Namuose / JIS / SharePoint Designer darbo aprašymas / Vaidmenys / Pareigos ir atsakomybė mėginys

SharePoint Designer darbo aprašymas / Vaidmenys / Pareigos ir atsakomybė mėginys

Darbo aprašymas / Vaidmenys / Pareigos ir atsakomybė mėginys

  • Sukurti pasirinktinį SharePoint sprendimų naudojant sėklomis funkcijos darbo eigos puslapio dalių ir tt
  • taip pat Individualūs sprendimai, naudojant
  • Tarnauja kaip kūrėjas ir svetainės administratorius gali įsisavinti verslo informacijos kreiptis pirmaujančių patirties pateikti rekomendacijas dėl efektyvus SharePoint sprendimas
  • Analizuoti verslo reikalavimus įvertinti alternatyvius sprendimus projektavimo sukurti ir įgyvendinti pritaikymo sistema sprendimų naudojant Microsoft SharePoint arba kitų sistemų
  • Dalyvauti sistemos bandymo integracinių testų ir peržiūrėti verslo mokymo medžiagos
  • Programos ir duomenų integracijos iš įvairių šaltinių
  • Atsakingas už pastato sistema ir funkcijos portalo
  • Sukurti pasirinktines formas darbo eigos puslapio dalių šablonai ir sprendimai
  • Dalyvavimas projektavimo užduotis, kiek reikia
  • Bendrauti ir įgyvendinti geriausią praktiką kodavimo standartai
  • Tvirtą supratimą apie "Microsoft" plėtros gyvavimo ciklo
  • Būtų galima sukurti dizainą ir integruoti InfoPath formų, pagrįstų vartotojų reikalavimų
  • Dalyvauti vystymosi ir testavimas pagal poreikį
  • Vientisumo ir saugumo užtikrinimo SharePoint duomenų
  • Stipri klientų aptarnavimo įgūdžius ir įrodytas gebėjimas kurti profesinius santykius
  • Geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas bendrauti žodžiu ir raštu į visus verslo lygius
  • PHP programuotojas, naudojantis bet kurios platformos, Core PHP Wp Smarty Zend Magento Drupal tortas PHP Joomla OS komercija ir t.t.
  • Drupal Magento OScommerce Joomla
  • Atitikimo puikių žmonių, su didelių kompanijų
  • Mes didžiuojamės mokymosi mūsų klientų operacijas siekiant užtikrinti atitinkamą ir ekonomiškai efektyvius sprendimus vengiant naujo rato
  • Ši pozicija padės apibrėžti verslo ir techniniai reikalavimai projektuojant kurti pasirinktinį SharePoint sprendimų diegimas ir galbūt vykdomos SharePoint techninės paramos teikimas
  • Bendradarbiaukite su klientais ir verslo naudotojams įsisavinti verslo informacijos plėtoti verslo reikalavimus procesai ir sistemos
  • Plėtoti ir programos programinės įrangos architektūros specifikacijos ir techniniai sąsajų programoje "SharePoint"
  • Konfigūruoti arba sukurti pasirinktinių SharePoint sprendimų naudojant sėklomis funkcionalumą darbo eigos žiniatinklio dalių navigacijos saugumo ir tt
  • Dizaino inicijuoti ir valdyti techninius dizaino ir sudėtingos prašymų funkcijos
  • Dalyvauja sistemoje bandymo integracinių testų ir verslo mokymo medžiagos peržiūra
  • Naujoves ir kurti aukštos kokybės technologinius sprendimus turi suasmenintą
  • Prižiūrėti ir naudoti esamas šaltinio bazę
  • Aistringai ir įdomus darbo aplinka
  • Gebėjimas vadovauti technikos diegimas per iki pabaigos yra kritinis reikalavimas šios pozicijos
  • Kandidatas privalo turėti tvirtą darbo etikos ir gebėjimas dirbti dinamiškai ir sparčiai besivystančiai aplinkoje
  • Galimybė peržiūrėti įvykių žurnalus atlikti trikčių šalinimas yra būtinas
  • Turi sugebėti dirbti sparčiai besivystančiai dinamiškoje aplinkoje su nuolat besikeičiančiais poreikius
  • Atsakinga už plėtoti ir valdyti prioritetinių projektų planą teikti sprendimus, kurie atitinka programos reikalavimus
  • Atsakingas už glaudžiai sąveikauja su IT skyriumi užtikrinti pristatymą laiku reikalingą programą sistemos ir susijusios funkcijos
  • Atstovaujantys programos sistemos poziciją Tarybos mastu
  • Palaiko programa pakeisti prašymus, turinčios įtakos siekinys jis detaliai įvertinti
  • Remia viešųjų pirkimų, bandymai, paleidimo technikos atsiliepimus auditų tikrinimo ir patikros programa sistemos dalis
  • Atramų rizikos apžvalgos, susirinkimai, rekomenduodamas strategijas ir rizikos sprendimus siekiant sumažinti bendrą poveikį programų sistemas
  • Atsakingas už kontūro dizaino naujas sistemas, nurodantis operacijos, sistema atliks ir duomenų bus žiūrima iš galutinio vartotojo
  • Webmaster ir treneris dirbti su darbuotojais, kurie yra Bendrijos savininkams ir nariams naudotis Microsoft SharePoint produktų
  • Prisideda prie reikalavimų ateities galimybėmis, atsižvelgiant į galutinio vartotojo nuomonę renka ir dokumentų reikalavimus
  • Padeda su funkcinis ir veikimo bandymai naujų puslapio dalių, pataisymai ir kitų pakeitimų
  • Padeda su SharePoint plėtros paramos dokumentus ir mokymo kurso medžiaga
  • Bendrauja su daugybe įvairių techninių ir verslo ekspertų, individualios ir grupinės parametrai

Apie bendradarbiavimo grupė

Taip pat patikrinkite

Sistemų analitikas darbo aprašymas / Vaidmuo ir atsakomybė mėginys

Pozicija bus atsakinga už sėkmingai taikant informacijos technologijas IT principų procedūras ir metodus …