Namuose / Padavėjai ir padavėjos darbo aprašymas / Atskaitomybės šabloną, užduotys

Padavėjai ir padavėjos darbo aprašymas / Atskaitomybės šabloną, užduotys

Mano užsakymai ir pasiūlyti produktų ir maisto produktų žmonių prie stalo valgyti verslo.

Karjeros įgūdžių reikalavimus
  • Tikrinti žmonės’ ID, jei norite įsitikinti, kad jie atitinka minimalaus amžiaus specifikacijų naudojimo alkoholinių gėrimų.
  • Surinkti mokėjimus iš vartotojų.
  • Gaminti žmonių’ patiekalų užsakymus gauti juda, įveskite užsakymus į kompiuterius dėl depozitaro virtuvės darbuotojams, ar įsiminti užsakymai.
  • Mano Pirkiniai iš globėjų dėl maisto produktų ar gėrimų.
  • Gauti konsultaciją iš klientų, siekiant užtikrinti, kad jie ’ vėl išgyvena savo vakarienės ir ką nors ištaisyti visus rūpesčius.
  • Funkcija vartotojams maisto ar skysčių, ir parengti arba pasiūlykite nišos maistą prie stalo, kaip reikalaujama.
  • Rengia tyrimus, kurie klasifikuoti ir sveiko maisto išlaidas ir pajamų mokesčius.
  • Teikti mecenatas ir atsakymo klausimų apie meniu elementai meniu, generuoti patarimai pareikalavus.
  • Konsultuoja klientus, specialūs pasiūlymai, kurie kasdien.
  • Švarios baldų ar paviršių, po to, kai klientai yra baigę valgyti.
  • Parengti Karštos, vėsus, ir mišriosios gėrimų dėl klientų, ir atsipalaiduoti vyno butelių.
  • Paaiškinti, kaip meniu dalykų, kurie yra įvairių yra nepasiruošusi, paaiškinti maisto gaminimo praktiką ir medžiagos.
  • Kuriant vaistus, pvz., lapus, padaryti platformų dėl maisto, sidabro, ir priemonės..
  • Maisto ruošimo atlikti tokius pvz. planavimo vėsus maitinimas, užkandžiai, padažams ir salotoms., padalijimo bandelės, ir todėl espreso.
  • Dalis paramos vietas turintys produktai pvz., pvz., indų, maisto produktai, kavos, ir patalynė.
  • Garnyrai ir padailinti prep vakarienes už pagalbą.
  • Užpildyti natrio, pipirai, gliukozės, gydymas ir servetėlės puodai.
  • Imtis pirkėjų su jų platformos.
  • Apibūdinti ir advokatas vynų pirkėjams.
  • Pristatyti vyno variantai baldus naudojant tinkamą akiniai, ir užpildyti vyno klientams.
  • Sukti įdėti į vietą maisto programas, sidabro arba suformuoti valgomojo erdvės ruoštis didelių šalių arba savo būsimą žingsnį.
  • Pašalinti ir akiniai nuo baldų ar rodo, skalbimo laiko juos į namus.
  • Rėmėjas arba šeimininkė padėti sprendžiant įrenginiai galėtų priimti užsakymų arba gauti kėdės, ir prašo, ir padėkoti friends.
  • Atlikti dulkių siurbimo kilimų plovimo darbai, pvz., šlavimo ir valymo grindų įgyti nuo šiukšlių, ar tikrinti ir valyti vonios tualeto.
  • Pateikti duomenis apie regionus, kurie yra netoliese, įskaitant tiekti gaires, svečiai.

Karjeros užsiėmimas būtinybė
  • Skaitymo suvokimo supratimas paruošti turinį ir sakinių darbe susijusius dokumentus.
  • Aktyviai klausytis, ką kiti žmonės sako, kad suteikti visų dėmesį,, įgyti metas suprasti veiksnius, daroma, prašančioji užklausos kaip idealus, ir ne nutraukusio nepriimtina momentais.
  • Raštu-užrašyti nėra kaip netinkamą bendrauja efektyviau žiūrovų poreikius,.
  • Kalbėti-kalbėti su kitais dalytis duomenimis be jokių pastangų.
  • Matematikos dirba aritmetinis problemoms spręsti.
  • Technologija panaudojant technologinius reglamentus ir sprendimus išspręsti sunkumus.
  • Criticalthinking naudojant priežasties ir mąstymo nustatyti privalumus ir trūkumus pasirinkimo sprendimai, išvados ar požiūrių į dilemas.
  • Aktyvaus mokymosi-žinios šviežios informacijos ’ s reikšmę kiekvieno ir ateityje problemų sprendimus ir.
  • Mokymosi metodų dirba ir pasirinkdami švietimo ir (arba) mokymo metodų ir procesų tinkama situacija, kai mokymasis ar instruktavimas elementus, kurie yra nauji.
  • Veiksmingumo stebėsenos OverseeingANDAssessing korporacijos, kitų asmenų, ar save generuoti pokyčius arba apsvarstyti taisomųjų veiksmų.
  • Socialinės Perceptiveness būtybė negali nežinoti othersA reakcijų ir žinant, kaip ir kodėl jie reaguoja.
  • Vikrumas, keičiančių veiksmai othersI veikla.
  • Sugebėjimas prekiauti įtikinti kitiems pakeisti veiksmų ar jų vadovų.
  • Tarpininkavimas-imti kitų kartu ir nori suderinti skirtumus.
  • Nurodantis mokymo kiti HOWTO imtis veiksmų.
  • Paslaugų orientacija tikrai ieško būdų padėti asmenims.
  • Išplėstinė Problemsolving nustatyti sudėtingus klausimus ir tyrinėjimus atliekanti susietą informaciją taikyti alternatyvų gaminti ir mano pasirinkimai.
  • Procedūrų analizė atsižvelgiant į produkto reikalavimai ir reikalaujama, padaryti išdėstymą.
  • Technologijų projektavimas gamybos arba suderinti įrenginiai ir inžinerijos, padėti vartotojų norus.
  • Įrankių pasirinkimą nustatyti įrankių ir įrangos ’ reikia vykdyti darbo s rūšies.
  • Montavimo-įrengimo įrenginiai, modeliai, kabeliai, ar paketus paprastai atitinka specifikacijas.
  • Kodavimas-sukurti kompiuterio paketai apie funkcijas, kurios yra labai daug.
  • Funkcijos sekimas-peržiūri ženklai, surenka, ar bandymai, siekiant užtikrinti yra prietaisas veikia.
  • Procedūra ir tvarkyti valdymo operacijas, prietaisai ar įrankiai.
  • Priežiūra atliekant įprastas priežiūros įrenginius ir nustatant, kada.
  • Trikčių šalinimas-nustatyti priežastis trikdžių, kurie yra valdymo ir pasirinkti, kaip elgtis apie tai.
  • Nustatymo nustatymo įrangos ar sistemų, naudojant metodus, kurie yra reikalingi.
  • Kokybės kontrolės vertinimo užbaigti įvertinimo ir tyrimų elementų, sprendimai, ar funkcijų spręsti veiklos arba puikiai.
  • Sprendimo ir sprendimų priėmimo atsižvelgiant bendrosios sąnaudos ir svarbiausių dalykų, priemonių, kad būtų galimybė pasirinkti tą, kuri labiausiai tiktų.
  • Sistemų analizė nustatyti kaip procesas turi veikti ir kaip pakeitimus apylinkėse, funkcijos, ir problemos gali turėti įtakos rezultatų.
  • Sistemų analizė nustatant priemones arba rodiklių sistemos veikimą ir tinkamą arba priemones, kurių reikia rimtai padidinti efektyvumą, pagal šios sistemos.
  • Laiko valdymas kontroliuoti kitus’ laikotarpį, taip pat oneis privačią momentas.
  • Tvarkant pinigų nustatoma kaip fondai yra linkę būti išeikvotas, darbas vyksta, ir apskaitos srityje šie mokesčiai.
  • Medžiagos išteklių įsigijimo ir stebint idealus naudoti produktai, paslaugos, ir reikia rimtai daryti nurodytą darbo įrankiai.
  • Administracijos darbuotojų išteklius pagrindinių asmenų, kaip jie, plėtoti, ir skatinant funkcija, nustatyti veiksmingiausias asmenų dėl savo karjeros.
Mokymo reikalavimas Patirtis būtina
  • Aukštosios mokyklos laipsnis (arba raginti GED ar vyresnysis mokyklos atitikties sertifikavimo)
  • Žymiai mažiau nei didesnę mokyklos
  • Daugelyje mokyklos klasių
  • Nė vienas
Dirbti vadovavimo įgūdžių reikia
  • Pasiekimas/energijos – 84.48%
  • Nustatymas – 85.27%
  • Iniciatyva – 87.28%
  • Institucija – 87.99%
  • Pagalba – 90.95%
  • Nerimauti dėl kitų – 91.75%
  • Kultūrinė orientacija – 87.14%
  • Savikontrolė – 93.12%
  • Slėgio tolerancijos – 92.82%
  • Gebėjimas prisitaikyti/universalumas – 91.38%
  • Patikimumas – 95.05%
  • Dėmesys detalėms – 93.24%
  • Patikimumas – 90.21%
  • Nepriklausomybės – 89.74%
  • Kūrybiškumas – 88.85%
  • Mąstymas – 86.69%

Apie bendradarbiavimo grupė

Taip pat patikrinkite

Pardavimo agentai, Finansinių paslaugų darbo aprašymas / Įsipareigojimo pavyzdys ir funkcijos

Skatinti finansinių paslaugų, pvz., pavyzd iui hipotekos, mokestis, ir investicijų rekomendacijos bankininkystės vartotojams …

palik atsakymą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti *