Haza / Erdő tűzoltók munkaköri leírás / Vám minta és szerepek

Erdő tűzoltók munkaköri leírás / Vám minta és szerepek

Csökkentésére vagy kezelésére az erdőben, vagy a Közösség a földet, hogy csupasz tűz.

Munka készségek minősítés
  • Megtartják minden időben, hogy ez a követelmény, a készletek és a további tűzoltók kandalló forgalomirányító kapcsolata, vagy akár mélység tapasztalt problémákat.
  • Helyreállítási tűz tantárgyak, és az orvosi sürgősségi segítséget nyújtanak.
  • Együttműködés különböző tűzoltók tűzoltó személyzet tagjaként.
  • Megszüntetése és a helyek felfedezni a forró foltok, amelyek lehet újraindítani a tűz égett.
  • Eloltani, parázs és láng tűz csökkentésére, gombóc vagy motor – vagy kézi hajtású vízi vagy összetett szivattyúk.
  • Eldobott fák, Kivágás és a látszólagos mosás, és firelines termelni lövészárkot ásni, használ a tengelyek, láncfűrészek, vagy gombóc.
  • Fenntartása a legfrissebb tűzoltó rutinok ismerete gyakorlatok részt vevő és részt vevő szemináriumok, események, és találkozók.
  • Munka küld ez csatolt tömlők nagynyomású.
  • Vegyen részt a tényleges coaching kitartóan tartani a magas fokú egészség és fitness.
  • Megállapítani vízben termékek, Link tömlők, és az erős víz-tűz-ra.
  • Megőrizze hearth tűzoltó és lakás eszközök negyedek.
  • Tájékoztatja, és oktassák az embereket a tűzvédelmi.
  • Törvény bele semmilyen káros vegyi anyagok, amelyek kisülés, szivárgás, vagy láng.
  • Láng gyorsítótárak kezelése, Ez a reakció, hogy a leghatékonyabb fogaskerék elhelyezése.
  • Közlekedési alkalmazottak és az áruszállítás és a tűz helyek.
  • Tűzmegelőzési és értékelési csomagok részt.
  • Magatartás erdei megőrzése és fejlesztése munkahelyeket tiszta csökkentjük, növekvő bokrok, utak építése, és a jelölés a fa.
  • Biztos, hogy fenntartsa a ejtőernyők, hogy, termékek, ugrál elemek, és eszközöket, hogy biztos szándékot a tűzoltó tevékenységek.
  • Navigálni otthon, ami a láng, diagram és iránytű, és gyűjtsön kellékek és eszközök-kal csökkent az ejtőernyő.
  • Fedezze fel az erdőben helyen a tűz lapály, a helyszínen lehetséges kérdésekre.
  • Biztos, hogy helispot, és teljes mértékben kiképzett vezető chopper vitorlázni szolgálja.
  • Dokumentum, hogy ez a súlyozott csökken streamerek származó repülőgépek keresni a szél ’ s sebességét és irányát a láng oldalak.

