Dom / Mornari i brodski Oilers Opis posla / Funkcije i odgovornosti uzorak

Mornari i brodski Oilers Opis posla / Funkcije i odgovornosti uzorak

Cijene promatrati za smetnje tijekom jahta, izračunati razinu vode, Okrenite kotačić na mostu, kao predvodi vođa, pratitelj, ili preliminarni ili koristiti hitne uređaja. Izbiti, opremiti, Nadogradnja, i zadržati pošiljku- stacionarni namještanje, kontrolira opremu, i jogging opremu. Izvršiti odabir održavanje projekata za uređeni prostor broda i da zadrži otpreme i pokažite opreme. Treba održavati vlada- dobili akreditacije i tankerman akreditaciju pri radu na brodu tekućine - izvlačenje brodova. Sposoban mornara i pomoraca koji su normalni.

Posao vještine kvalifikacija
  • Stalno vlada dodjeljuje kvalifikacije, -potrebna kao.
  • Kada hitne slučajeve dogoditi osobi i smanjen za spašavanje.
  • Kada krstarenja su na kompjuterizirana pilot podupirem gume, i provjeriti pouzdanost nastave, pomoću šestara koji su magnetski.
  • Guranje brodova ispod zapovjednici ili kreće časnika’ smjera i jaki helmsmen za manevar, provodi s obzirom na tečajeve.
  • Držač linije privezivanja plovila za pontone, vezati plovila platforma vuču zbirke, ili čak i do dodatnih brodova se.
  • Izdržati sat u deliversHA luk ili spajanje krila za zapreke u toku dojavu ili traženje za navigaciju, na primjer svjetionici i plutače.
  • Izdržati pasarela Satovi za sprečavanje neovlaštenih osoba iz ukrcaj plovila tijekom utor.
  • Obnoviti stavke ili za spašavanje i smanjiti ili povećati za spašavanje vitla ili pada.
  • Izvođenje, držati, ili vratiti dispečerski sustav alati.
  • Hrpa ili istovariti resursa iz brodova.
  • Podmažite strojeve, oprema, ili dijelova motora kao što su na primjer stavke ili ležajevi.
  • Poprsje vanjska strana, platforma, i održavamo proizvode- upravljanje opremom ili upravljanje opremom.
  • Žice žice, riješiti i uvezivanje konopa, ili užad, koristeći niz, žicu, marlinespikes, i ručni alat.
  • Dati podršku inženjera u mijenjanje ili učvršćivanje uređaja.
  • Boje ili laka jedinice, suprastrukture, brodica za spašavanje, ili faktora krstarenja.
  • Četka, parobrod, i prati jedinica za tjedan dana, prljavština, i čestice, zapošljavaju metle, krpe, četke, i cijevi.
  • Čist i nick oksidacije mjesta na palube ili rubova brodova, korištenje ruku ili kisika i umetanje četke oštećivanje opreme.
  • Upute predstaviti članove posade koji su uključeni u pranje Kormilarski ili quarterdecks.
  • Temperatura mjerila i deformacije ili prikazuje i podatke u dizajn zapisa.
  • Proučavanje sustava ispitati odabrane pritisaka ili lubrikant radi.
  • Procijeniti dubina vode u morima koja su različita ili trivijalne, zapošljavanje telefon ili vrisak dubina podataka, i leadlines do jahte mostova.
  • Prijavu krstarenja’ zapisi podataka kilometara i vremenski uvjeti se.
  • Riješiti i izvesti gura za transport sastojke i iz tenkova koji su tekući.
  • Sačuvati brod motora ispod način vlasti dizajn broda.
  • Relej izabrali znakove na brodove koji su dodatni, koriste grafički signalnog jedinice, kao što su primjerice bljeskalica svjetiljke.
  • Povezati teglenice u modele koji su vuču u vezi tegljača baviti, pregled plovila povremeno tijekom putovanja kada mjesta postižu i prekid ove veze.
  • Biti uključeni u obali patrole.
  • Očistiti i ispolirati drvo rez, Metalni elementi koji su ostali, ili mesing.

Zadatak potrage zahtjev
  • Čitanje znanja-spoznavanju napisane rečenice i odlomke u dokumente vezane uz rad.
  • Aktivnog slušanja pruža potpunu svijest o drugih ljudi tvrde, koristeći vrijeme za vas da razumiju stavke se stvara, pitate pitanja prema potrebi, a ne mesmerizing u nepravilne pojave.
  • Pisanje komuniciranja u pisanje ne kao neprikladan za potrebe publike.
  • Kad smo već kod priča drugima spominjem činjenice učinkovito.
  • Matematika-primjena matematike za rješavanje problema.
  • Tehnologija koristi znanstvena načela i metode za rješavanje problema.
  • Kritično razmišljanje koriste razloge i misli da prepoznaju talente i slabosti Alternativne mogućnosti, ideja ili metoda da se problemi.
  • Aktivno učenje-znajući učinke svježe informacije u vezi buduće i sadašnje rješavanje problema donošenje odluka i.
  • Učenje tehnike koriste i odabir coachingPEReducational metoda i tehnika za problem kada studiraju ili poučavaju svježe faktora.
  • Provjera-nadzor/Discovering funkcionalnost drugih ljudi, sebe, ili kompanija poduzeti korektivne akcije ili kretanja.
  • Socijalne Perceptiveness-biti svjestan othersI reakcije zašto reagiraju dok rade i znanja.
  • Podešavanje kontrole akcije u smislu othersI koraka.
  • Prodavanje-pravi drugima da mijenjaju svoje mišljenje ili navike.
  • Medijacija-predati drugima zajednički i pokušava da pomiri varijacije.
  • Naložio-edukaciji drugih što poduzeti.
  • U orijentaciji-aktivno traženje strategije za osobama.
  • Kompleks Problemsolving-određivanje komplicirano problema i critiquing pojedinosti povezanu procjenu i razviti mogućnosti i implementirati lijekova.
  • Tvrtke procjena provjerava uvjete i stvarajući pretpostavke za proizvodnju stil.
  • Inženjerski dizajn-inženjeringa ponuditi pojedinačne i uspostavljanje alata ili potrebe za proizvodnju.
  • Oprema izbor-određivanje vrsta opreme i alata ozbiljno potreban za izvršavanje zadatka.
  • Obrok dodajući modela, Alati, kabliranje, ili aplikacija da se specifikacije.
  • Razvoja-Izrada računalnih programa iz nekoliko razloga.
  • Akcija praćenja-vidjeti druge signale, poziva, pokazatelji da postoji oprema radi na odgovarajući način.
  • Operacije i može spriječiti ručka operacija metode ili opreme.
  • Oprema održavanje izvodi rutinsko održavanje alata i odlučivanja kada.
  • Rješavanje problema odlučivanja razloga za pokretanje pogreške i određivanje kojem smjeru to ide o tome.
  • Vraćanje namještanja tehnike ili strojeve koristeći instrumente koji su željene.
  • Kontrolu kvalitete ispita-obavljanje pregleda i ispita proizvoda, usluge, ili funkcije kako bi se ocijenilo funkcionalnost ili odličan.
  • Prikaz i odlučivanja-uzimajući u obzir prednosti i relativne cijene ponašanje koje su moguće odabrati najbolje odgovara jedan.
  • Sistem analiza identificiranje kakav program bi trebao raditi i kako promjene u postupcima, problemi, i postavka će utjecati na rezultate.
  • Metode vrednovanja-identificiranje metoda ili signali performanse i isto tako precizan ili radnje potrebne ozbiljno kako bi se poboljšala učinkovitost, u odnosu na ciljeve uređaj.
  • Vrijeme upravljanja-rukovanje Privatni trenutak i drugi’ vrijeme jednog.
  • Operacije novac-odlučivanja kako potrošiti novac da se rad obavlja, i prodaje u vezi tih naknada.
  • Djelovanja tvari imovine-primanje i otkrivaju da pravilno korištenje proizvoda, objekata, i komponente potrebno ozbiljno raditi određeni posao.
  • Upravljanje uspostavljanja radnika resursa, poticanje, i vodeći ljudi jer oni rade, pinpointing vrh osoba za vaš zadatak.
Obrazovne kvalifikacije Iskustvo kvalifikacija
  • SSS (ili GED ili viši školskih ekvivalencije svjedodžbi)
  • Mnogi fakulteti trening
  • Preko 1 godine, kao i uključujući dvije godine
Zadatak vodstvo vještine potreba
  • SuccessOREnergy – 94.79%
  • Ustrajnost – 87.82%
  • Motivacija – 84.49%
  • Naredba – 87.84%
  • Pomoć – 92.94%
  • Pitanje za druge – 92.43%
  • Kulturnom smjeru – 71.66%
  • Samokontrole – 93.02%
  • Podnošenje stresa – 93.09%
  • VersatilityORFlexibility – 87.59%
  • Pouzdanost – 80.69%
  • Svijest o detaljima – 92.73%
  • Pouzdanost – 77.46%
  • Nezavisnost – 87.47%
  • Kreativnost – 84.09%
  • Razmišljanja – 90.35%

O suradnji grupe

Provjerite također

Prodajnih agenata, Opis posla financijske usluge / Funkcije i obveze uzorak

Promicanje financijske usluge, kao što su primjerice hipoteka, ubirati, i ulaganja smjernice potrošačima bankarstva …

ostavi odgovor

Vaša e-mail adresa neće biti objavljen. Obavezna polja označena su *