice, ili različite znakove da provjerite je li stroj na odgovarajući način.
  • Operacije i ručka upravljanje operacijama sistema ili proizvoda.
  • Održavanje-radi održavanja koje je rutina na opremu i odlučuje kada i kakvu vrstu održavanja će biti potrebno.
  • Rješavanje problema određivanja faktora zabluda koje su funkcioniranje i odabiru što smjeru da ide o tome.
  • Popravak popravak programa ili proizvoda pomoću opreme koji su željene.
  • Kvaliteta-kontrola ispitivanja-radi testiranja i ocjenjivanja proizvoda, usluga, ili postupcima suditi odličan ili funkcionalnosti.
  • Prikaz i odlučivanje-mišljenje o koristi i općenito cijene korake koji su potencijalni odabrati najviše odgovarajuće jedan.
  • Analiza-identificiranje kakav sustav trebao funkcionirati i način poboljšanja u funkcijama, okolnosti, uz okoliš može utjecati na naknade.
  • Sustava evaluacije-određivanje koraka ili performanse sustava i u odnosu na ciljeve uređaj, točne ili ponašanje potrebno za poboljšanje performansi.
  • Rukovanje vrijeme upravljanja drugima’ prilikom te je osobni trenutak.
  • Primjene sredstava odlučuje kako Gotovina uskoro će se koristiti za su rad ostvaren, i prodaju tih zapisa.
  • Primjena materijala resursa uzimajući i promatranje za pravilno korištenje proizvoda, objekata, i komponente je potrebno napraviti određene funkcije.
  • Nadzor osnivanja osoblje resursa, motiviranje, i usmjeravanje osoba dok obavljaju, razlikovanje najbolje pojedince za zadatak.
Kvalifikacije za obuku Znanja uvjet
  • Doktorat znanosti
  • Doktorskog obrazovanja
  • Više od 4 godine, koji vodi prema gradu 6 godine, uključujući,
Karijera vodstvo vještine preduvjet
  • Postignuća/pokušaj – 96.18%
  • Određivanje – 94.79%
  • Projekt – 90.85%
  • Autoritet – 90.08%
  • Suradnja – 95.73%
  • Pitanje za druge – 96.80%
  • Društveni položaj – 87.01%
  • Samokontrole – 96.39%
  • Pritisak Prag – 97.20%
  • AdaptabilityANDVersatility – 92.80%
  • Dosljednost – 99.20%
  • Svijest o detaljima – 99.20%
  • Etika – %
  • Sloboda – 92.48%
  • Napredak – 87.36%
  • Razmišljanja – 91.53%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajnih agenata, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorak

Promicanje financijske usluge, kao što su primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima bankarstva …

ostavi odgovor

Vaša e-mail adresa neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *