Mājas / Klientu apkalpošana / Administrators darba apraksts / Lomas un atbildības paraugs

Administrators darba apraksts / Lomas un atbildības paraugs

  • Sagatavot izejošo pastu nosūtīti pa FedEx un UPS uc.
  • Vieta pasūtījumu kancelejas preces
  • Palīdzēt ar vispārējo biroja nodrošina kvalifikāciju
  • Pierādīta prasme ar Excel, Outlook un PowerPoint
  • Reģistratoru darbs būs pirmais kontaktpunkts visiem apmeklētājiem birojā
  • Pārsūtīt zvanus uz attiecīgās personas
  • Kārtošanu un izplatot ziņu un citus failus
  • Sveicina apmeklētājiem draudzīgi un profesionālā veidā
  • Risinātu jautājumus no sabiedrības un klientiem
  • Administrators ir nodrošina zināšanu darbinieku kustību un ārpus biroja
  • Vispārēju administratīvu un tehnisku atbalstu
  • Šis darbs prasa saņemt un kārtotu pasta un piegādes
  • Sakārtot un uzturēt uztveršanas zonā
  • Koordinātas un grāmatas ceoanas krtbu, darbiniekiem
  • un uztur uztveršanas zonu uztur biroja un sistematizāciju glabāšanas vietās organizē un uztur tīras zināšanas par krājumu atrašanās vietu mārketinga materiālus u.c.
  • Reģistratūrā sveicināt viesi un virzīt tos atbilstoši
  • Koordinēt sapulču telpas mācību telpu izmantošanu
  • Koordinē un vada grafiks
  • Izejošā pasta un kurjeru paketes nosūtīšanas organizēšana
  • Pasūtīt un uzturētu krājumu kancelejas preces
  • Uzturēšanas jautājums nekavējoties ziņot uzņēmuma vadītāju
  • Kandidātam jābūt iespējai Multi uzdevumu un spēcīgs komunikācijas prasmes
  • Veic administratīvo atbalstu uzdevumus, piemēram, pasūtot kancelejas pārtikas piegādes piegāžu galvenais birojs tipa dokumentiem u.c. kā vadītājs norādījis
  • Savākt kārtot izplatīt vai sagatavot e-pasta ziņojumus vai kurjera piegādes
  • Reģistrē pašreizējā personāla locekļu atrašanās vietu un pieejamību
  • Saskaņotas ar attiecīgajiem vadītājiem un organizēt preces vai materiālus nosūtīt uz attiecīgo vietu
  • Saņemt dokumentus izskatīšanai draiverus no veikalos saskaņo piegādes pikaps padara tos zināšanai un izplata tos kā necessaryReceive pastu šķirot tos izplata H
  • Viegli pārraudzīt svarīgi zvanus un vēstules
  • Atsauksmes kodi ievada un atjaunina datus, lietošanas pamācībā un/vai lai saglabātu pašreizējo ierakstu un uzsāk koriģējošos pasākumus pēc vajadzības, lai nodrošinātu precizitāti un pilnīgumu
  • Ieplāno tikšanos personālam un koordinē kalendāra saistības attiecībā uz sapulču telpas
  • Uztur uzrauga un veicina grozījumiem reģistrācijas sistēmas un/vai dokumentu kontroles procedūras
  • Izkārtoti un sagatavo skaitliskos datus tabulās un pārskatus no citos avotos atrodamo informāciju
  • Saņem un izplata maršrutiem rēķinus rēķinu pieprasījumus maksājumu pieprasījumi pieteikumus prasījumu pasūtījumu veidlapas un novēl pārstrādei
  • Proofreads dokumentus attiecībā uz precizitāti, pilnīgumu un procesuālo prasību ievērošana
  • Saņem un reģistrē ieņēmumus naudā un vai pārbaudes un jautājumiem
  • Ievērojamas zināšanas par modernu biroju praksi, procedūras un aprīkojums
  • Ievērojamas zināšanas par biznesa angļu valodas pareizrakstības un aritmētika
  • Ievērojamas zināšanas par departamenta noteikumi Regulas procedūras un funkcijas
  • Spēju izstrādāt un uzturēt efektīvas darba attiecības ar citiem darbiniekiem un sabiedrībai
  • Spēju apstrādāt biroja formas prasības rēķinus pieprasījumi un pieteikumi
  • Spēja sagatavot pārskatus un paziņojumi skaitļošanas piemērojamo maksu, pamatojoties uz ierakstiem un normatīvo
  • Spēja izpildīt laika jutīgu termiņus un rīkotos konfidenciāli ierakstus
  • Iesniegšanu, kopēšana, skenēšana

Par sadarbības grupu

Pārbaudiet arī

Sociālā darbinieka darba apraksta paraugs

Sociālie darbinieki ir uzticams, lai palīdzētu indivīdiem, ģimenēm, un pārvaldītu ar cilvēku grupām …