Haza / Új számlák titkárok munka leírása / Hozzárendelések és a kötelezettség minta

Új számlák titkárok munka leírása / Hozzárendelések és a kötelezettség minta

Találkozó emberek azzal az óhajjal, pénzügyi intézményekben rendelkezésre álló fiókok. Feltár számla elérhető megoldások potenciális ügyfelek, és támogat ezek a pályázatok előkészítésében.

Szakmai készségek előfeltétele
  • Válasz consumersA kérdések, és feltár beszerezhető vállalatok, így a fiókok önrész, biztosít, és a beruházások.
  • Gyűjtse össze a friss egyenlegek részletek, adja meg az információkat bill db, és a jelentés további dokumentumokat, vagy a kapcsolódó űrlapok.
  • A(z) ajánlom banki alkalmazott, amelyek megfelelő pénzügyi kívánságaik kielégítésére.
  • Találkozó a vásárlók nyitóegyenlegek vagy bérletére széf szükséges információt megszerezni.
  • Tájékoztatja a fogyasztókat a vizsgálatok közvetlen betét alkalmazására vonatkozó eljárások, cégek, mint például ATM-kártyák, és az önrész.
  • Beszerzése és és anyag alkalmazása a számítógépek és a költségek, jelentés vevő szövet.
  • Megvizsgálják, és megfelelő blunders clientsA igény, szerint-a hitelező és a vevő rekordok.
  • Teller feladataikat, szükség szerint.
  • Végre sor pénzátutalások.
  • Elérni a deviza kereskedés, és nyújt turisztikai ’ s vizsgálatok.
  • Hitel fájlokat kap a vállalkozások bejelentési.
  • Rekordok másolása a Tanszék terjesztési gyakorlata.
  • Helyzet eredeti és a helyettesítő értékmegőrző ajánlások az ügyfelek, és tudomásul veszi az ügyfelek számára, hogy a boltívek.
  • Menetrend javításokat illetően haj értékmegőrző konténerek.
  • A módszer jelzálog szoftver.

Foglalkozás rutinok szükségessége
  • Mondatok olvasása tudást-tudás és a létrehozott bekezdések kapcsolatos munka-fájlokban.
  • Teljes fókusz funkc aktív-hallgató-bemutató a mi más emberek jelenleg azt mondják, idő, hogy észre a részletek gyártanak, kíváncsi, hogy a kérdések ideális, és soha nem a helyzetekre, hogy helytelen elbűvölő.
  • Könyvkiadás-a papír nem, nem felel meg az a tömeg beszélget hatékonyan akar,.
  • Beszélgető-beszél másokkal beszélve tények hatékonyan.
  • Matematika segítségével számtani-hoz erősít probléma.
  • Kutatás felhasználásával technikák és technológiai politikák problémák megoldására.
  • Ok Criticalthinking segítségével és az előnyeit és hátrányait megközelítések helyszínen, következtetések vagy választás alternatíváinak problémák.
  • Aktív-tanulás-megértés friss információk ’ s következményeire a jelenlegi és jövőbeli problémamegoldó és a döntéshozatali.
  • Tanulási stratégiák alkalmazása és a szedés coachingPERtutorial módszerek és technikák illik a probléma oktatása, vagy mikor mastering tényezők, amelyek az új.
  • Ellenőrzése-OverseeingOREvaluating teljesítmény magát, azok az emberek, amelyek különböző, vagy ügynökségek tekint javító lépéseket vagy hozzon létre a fejlesztések.
  • Szociális Perceptiveness-tudván, mások’ reakciók és miért reagálnak, mint ők ismeretek.
  • OthersI tevékenységekkel kapcsolatos műveletek ügyesség-megváltoztatása.
  • Eladás-meggyőzéséhez társai szokások vagy az agyuk megváltoztatására.
  • Közvetítés-figyelembe mások közösen, és megpróbálja összeegyeztetni az eltérések.
  • Segítő-utasítást mások pontosan hogyan, hogy a lépés.
  • Ahhoz, hogy emberek orientáció határozottan keres megközelítések társaság.
  • Speciális problémamegoldó meghatározó speciális bajok és kutatja a releváns adatokat a megoldások megvalósítására fejlesztése és értékelése lehetőségek.
  • Operációkutatás-tanulmányozása követeli, és megköveteli, hogy a stílus létrehozása.
  • Technológiai tervezés-technológiák létrehozása vagy tálaljuk egyedi és adaptálása eszközök van szüksége.
  • Eszközök kiválasztása-azonosító eszközök és berendezések ’ s típusú szükséges-hoz csinál egy feladat.
  • Részlet telepítése csomagok, gépek, vezetékek, vagy eszközök általában követelményeknek.
  • Fejlesztési-kiadói számítógép csomagok számos célra.
  • Műveletek Monitoring-látás további jelek, gombok, vagy mérőműszerek biztos van egy eszköz megfelelően teljesítő.
  • Működő és az ellenőrző-irányító eljárások, eszközök vagy eljárások.
  • Karbantartás-csinálás fenntartása, hogy rutin a felszerelés és megállapítása.
  • Hibaelhárítás-azonosító tényezők mögött működésében hibák, és hogyan tovább körülbelül akármi-ból ez kiválasztása.
  • Javítást-javítást, programok vagy gépek alapvető források felhasználásával.
  • Minőség-ellenőrzési kutatás befejezése ellenőrzések és elemek értékelését, vállalatok, vagy a technikákat, hogy értékelje a kiváló, vagy a hatékonyság.
  • Döntés és határozat értekezletmunkaterület-figyelembe véve az előnyöket és a relatív költségeket, a lehetséges lépéseket, hogy megtalálja a legmegfelelőbb egy.
  • Elemzés-úgy döntött, hogy egy rendszert kell működtetnie, és milyen kiigazításokat műveletek, problémák, mellett a környezet is befolyásolják az eredményeket.
  • Módszerek elemzése megkülönböztető lépéseket vagy jelzések teljesítmény, mentén-val a célokat, a berendezés megfelelően, megfelelő, vagy a lépések komolyan megerősítéséhez szükséges teljesítmény.
  • Oneis privát alkalom idő-menedzsment-kezelő.
  • Felügyelet, pénzügyi források meghatározása milyen pénzt kell befektetni, hogy megszerezzék a munkát fog, és e költségekre vonatkozó könyvelés.
  • Termék eszközeinek megfigyelése és a megfelelő használat termékek beszerzése, létesítmények, és szükséges-hoz csinál kiválasztott összetevők működnek.
  • Menedzsment a munkavállalók erőforrások létrehozása, nyomja, és hozzátartozók mutat, mert a munka, felismerje a felső nép-a tevékenység.
Képzési követelmények Tudás követelmény
  • High School Diploma (vagy a GED, vagy a Senior High School egyenértékűség tanúsítás)
  • Néhány kar osztályok
  • Affiliate ’ s színpad (vagy a másik két éves szinten)
  • Több, mint 1 év, felvégi 2 év, beleértve
Foglalkozás menedzsment ismeretekre vonatkozó követelményt
  • Siker/energia – 91.40%
  • Kitartás – 91.65%
  • Projekt – 88.79%
  • Menedzsment – 88.66%
  • Segítségnyújtás – 91.34%
  • Probléma, mások – 89.32%
  • Kulturális elhelyezése – 87.11%
  • Önellenőrzéssel történik – 92.72%
  • Stressz-tolerancia – 90.50%
  • AdaptabilityORMobility – 89.53%
  • Megbízhatóság – 85.57%
  • Figyelmet a részletekre – 91.38%
  • Integritás – 94.18%
  • Szabadság – 87.36%
  • Találmány – 86.00%
  • Analitikus gondolkodás – 89.01%

Az együttműködés csoportban

Ellenőrizze azt is

Értékesítési ügynökök, Pénzügyi szolgáltatások munkaköri leírás / Kötelezettség minta és funkciók

Pénzügyi szolgáltatások előmozdítása, mint például jelzálog, illeték, és beruházások iránymutatást, hogy a fogyasztók banki …

hagyj válaszüzenetet

E-mail címét nem publikus. Kötelezően kitöltendő mezők jelölése *