Haza / Ügyintéző / Jogszabályi megfelelés elemző munka Leírás minta

Jogszabályi megfelelés elemző munka Leírás minta

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

Alapvető felelősségi

 Segítse a létrehozását, és a szervezeti politikák végrehajtását és

eljárások megfelelnek a vonatkozó szabályozásoknak.

 Segítse a fejlesztése és fenntartása, a helyi szabványos működési eljárások,

támogatás hatékonyságának biztonsági és egy magasabb szinten való megfelelés.

 az nyújtani stratégiai tanácsokat és ajánlásokat illeti, az igazgató vagy megbízottja illetően a

legjobb gyakorlatok házirendek szabályok és rendeletek.

 belső vizsgálatok lefolytatására, és segítse az belső ellenőrzés biztosítása érdekében a

osztály éri el, és fenntartja a kormány való megfelelés.

 Segítse az fejlődés átfogó képzési terveket miközben felügyeli időszakos

megfelelési képzés és oktatás a Tanszék.

 Nyújtó képzés és segítségnyújtás a Tanszék a különböző szakaszok, amelyek növelik a

szabványműveleti eljárások és teljes mértékben.

 alkalmazandó szabályozási változások nyomon és kommunikálni a vonat, és segítséget nyújt a

szabályozási változások végrehajtása.

 Kommunikáció és a meg nem felelés kérdéseket, így az igazgató vagy az általa kijelölt szervnek is érvényesíteni

annak biztosítása érdekében, a szervezet eléri, és fenntartja a fegyelmi házirendeken keresztül szabványok

kormány való megfelelés.

 idegen rádióadást figyel és jelentés a meg nem felelés, és elkerülheti a szankciók arányosak legyenek potenciális kötelezettségeikkel enyhítésére

szankciókat vagy más jogi büntetés.

 Nyújt kutatás és vizsgálat képest megbízott költségeket a mérések

operatív ellenőrzés eljárási hiányosságok és biztonsági szempont.

 Vezeti, és fenntartja a felügyelet mint megyei formális és nem formális kompetitív licitálási

folyamatok.

 Karbantartja felügyeletéért felelős beszerzési rendelések akár 100 000 az Oracle vásárlásával

modul politikák megyei szabályok és eljárások betartásának biztosításához.

 felügyelheti a megyei széles szerződések.

 heti tervezési ülésein vehetnek részt..

 egyéb feladatokat végez, felügyelő által kijelölt.

 Attends tréningek kijelölt felügyelő.

 Biztosít értelmezésének tisztázása és műszaki szakértelmet, hogy minden county személyzet támogatások törvények

szabályok szabályok politikai eljárások és etika.

 fejleszt ki és biztosít formális és a- a megye egyik képzések támogatások politika

eljárások és gyakorlatok.

 analitikai technikai és funkcionális szaktudás és adminisztratív segítséget nyújt a

Pénzügyi vezérigazgató-helyettes, és a fórumon biztosok Hivatala.

ISMERETEK ÉS KÉSZSÉGEK

 Fizikai kémiai mikrobiológiai és bakteriológiai elemzés a víz.

 víz minősége visszaáramlás megelőzési és elvek alkalmazását visszaáramlás eszközök típusai és azok

alkalmazások.

 Szakmai ismeretek számítógépek és elektronikus adatfeldolgozási szakmai ismeretek

korszerű gyakorlat és eljárások egyes ismeretek, számviteli elvek és gyakorlat.

 Nyilvántartás vezetése és jelentés előkészítési technikák.

 Interperszonális készségek segítségével a tapintat, türelem és udvariasság.

 Szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

 Helyes használat nyelvtan helyesírási írásjelek és szókincs.

 Elvek, a képzés és a munka irányítása.

 Technikai vonatkozásait alkotókként.

 egy kétirányú rádiószolgáltatás segítségével kommunikálni a terepen dolgozó munkatársak számára

 Képes értelmezni és alkalmazni a város állami és szövetségi törvény kódok szertartások rendeletek politikák

és ivóvíz minőségű kapcsolatos eljárások

 Kutatás elemzése és alkalmazni a vízminőség és a víz visszaáramlás kapcsolatos technikai információk

műveletek megelőzése és a jogi követelményeknek megfelelő eljárások kialakítása

 felülvizsgálat előkészítése, és vizsgáljuk meg az előírásoknak való megfelelés és a kompatibilitás

meglévő rendszerek és az alkalmazandó kódok szabványok előírásainak és a gyakorlatok

 Olvas megért alkalmazni, és közli a komplex anyagok

 Létrehozására és hatékony munkakapcsolatok fenntartani azokkal kapcsolatba során

a munka

 Kommunikáció világosan és tömören mind szóban, mind írásban

 Megérteni, és elvégzi mind a szóbeli és írásbeli utasítások

 Elemzése helyzetek, pontosan, és elfogadja a hatékony lépések megtételéről

 végezze el matematikai számítások

 Nyújt technikai segítséget személyzet kívül a vállalkozók és a rendszergazdák

 idegen rádióadást figyel a személyzet, anyagok és berendezések igényeit, és ajánlásokat illetően

Osztály kiadások és a kapcsolódó költségvetési javaslatok előkészítése

 Készít és tart fenn a különféle nyilvántartások fájlok és jelentések pénzügyi költségvetési adatok

javaslatok és a hozzárendelt tevékenységek

 Kommunikálni a rendszergazdák személyzet kormányzati hivatalok vállalkozók, és azon kívül

információcserét szervezetek összehangolják tevékenységüket, és megoldani a kérdések vagy aggályok

Az együttműködés csoportban

Ellenőrizze azt is

Referencia szakember munkaköri leírás / Szerepek / Feladatai és felelőssége minta

Munkaköri leírás / Szerepek / Színészi feladatai és felelőssége minta a referencia könyvtáros szolgál …

hagyj válaszüzenetet

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *