Mājas / TAS / SharePoint Designer amata apraksts / Lomas / Pienākumu un atbildības paraugs

SharePoint Designer amata apraksts / Lomas / Pienākumu un atbildības paraugs

Amata apraksts / Lomas / Pienākumu un atbildības paraugs

  • Izveidot pielāgotu SharePoint risinājumus, izmantojot klēpi ar funkcionalitāti darbplūsmas web daļas u.c.
  • kā arī pielāgotus risinājumus, izmantojot
  • Kalpo kā Web izstrādātājs un vietnes administrators var asimilēt biznesa informācijai piemēro vadošo praksi, lai sniegtu ieteikumus efektīvai SharePoint risinājums
  • Analizēt biznesa prasībām izvērtēt alternatīvus risinājumus dizaina izstrādāt un īstenot programmu sistēmu risinājumus, izmantojot Microsoft SharePoint vai citas sistēmas
  • Piedalīties sistēmas testēšana, integrācijas testēšana un pārskatīt uzņēmējdarbības mācību materiālu izstrādi
  • Lietojumprogrammas un datu integrācija, no dažādiem avotiem
  • Atbildīgs par ēkas regulējumu un līdzekļus, portāla
  • Izveidot pielāgoto veidlapu darbplūsmas Web daļas, veidnes un risinājumus
  • Piedalīties projektēšanas uzdevumus pēc nepieciešamības
  • Sazināties un ieviestu labākās prakses kodēšanas standarti
  • Spēcīgu izpratni par Microsoft izstrādes dzīves cikla
  • Jāspēj veidot dizainu un integrēt InfoPath veidlapas, izmantojot lietotāju prasības
  • Izstrādes un testēšanas nepieciešamības piedalīties
  • Nodrošināt integritāti un SharePoint datu drošību
  • Spēcīga klientu servisa prasmes un pierādīta spēja veidot profesionālas attiecības
  • Labas komunikācijas spējas, ar spēju sazināties mutiski un rakstīt visu līmeņu biznesa
  • PHP Developer, izmantojot jebkuras platformas Core PHP Wp Smarty Zend Magento Drupal cake PHP Joomla OS Commerce u.c.
  • Drupal Magento OScommerce Joomla
  • Lieliski cilvēki ar lielo uzņēmumu atbilstības
  • Mēs lepojamies ar mācību mūsu klientu operācijām, lai nodrošinātu atbilstošu un izmaksu efektīvu risinājumu, izvairoties no atjaunošanās riteni
  • Šī nostāja palīdzēs definēt biznesa un tehniskās prasības, izstrādājot, attīstot izvietot pielāgotas SharePoint risinājumus un iespējams nodrošināt pastāvīgu SharePoint tehnisko atbalstu
  • Strādā sadarbībā ar klientiem un asimilēt biznesa informāciju biznesa lietotājiem izstrādāt prasības biznesa procesus un sistēmu
  • Attīstīt un programmas programmatūras arhitektūras specifikāciju un tehniskām saskarnēm koplietošanas vidē SharePoint
  • Konfigurēt un/vai izstrādāt pielāgotu SharePoint risinājumus, izmantojot klēpi ar funkcionalitāti darbplūsmas web daļas navigācijas drošību u.c.
  • Dizaina uzsākt un apstrādāt tehnikas modeļi un sarežģītu lietojumprogrammu līdzekļi
  • Piedalīties sistēmas, integrācijas testēšana un pārskatīt uzņēmējdarbības mācību materiālu testēšana
  • Ieviest jauninājumus un izstrādāt augstvērtīgu tehnoloģiju risinājumus, lai racionalizētu procesus
  • Uzturēt un pārvaldīt esošo avotu bāzes
  • Kaislīgi un jautru darba vidi
  • Spēja vadīt tehnisko implementācijas caur Pabeigšana ir kritisks prasība šīs nostājas
  • Kandidātam jābūt spēcīgu darba ētika un spēja strādāt dinamiskā un ātri paced vidi
  • Iespēju pārskatīt notikumu žurnālus, lai veiktu problēmu novēršanu ir nepieciešama
  • Ir jābūt iespējai strādāt šajā straujajā dinamisku vidi ar pastāvīgi mainīgajām prasībām
  • Atbildīgs par to, lai izstrādātu un vadības tālāko projekta plānu sniegt risinājumus, kas atbilst programmas prasībām
  • Atbild par saskarsmi cieši ar IT departamentu, lai nodrošinātu to savlaicīgu piegādi, kas nepieciešami programmas, to sistēmas un saistīto funkcionalitāti
  • Atbildīgs par programmu sistēmas stāvokli valdes līmenī pārstāv
  • Atbalsta programmas izmaiņu pieprasījumiem, kas atstāj iespaidu uz tā iesniedzamo dokumentu sīku izvērtēšanu
  • Nodrošina iepirkumu pārbaude ekspluatācijas tehniskos pārskatus revīzijas validācijas un verifikācijas programmu sistēmas uzdevums
  • Nodrošina riska pārskatīšanas sanāksmes iesaka stratēģijas un riska atbildes uz Minimizēt programmu sistēmas kopējo ietekmi
  • Atbildīgs par ražošanas struktūras modeļi jaunu sistēmu, norādot operāciju sistēma veiks un veids, kā dati tiks skatīta kā tiešais lietotājs
  • Webmaster un trenera darbam ar darbiniekiem, kuri ir Kopienas īpašniekiem un dalībniekiem izmantot Microsoft SharePoint produkti
  • Veicina nākotnes funkcionalitāte, pamatojoties uz gala lietotāju atsauksmes apkopo prasības un dokumentu prasības
  • Palīdz ar funkcionālu un veiktspējas testēšana jauna Web daļas kļūdu labojumus un citas izmaiņas
  • Palīdz ar SharePoint attīstības atbalsta dokumentāciju un apmācības kursa materiāli
  • Sazinās ar visdažādākajām tehniskiem un uzņēmējdarbības eksperti, individuālo un grupas uzstādījumus

Par sadarbības grupu

Pārbaudiet arī

Sistēmu analītiķis darba apraksts / Lomas un atbildības paraugs

The position will be responsible for successfully applying Information Technology IT principles procedures and techniques