Karrier célok elérésére követelmény
  • Olvasás-szövegértés-szövegértés álló bekezdések és mondatok a munka kapcsolódó dokumentumok.
  • Aktív hallgatás-hogy milyen más emberek azt mondják, amely teljes figyelmet, ideje, segítségével ismeri fel a dolgokat, jön létre, igénylő kérdéseket, mint a megfelelő, és nem megszakítása időnként a helytelen.
  • Írás a papír nem megfelelő, hatékony kommunikáció nézők igényeinek.
  • Kommunikáció-beszélget másokkal, információkat is könnyedén beszélve.
  • Matematika-hasznosító matematikai problémák megoldására.
  • Technológia segítségével módszerekkel és a klinikai rendeletek problémák orvoslására.
  • Kritikus gondolkodás foglalkoztató logika és felismerni a hibákat és a készségek módon gondolkodó, következtetések vagy helyettesítő jogorvoslati nehézségek.
  • Friss információk aktív tanulás megértő ’ s következményei tekintetében a jelenlegi és a potenciális probléma-megoldási döntéshozatali és.
  • Módszerek alkalmazása a tanulás és a szedés coachingORtutorial stratégiák és megfelelő, az adott helyzet utasítást, vagy tanulmányozza a pontokat, hogy új kezelések.
  • A vállalatok ellenőrzése MonitoringANDDetermining hatékonyság, További ember, vagy magát fejlesztések létrehoz vagy korrekciós intézkedéseket.
  • Szociális Perceptiveness-lét tudatában othersI válasz és megértő, miért ők válaszol, rövid idő ők csinál.
  • Vezérlő módosítása tevékenységek mások’ tevékenységek.
  • Eladás-könyörög mások viselkedését vagy a szellemek.
  • Vita-szállító mások közösen, és akarja, hogy eltérések egyeztetése.
  • Nevelése-oktatása, mások hogyan, hogy tegyen lépéseket.
  • Orientáció, buzgón keresi a megközelítések személyek segítésére szolgáltatások.
  • Haladó problémamegoldás-meghatározása bonyolult bajok és critiquing részletek csatlakoztatott értékeli, és választási lehetőségek kidolgozása és végrehajtása a választ.
  • Eljárások értékelő-elemző vágyak és termék kéri, hogy hozzon létre egy design.
  • Technológia tervez-hoz létre vagy eszközök és technológiák létrehozó felhasználó igényel.
  • Eszközök kiválasztása-azonosító eszközök és berendezések komolyan kellett végrehajtani a karrier.
  • Részlet telepítése eszközök, gépek, kábelezés, tervezi, hogy általában megfelelnek a vonatkozó előírásokat, vagy.
  • Kódolási létrehozása számítógépes alkalmazásokat illetően különböző alkalmazások.
  • Műveletek látva Monitoring mutatók, gombok, vagy különböző jelzések hogy biztosak legyünk egy eszköz végzi helyesen.
  • Funkció és ellenőrzés-ellenőrző eljárások, berendezések vagy rendszerek.
  • Berendezések karbantartása végrehajtó rutin a felszerelés karbantartása, és eldönti, hogy mikor és milyen típusú karbantartásra szükség.
  • Hibaelhárítás-meghatározó oka a hibák, amelyek működési és meghatározása, hogyan kell eljárni.
  • Rögzítő-javítási gépek vagy rendszerek, amelyek az alapvető berendezések.
  • Minőség-ellenőrzés, elemzés-csinál vizsgálatokat és áruk vizsgálata, szolgáltatók, vagy energiahatékonysági vagy minőségi eljárások.
  • Ítélet és döntéshozatali-gondolkodás előnyeit és leendő tevékenységek általános árait találja meg a legjobb illesztett, egy.
  • Elemzés-úgy döntött, hogy milyen kiigazítások a légkörben, vállalkozások, helyzetek és hatása hatások, és milyen módszerrel kell működnek.
  • Működési fellendítéséhez szükséges Systems Analysis-azonosító eljárások vagy mutatók a teljesítmény, és a célokat a megfelelő rendszer vagy a viselkedés.
  • Time-Management-kezelés oneis saját időszak, valamint mások’ időszak.
  • Pénz-azonosító hogyan jövedelem várhatóan használni ahhoz, hogy a feladat elérni kezelése, és e költségekre vonatkozó számviteli.
  • Termék módszerek elsajátítása és a tapasztalás az eszközök megfelelő használata, létesítmények, ellátás volt a szükség-hoz csinál a kiválasztott funkció.
  • Munkavállalók erőforrások irányadó egyének, amíg műveletek, létrehozásáról, és inspiráló végre, megkülönböztetve a legjobb személyek számára a munka.
Végzettség Tapasztalat, képzettség
  • Senior School Diploma (vagy a GED vagy az egyenértékűség Középiskolai végzettség)
  • Bachelor ’ s fokos
  • Egyik sem
Feladat menedzsment készségek minősítés
  • AccomplishmentANDEnergy – 89.02%
  • Kitartás – 89.47%
  • Projekt – 89.50%
  • Ellenőrzés – 92.75%
  • Együttműködés – 96.42%
  • Aggódik mások számára – 93.55%
  • Szociális irányultság – 86.76%
  • Önkontroll – 92.53%
  • Stressz küszöb – 93.21%
  • CustomizationANDFreedom – 93.40%
  • Konzisztencia – 93.79%
  • Összpontosítson részletek – 90.24%
  • Etikai – 92.68%
  • Szabadság – 92.88%
  • Kreativitás – 89.95%
  • Analitikus gondolkodás – 90.54%

Az együttműködés csoportban

Ellenőrizze azt is

Értékesítési ügynökök, Pénzügyi szolgáltatások munkaköri leírás / Kötelezettség minta és funkciók

Pénzügyi szolgáltatások előmozdítása, mint például jelzálog, illeték, és beruházások iránymutatást, hogy a fogyasztók banki …

hagyj válaszüzenetet

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *