Mājas / Treneri un izlūku darba apraksts / Pienākuma paraugu un lomas

Treneri un izlūku darba apraksts / Pienākuma paraugu un lomas

Mācīt vai instruktoram kopienās, vai cilvēki iekšā darbības principi. Parādītu veidus un iesaistīšanas prakse, kura. Varētu novērtēt athletesA talantu un vājās puses, kā darbinieki var vai lai uzlabotu athletesA stratēģiju, lai sagatavotu šos iebildumus. Tiem, kas vajadzīgas, lai saglabātu izglītojot diplomu tiešām jādokumentē iekšpusē izglītošanā kategorija, tas bija pareizi.

Karjeras prasmju nepieciešamību
  • Plāns, pārvaldīt, kā _ arī veiktu sekot konsultācijas.
  • Plānu un primāro fiziskās sagatavotības programmas, kas var ļaut dalībniekiem, lai sasniegtu visaugstāko funkcionalitāti.
  • Pielāgot mācību prakses, trūkumus un stiprās puses dalībniekiem.
  • Pastāstīt cilvēki vai Kopienu atpūta metodes, darbības noteikumi, un funkcionalitāti principi, piemēram, piemēram, unikālas metodes pārsūtīšanai pirksti, iestāde, vai kāju, lai panāktu vēlamo efektu.
  • Novērtētu iebilst pret konkurentiem ražot spēle metodes priekšrocības un trūkumi,.
  • Pārbaudīt sportsmenA iemaņas un kritika veiktspējas datus, lai noskaidrotu iespējamo un to piemērotību konkrētu sporta sekcija.
  • Turētos līdzi garām braucošajam pielāgošanas vadlīnijas, taktika, tehnoloģijas, un idejas izteikti savu sporta veidu.
  • Pārbaudiet playersA izmantot instrumentus nevar veikt noteiktu bīstamu un pareizi lietot.
  • Izveidot un sakārtot konkurenti darba kārtības un plāni.
  • Atklāt un noteikt drošības noteikumus un.
  • Aprakstīt un parādīt, izmantojot sporta un coaching aprīkojums, piemēram, piemēram, Batuti vai hanteles.
  • Sakārtot un veikt sporta- rutīnas, kas ir saistīti, piemēram, apmācību nometnes, kvalifikācijas – Notiek klašu, centri, un pirms sezonas mēģiniet outs.
  • Savākšana , iegūt, mazumtirgotājs, un kopā ar citām sastāvdaļām kā vitāli instrumenti problēmu.
  • Sniegtu iedvesmu, izglītības kursu, iedvesmu, un veselības padomus, lai sagatavotos darbības dalībniekiem, konkurences darbībām, vai ekskursijas.
  • Apmācība apmācības māca un konsultē privātpersonas.
  • Sazināties ar vecākiem dalībniekiem sniegt informāciju un atbilde vaicājumiem.
  • Brīvdienas, izmantojot personāla malā un organizē ceļošanas sagatavošanās sacensībās.
  • Saglabā, uzraudzīt, un lietot ilgstoši instrukcija darbiniekiem.
  • Saglabāt un novērtēt papīrus, ciparu, un video atskaņotāju datu, grupa, un pretējās komandas sniegumu.
  • Par dilemmām, kas ir privāts advokāts studentu sportistu, sporta, un skolas.
  • Veikt darbības, kas palīdzētu-komanda vai darbība, kas saistīta, piemēram, piemēram, spēlējot grupu informēšanas darbības, tikšanās ar reklāmas izplatītājiem, un parādot pie piesaistei notikumi.
  • Stratēģijas pieejas un izvēlieties grupas dalībnieki vieglatlētikā periodus vai specifiskas aktivitātes.
  • Ierakstu meklēšana studiju aspekts personas pārbauda, sniegt ieteikumus par sportists darbā, un noteiktu galamērķi un privātpersonas mērķa par personāla atlases iniciatīvām, kas ir gaidāmās.
  • Kalpot kā koordinators, vadītājs, treneris, vai tiesāt piemēram, piemēram Volejbols, Futbols, un basketbola, attiecībā uz āra un iekštelpu spēles.
  • Apspriest, izmantojot ekspertu dalībniekiem vai to darbiniekiem iegūt sniedzējiem un organizēt nolīgumi.
  • Novērot, studentathletes izglītības kvalifikācijas.
  • Sponsors un atklāt iespējamo sportistu ar vēstuļu korespondences pieņemšana darbā, beidzot rekrūši, organizēšana un atlabšanas piedāvājumi, tāds, piemēram, sporta stipendijas.
  • Pārvaldīt norisi un vieglatlētikas metodi finanses un līdzekļu vākšanas darbībām operācijas.

Uzdevuma darbības kvalifikācijas
  • Lasīšanas izpratne-zināšanas rakstiskas saturu un teikumus, darba dokumenti, kas saistīti.
  • Aktīvā klausīšanās uz to, ko citi aizstāvēt piegādā visu uzmanību,, darba laiks, lai jūs varētu saprast ceļ vienumus, lūdzot jautājumu par piemērotu, un nekad nav sagrāvis pie nepieļaujamas situācijas.
  • Izveide-norakstīta nevis kā nepiemērotu uzstāšanās efektīvi skatītāji grib.
  • Saziņa-runājot ar citiem koplietot datus pareizi.
  • Aritmētika izmantojot matemātiku, noteikt problēmas.
  • Tehnoloģija, izmantojot metodes un medicīnas noteikumos, kuru mērķis ir atrisināt grūtības.
  • Kritiskā domāšana, izmantojot pamatojumu un iemesls, lai uz vietas prasmes un trūkumus, ar rezultātiem, alternatīvu pretlīdzekļus vai dilemmām veidi.
  • Aktīvās mācīšanās izpratni svaigas informācijas pieņemšanai nesen un nākotnes problēmu risināšanas nozīmīgumu un.
  • Mācīšanās metodes nodarbina un izvēloties instructionANDinstructional stratēģijām un metodēm, tiesības uz situāciju mācību vai kad apgūt jaunas problēmas.
  • CheckingANDDiscovering uzskaites efektivitāti sevi, papildu ļaudīm, vai uzņēmumi veic koriģējošas darbības vai veikt izmaiņas.
  • Sociālās Perceptiveness-Being nemanot othersA reakcijas un zināšanas, bet viņi dara, kāpēc viņi reaģē.
  • Veiklība, pielāgojot darbības saistībā ar othersI darbības.
  • Tirdzniecības patiesas citiem uzlabot savas domas vai veikt.
  • Izšķiršanas spēja iegūt citi kolektīvi un vēlas saskaņot atšķirības.
  • Apmācība-izglītot citus kā izdarīt gājienu.
  • Uzņēmumu orientāciju aktīvi cenšas atrast pieeju, lai atbalstītu cilvēkus.
  • Papildu problēmu-risināšana-nosakot Izvērstā dilemmām un pārskatot datus, kas ir saistīts īstenot iespējas ražot un izvērtēt iespējas.
  • Procedūras izpēte, ņemot vērā elementu specifikācijas un vajadzībām, lai izveidotu dizainu.
  • Inženieru projektēšanas tehnoloģijas funkcijas lietotājam un ražo vai mainot aprīkojumu grib.
  • Rīkus, nosakot atlases rīku un aprīkojuma ’ s kārtošanas, kas nepieciešams, lai veiktu darbu.
  • Plāniem instalēt instalēšana, mašīnas, vadi, vai aprīkojums atbilst specifikācijām.
  • Kodēšanas ražo datoru komplektācijā dažādiem mērķiem.
  • Darbības monitoringa redzot kloķi, rādītāji, vai papildu signāli, lai pārliecinātos, ka tur ir iekārta darbojas efektīvi.
  • Darbību un pārvaldīt apstrādes funkciju rīku vai metožu.
  • Iekārtu uzturēšanas izpildīt ikdienas apkalpošanas ierīcēs un izlemt, kad.
  • Kļūdas, kas darbojas un nosaka, ko darīt, par to cēloņi, problēmu-izlemtu.
  • Atjaunojot lāpīšana ierīču vai izmantojot būtiska metodes.
  • Kvalitātes vadības pētījumu veikšanu novērtējumiem un pārbaudēm produktiem, risinājumi, vai funkcijas, lai novērtētu kvalitāti un veiktspēju.
  • Skatu un lēmumu pieņemšanas domāšana par salīdzinošajiem izdevumiem un priekšrocībām soļi, kas ir perspektīvas, lai atrastu vienu, kas vislabāk piemērots.
  • Sistēmu analīzes noteikšanas metode būtu jādarbojas, kā un cik izmaiņas vidē, funkcijas, kā arī kaites ietekmēs iedarbību.
  • Atšķirīgu sistēmu analīzes metodes vai kopā ar sniegumu attiecībā pret mērķiem mašīnu signāli, pareiza vai uzvedību, kas vajadzīga, lai uzlabotu veiktspēju.
  • Laika pārvaldības kontrolē citi’ brīdi un oneis personas godu.
  • Administrācijas finanšu līdzekļus noteiktu cik naudas būs drīz ieguldīja ir darbs, ko veic, un pārdošanas izmaksas.
  • Materiālos aktīvos iegādes un atklājot piemērotu līdzekļu izmantošanu administrēšanu, ērtības, un produkti bija nepieciešams veikt konkrētu darbu.
  • Pārvaldes darbinieku resursu veidošanas stumšanu, un vadītu personas, kā viņi veiks, nosakot labākos ļaudīm par karjeru.
Izglītības kvalifikāciju Pieredzes prasības
  • Bakalaura ’ s pakāpe
  • Filiāle ’ s posms (vai papildu divu gadu diploms)
  • Master ’ s pakāpe
  • Pāri 1 gads, līdz pat un ieskaitot 2 gadi
Darba komandas prasmes nepieciešamība
  • Sasniegumu/mēģinājums – 94.03%
  • Noturība – 94.84%
  • Motivācija – 94.27%
  • Iestāde – 98.00%
  • Sadarbība – 90.11%
  • Problēmu, lai citi – 92.49%
  • Sociālās pozicionēšanas – 92.54%
  • Paškontrole – 95.84%
  • Spiediena Tolerance – 93.62%
  • VersatilityORVersatility – 95.02%
  • Konsekvence – 96.33%
  • Aspektu izpratnes – 94.70%
  • Uzticamība – 95.83%
  • Neatkarība – 93.41%
  • Attīstība – 92.31%
  • Domāšana – 91.80%

Par sadarbības grupu

Pārbaudiet arī

Tirdzniecības aģenti, Finanšu pakalpojumu darba apraksts / Pienākuma parauga un funkcijas

Veicinātu finanšu pakalpojumu, piemēram, piemēram, hipotekāro kredītu, maksājumu, un investīciju vadlīnijas patērētāju banku …

atstāt atbildi

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *