Haza / Kereskedelmi búvárok munkaköri leírás / Feladatok és vám sablon

Kereskedelmi búvárok munkaköri leírás / Feladatok és vám sablon

Az első sor a felügyelők a mechanika, Szerelők, és javítóműhelyek munkaköri leírás / Munkahelyek és a kötelezettség minta

Egyenesen kezelése és szakemberek összehangolására, szerelők, és javítóműhelyek’ tevékenységek.

Munka ismeretekre vonatkozó követelményt
  • Határozza meg a menetrendek, munkahelyek kapcsolatos tevékenységet végez, és szekvenciák, attól függően, hogy a készség a személyzet, termékek, és végezze el a prioritás.
  • Monitor employeesA működik, mennyiségek és a kritika függvény funkcionalitás.
  • Tanulmány objektumok, technikák, vagy létesítmények és értékeli a tények, hogy megtudja, megoldások szükséges berendezések, vagy a javítások javítások.
  • Vegyenek részt a pénzügyi tervezés és felügyelet, Beszerzés Koordináló és a papírmunka és a megyei kiadások ellenőrzése.
  • Ajánlom a munkavállalók munka- kapcsolódó kérdések és a támogatási személyzet karrier helyes - képesség hiányosságok.
  • Igénylési anyagok és termékek, mint például a források, termékek, vagy alternatív.
  • Számítsuk ki a becslések és a tényleges költségek olyan tényezők, mint külső szerelők, Labor, vagy anyagok.
  • Translate funkciók, programok, vagy karrier megrendelések-sablonok és építésére áttétel dolgokat személyzet.
  • Túlnyomórészt, vagy a személyzet tanulási technikák fenntartásához, javítás, vagy védelem, funkcionális kezelés, vagy eszközök hasznosít.
  • Összeomlik vagy sérülések és kapcsolatos jelentések készítése.
  • Kérjen tanácsot a személyzet, mint például a minőség-ellenőrző példány, ügyvezető, vezetés, ügyfél, vagy a házasság személyzet’ ripsz, személyzeti problémák megoldása, szervezni a munkát üldözés, vagy azonosítása és értékelése az erőforrás vágyak.
  • Kezdeményez, vagy ügyvéd alkalmazott intézkedések, – például a tapasztalatcserét, ajánlatok, foglalkoztat, kibocsátások .
  • Karbantartási vállalkozások vagy illetékes visszaállítása, berendezések, mint például az energia, vagy adj módszerek felhasználásával, hidraulikus prések vagy olló.
  • Fordítási funkcionális vagy a munkavállalók rekordok, beleértve a pillanat és létrehozása, fájlokat másolhat, helyreállítása vagy fenntartása statisztika, vagy a hatások teszt.
  • Létrehozása, végrehajtása, vagy a karbantartási tervek és eljárások értékelése.
  • Ellenőrizze a jelölőnégyzetet, meghatározásához és kiszámításához végzett munka, termékek, mint például a kéziszerszámok vagy megerősíteni a javítás követelményeinek vagy elvárásainak megfelelés értékelése.
  • Beszélni, hogy a szállítók és gyártók, hogy beszélni cikkek javítási munkák hasznosítják.
  • Felépítik, vagy kivitelezik pc adatok kezelési technikák, vagy a digitális karbantartási tervek.
  • Ellenőrizze az eszköz és a szempont kijelölések és a feltétel és a felvevőpiacok, hogy bizonyos üzemi körülmények között, amelyek bőséges fenntartás.
  • Ellenőrizze és munkahelyek, elemezze a berendezések és eszközök, alkalmazott biztonsági képzés elkerülése érdekében, továbbá, Keresés, és a pontos veszélyes körülmények között, vagy a kezelések és a biztonsági szabályok vétke.
  • Felülvizsgálat , megvalósításának szinkronizálja működnek idézet vállalkozók, tudomásul veszi, és úgy vélik.
  • Hogy teljesíti vágyait, hogy a személyzet felszerelés topográfiája.

Karrier tevékenységek-végzettség
  • Olvasási szövegértés-megértés mondatokat és által létrehozott tartalmat a munka a dokumentumok, kapcsolódó.
  • Aktív-hallgató-ellátó teljes tudatában, hogy mi más emberek azt mondják, figyelembe véve az idő, hogy megértsék a tényezők gyártanak, kéri a megfelelő lekérdezések, és soha nem fojtogató elfogadhatatlan példányok:.
  • Könyvkiadás-írják le nem, nem felel meg a követelményeknek, a közönség, hatékony kommunikáció.
  • Beszél-beszélő-hoz másikak-hoz említ adatok megfelelően.
  • Matematika-hasznosító matematikai problémák.
  • Kutatás-alkalmazása technikák és technológiai elvek problémák orvoslására..
  • Kritikus gondolkodás foglalkoztató logika és felismerni a tehetség és a gyengeségek módon, következtetések vagy alternatív jogorvoslati nehézségek.
  • Aktív-tanulás-tudás friss információk ’ s hatással minden lehetséges, és a legújabb problémamegoldó döntéshozatali és.
  • Tanulási módszerek kiválasztása és foglalkoztató educationPEReducational gyakorlatok és módszerek megfelelő, az adott helyzet ismertetése, vagy dolgokat, amelyek új coaching.
  • Más személyek ellenőrzése-OverseeingANDDiscovering funkció, magát, vállalatok úgy korrekciós intézkedések, vagy hozzon létre a változásokat.
  • Szociális Perceptiveness-lét tudatában, a mások’ reakciók és tudva, míg ők miért reagálnak.
  • Vezérlő beállítása tevékenységek othersI műveletek.
  • Marketing-könyörög mások viselkedését és gondolataikat.
  • Vita-szállító mások közösen, és megpróbálja összeegyeztetni az eltérések.
  • Képzés-Coaching, mások hogyan kell lépni,.
  • Tájolás határozottan útkeresés támogatás személyek szolgáltatások.
  • Komplex problémamegoldó meghatározó komplex bajok és a kapcsolódó információk critiquing végre jogorvoslati felépíteni, és értékelje a választások.
  • Eljárások kutatás figyelembe véve követelmények és a cikkszükségletek termelni elrendezés.
  • Technológiai tervezés-építés vagy berendezések átalakítása és mérnöki felhasználói igények kiszolgálására.
  • Eszközök kiválasztása-azonosító eszközök és berendezések ’ s valami volt a szükség-hoz csinál egy karrier.
  • Telepítés hozzáadása tervek, termékek, vezetékek, vagy találkozni szemüveg.
  • Kódolás-kiadói számítógépes programok számos funkciók.
  • Funkció nyomon követés látó mutatók, tárcsázza, vagy annak biztosítása érdekében, a berendezés megfelelően működnek-e a különböző mutatók.
  • Működéséről és az ellenőrző-irányító funkciók, felszerelések és technikák.
  • Karbantartást végző rutin a felszerelés karbantartása és azonosítása, mikor és milyen karbantartási szükségessé válik.
  • Hibaelhárítás-döntés okairól baklövések működik, és milyen irányba megy körülbelül ez kiválasztása.
  • Visszaállítás-javítás termékek vagy eszközök a szükséges berendezések.
  • Minőségi kutatás ellenőrzés lefolytatása vizsgálatok és a tesztelés, az áruk, szolgáltatások, vagy mérőműszer kiváló vagy működési.
  • Bölcsesség és együttdöntési-Making-gondolkodás a hasonló díjak és előnyei fellépések, hogy valószínű, hogy válassza ki az egyik, hogy a legjobb.
  • Elemzés-meghatározása, hogyan kell elvégezni a módszer és a légkörben módon módosítások, vállalkozások, és a helyzetek is befolyásolja eredmények.
  • Módszerek elemzése megkülönböztető intézkedések vagy jelzések a rendszer teljesítményét, és a célok pontos eszköz vagy a műveletek volt, meg kell erősíteni a hatékonyság.
  • Timemanagement kontrolling oneis a saját idő és társai’ pillanat.
  • Meghatározásának megtakarítás-hogyan dollárt fog kétségtelenül kifogyott, hogy a munka kezelése, és ezeket a kiadásokat illetően.
  • Anyagok források megszerzése és tapasztal, létesítmények megfelelő felhasználásának, berendezések, és a szükséges kellékek komolyan csinál bizonyos működik.
  • Ügyintézés személyzeti erőforrások célzás emberek, mert, létrehozása, és motiváló munka, az első emberek a szakma azonosítása.
Oktatási követelmény Szükséges tapasztalat
  • Senior High School Diploma (vagy a GED, vagy a Senior High School egyenértékűség tanúsítás)
  • Affiliate ’ s szint (vagy a másik két éves diploma)
  • Több, mint 4 év, akár néhány évvel ezelőtt, és többek között,
Karrier menedzsment készségek előfeltétele
  • Siker/energia – 92.40%
  • Állóképesség – 93.35%
  • Projekt – 93.81%
  • Menedzsment – 95.82%
  • Segítségnyújtás – 94.77%
  • Vonatkoznak, ami mások – 93.09%
  • Szociális irányultság – 92.03%
  • Önellenőrzéssel történik – 95.11%
  • Stressz-tolerancia – 95.60%
  • VersatilityANDMobility – 93.63%
  • Megbízhatóság – 95.99%
  • Figyelmet szempontja – 95.80%
  • Integritás – 93.68%
  • Függetlenség – 91.99%
  • Innováció – 92.07%
  • Analitikus gondolkodás – 93.58%

Az együttműködés csoportban

Ellenőrizze azt is

Értékesítési ügynökök, Pénzügyi szolgáltatások munkaköri leírás / Kötelezettség minta és funkciók

Pénzügyi szolgáltatások előmozdítása, mint például jelzálog, illeték, és beruházások iránymutatást, hogy a fogyasztók banki …

hagyj válaszüzenetet

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *