Mājas / Pavāri, Restorāna darba apraksts / Pienākuma paraugu un uzdevumiem

Pavāri, Restorāna darba apraksts / Pienākuma paraugu un uzdevumiem

Palīgi–Pipelayers, Santehniķi, Pipefitters, un Steamfitters darba apraksts / Nodokli veidni un uzdevumi

Pipefitters, atbalstīt elektriķiem, pipelayers, veicot uzdevumus, kas prasa mazāk zināšanas, vai steamfitters. Pienākumos ietilpst, piemērojot, piegādājot vai turēt materiālus vai instrumentus, un tīrīšanas rīkiem un darba zonas.

Karjeras prasmju prasības
  • Urbšanas vai minimizētu caurumus grīdām vai atbalstīt caurules virsmas’ iet.
  • Izvērtē , minimizēt, būvēt un līniju svaigu cauruļu, liekot samontēti caurules kronšteini vai citu cieš.
  • Montēšanas kronšteiniem un hangerson jumtu un nodalījumus, lai saglabātu caurules, un atgādinājuma ievieto vai piedurknes, lai sniegtu palīdzību.
  • Pieprasījuma aparatūru un darbarīkiem, Atlasiet dimensijas un cauruļu tips, un uzkrāt un pārvietot iekārtas un produkti, kas darba vietā.
  • Fit vai palīdzība uzmavas montāžas vārsti, vai ierīces akvāriji, sūkņi, vai ierīces tehnisko paņēmienu, piemērojot handtools.
  • Cauruļu montieri ietvaros formātu atbalsts, Asambleja, un instalējot no broiling attiecībā uz gaisa, Amonjaks, Benzīns.
  • Klašu un izrakt grāvjus, un nodot, un piebalsojiet ziņnesi par kanalizācijas un ūdens pakalpojumu.
  • Zemāku cauruli un lifta uzstādītāju līdz.
  • Izjaukt un noņemt nolietojušies vai iznīcināti cauruļu.
  • Seminārs, tīrīt veikals, un ierīces, izmantojot labvēlīgo un dvieļi.
  • Veikt grūtāk - collas, remonts un aizstāt armatūras un ūdens sildītāji, un atklājiet, remonts, vai likvidētu sūkdamies vai sašķelti santehnika.
  • Izvietot gāzes degļi pārveidot krāsnis oglēm, koka, vai naftas.
  • Caurule iemest saliktais šķīdums likvidēt pakāpe, tauki, un putekļu.
  • Attīra un spēcināt tvaiku slazdi.
  • Ar dubļiem vai sveķiem, lai apturētu deformācijas slodze santehnika, un uzglabāt cauruļu liekšanas un iemaksa laikā.

Okupācijas ikdienas vajadzību
  • Lasīšanas izpratne-zināšanas teikumus un sagatavoto teikumus ar darbu saistītos failus.
  • Aktīvā klausīšanās uz to, ko citi aizstāvēt sniedzot kopējo uzmanību,, izmantojot laika jums saprast informāciju, kas tiek ražoti, lūdzot vaicājumus kā pareizo, nevis, paralizējot uz gadījumiem, kas ir nepareiza.
  • Veidojot uz papīra atbilstoši prasībām skatītājiem, efektīvi sadarboties,.
  • Sazināties-sarunāties ar citiem efektīvi pieminēt informācijas.
  • Aritmētika nodarbina matemātikā, noteikt problēmas.
  • Piemērojot zinātnes metodes un kontrolēta noteikumu risināt problēmas.
  • Kritiskā domāšana, izmantojot iemesls un atzīt prasmes un vājās vietas izvēli atbilžu iemeslus, rezultāti vai metodes jautājumiem.
  • Aktīvās mācīšanās zināt svaigu informāciju ’ s sekas attiecībā uz esošo un gaidāmo problēmu risināšana un lēmumu pieņemšanas.
  • Mācīšanās pieejas izmantojot un atlasot, izglītība/apmācība pieejas un procedūras befitting situāciju mācību vai kad mācības jautājumus, kas ir jauns.
  • Organizācijas efektivitātes sekošanas TrackingANDAssessing, dažādās folks, vai pats veidot uzlabojumus vai apsvērt koriģējošas darbības.
  • Sociālās Perceptiveness būtne apzinās izpratni un othersI reakcijas, kāpēc viņi atbildēt tāpēc, ka tie.
  • Attiecībā uz citiem darbības koordināciju modificēšana’ darbības.
  • Pārdošanas māka-pārliecinoši citiem, lai uzlabotu viņu prātus vai uzvedību.
  • Mediācijas vešanas citi kopīgi un vēloties saskaņot atšķirības.
  • Apmācība-apmācība citiem HOWTO padarīt pārvietoties.
  • Pakalpojumu orientācija noteikti meklē stratēģijas, lai palīdzētu lietotājiem.
  • Sarežģīta problēma-risināšana-atšķirt papildu problēmas un pētot attiecīgajiem faktiem, izstrādāt un izvērtēt izvēli un piemērot alternatīvas.
  • Darbības analīze pēta prasa un preces priekšnosacījumi, lai varētu izdarīt izkārtojumu.
  • Inženierijas dizaina tehnoloģija funkcija patērētāju un ņemot produktus vai padarot vajadzībām.
  • Zvejas rīku atlasi identificējot veida aprīkojumu un instrumentus, kas vajadzīgi, lai veiktu darbu.
  • Ierīces uzstādīšana, instalēšana, mašīnas, elektroinstalācijas, vai programmas, lai apmierinātu specs.
  • Attīstība radītu datorprogrammu, funkcijām, kas ir daudz.
  • Redzot izsekošana tiek sastādīts pārbaudes darbībām, vai papildu pazīmes rādītāji, pārliecinieties, ka ierīce darbojas pareizi.
  • Darbību un pārvaldīt novēršot funkciju, ierīču vai iekārtu.
  • Uzturēšana-darot tas ir rutīnas iekārtas apkalpošanas un identificē.
  • Traucējummeklēšana identificējošu faktoru aiz Rādīt kļūdas un nosakot, ko iesākt ar šo.
  • Lāpīšana atjaunot ierīces vai sistēmas, izmantojot svarīgāko iekārtu.
  • Kvalitātes kontroles pētniecības dara novērtējumi un līdzekļu testēšana, kuras, pakalpojumi, vai operāciju gabarīts teicami vai efektivitāti.
  • Skatu un lēmumu pieņemšanā, ņemot vērā relatīvo maksām un izvēlēties labāko iespējamo pasākumu priekšrocības piemērots viens.
  • Analīze identificē kā process būtu jādarbojas un tā modifikāciju funkcijās, problēmas, kā arī šis iestatījums var ietekmēt iznākumu.
  • Sistēmu analīzes nosakot pasākumus vai simptomi veiktspēju un darbību bija nepieciešamība palielināt vai precīzu efektivitāte, saskaņā ar mērķi mašīnas.
  • TimeManagement apstrādes oneis personas godu, kā arī citi’ laiks.
  • Administrācijas ietaupījumu noteikšanai kā nauda, visticamāk, jāiegulda, lai saņemtu uzdevumu, ko darīt, un attiecībā uz šo izdevumu grāmatvedību.
  • Uzraudzību, vielas līdzekļiem novērojot un iegūstot ērtības ideāls izmantošanai, rīki, un vajadzēja darīt norādīto produktu darboties.
  • Uzraudzības personāla resursus motivētu, ar ko izveido, un mērķis ir ļaudīm, jo tie veic, izšķirot augstākās personas uzdevuma veikšanai.
Apmācības prasības Zināšanu prasību
  • Vidusskolas atestāts (GED vai vecāko skolas atbilstības sertifikātus)
  • Master ’ s pakāpe
  • Pāri 1 yr, cik vien, ieskaitot 2 gadi
Darbu vadības prasmju prasības
  • AccomplishmentANDAttempt – 75.76%
  • Noteikšana – 86.39%
  • Projekts – 84.28%
  • Kontrole – 74.67%
  • Sadarbība – 87.28%
  • Jautājums attiecībā uz citiem – 81.67%
  • Sociālās orientācijas – 75.30%
  • Selfcontrol – 87.87%
  • Stresa sliekšņa – 85.29%
  • VersatilityANDFreedom – 87.41%
  • Uzticamība – 82.56%
  • Uzmanību aspektam – 85.20%
  • Integritāte – 90.23%
  • Neatkarība – 88.11%
  • Izgudrojums – 79.75%
  • Analītiskā domāšana – 82.01%

Par sadarbības grupu

Pārbaudiet arī

Tirdzniecības aģenti, Finanšu pakalpojumu darba apraksts / Pienākuma parauga un funkcijas

Veicinātu finanšu pakalpojumu, piemēram, piemēram, hipotekāro kredītu, maksājumu, un investīciju vadlīnijas patērētāju banku …

atstāt atbildi

E-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *