Haza / Ügyintéző / Webhely felügyelő feladat Leírás minta

Webhely felügyelő feladat Leírás minta

Webhely ellenőrök írnak elő, építési és kód előírásoknak, miközben

az új építési és felújítási projektek a strukturális megbízhatóság ellenőrzése.

Egyének, akik egy építészeti vagy mérnöki diploma

program lehet előnyben kell részesíteni egyes munkaadók, de a középiskolát végzettek

építőipari tapasztalattal gyakran adja meg ezen a területen is. A szakmai

tanúsítási vagy kormányzati licencre lehet szükséges a foglalkoztatási.

FELELŐSSÉGI

1. Vizsgálja meg és rögzítheti az építési szerkezet által elvégzett

vállalkozó a helyszínen, és a feloldás az oldalon generált kőbányák, Co-

összehangolása, a belföldi illetőségű mérnök.

2. A teljesítmény a munka szigorú összhangban az

rajzok és specifikáció.

3. Felügyeleti és ellenőrzési kiegészítő munkák és hatókör

vállalkozó által elvégzett munkák.

4. Folyamat a közös mérési formák, és a nyilvántartást vezet

állapotuk.

5. Nyilvántartást vezet az időközi és záró kifizetési befejezett munkák

és megvalósulási tervek.

6. Különleges jegyzeteket és a dokumentum vállalkozók tevékenységét,

vezethet, hogy a követelések.

7. Tisztességes és intézésére a nyertes cég.

8. Fontolja meg az alternatívák és a következmények gondosan előtt

döntések.

9. Ellenőrizze a hőmérséklet tömörítés ízületek és a felszíni aszfalt.

10. Ellenőrizze az összes űrlap szerkezet megerősítése stb konkrét kiöntés előtt.

11. Koordinálja és együttműködik a vállalkozók webhely Foreman minden

a tevékenységek.

12. Biztonságos munkamódszereket kell betartani, és jelentést nyújt be a rezidens

bármilyen baleset, a helyszínen mérnök.

13. Egy részletes naplót a nap, s munka tevékenységekre kérdések munka

jóváhagyott vagy elutasított óra működés munkaerő és a használt berendezések

stb, és jelentkezzen minden nap végén.

14. Egyeztessen a laboratóriumi technikus, és gondoskodik a

mintavétel és vizsgálat kielégítő módon befejeződött a munka és a minőségi

minőségbiztosítási gyanús anyagok vizsgálata.

15. A napi munka nyilvántartások ellenőrzése benyújtania vállalkozó.

16. Felügyelet és ellenőrzés az összes építési tevékenység

ki a nyertes oldalon.

17. Nyilvántartást vezet a site források napi munka előrehaladtáról

vizsgálatok építési és műhely rajzok módszer nyilatkozatok

és vizsgálati tervek ITPs ellenőr.

18. Így a megjegyzések és a dokumentum a szerződéses tevékenységek,

19. Az utasítások kidolgozása szükséges eltérések vagy

kiegészítéseket az ajánlattételhez szükséges dokumentációban.

20. Jelentés megkérdőjelezhető módszerek műveletek a vállalkozó

a mérnök.

MINIMUM végzettség érettségi a magas

iskola és 2 éves tapasztalattal rendelkezik a vizsgálat vagy az

építőipari szakmák vagy bármely egyenértékű kombinációnak a

oktatás és a tapasztalat.

Az együttműködés csoportban

Ellenőrizze azt is

Helyettes város ügyvéd munkaköri leírás

FELADAT LEÍRÁS HELYETTES VÁROSI ÜGYÉSZ munka felelősség alapvető és feladatai, az amerikaiak szerint …

hagyj válaszüzenetet

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *