Strona główna / Obsługa klienta / Opis stanowiska pracy recepcjonisty / Role i odpowiedzialność próbki

Opis stanowiska pracy recepcjonisty / Role i odpowiedzialność próbki

  • Przygotować wychodzącej poczty do wysłania przez FedEx i UPS itp.
  • Składania zamówień na materiały biurowe
  • Assist z siedziba dostarcza kwalifikacji
  • Udowodnionym doświadczeniem z Excel Outlook i PowerPoint
  • Praca recepcjonistka będzie pierwszym punktem kontaktu dla każdego odwiedzających w urzędzie
  • Przekazywanie połączeń do danej osoby
  • Sortowania i dystrybucji post i innych plików
  • Wita w sposób przyjazny i profesjonalny
  • Czynienia z pytań od klientów i publicznym
  • Recepcjonista ma zapewnia wiedzę pracowników ruchów i obecnie office
  • Ogólne wsparcie administracyjne i biurowe
  • To zadanie wymaga odbierania i sortowania poczty i dostaw
  • Czysty i obsługa recepcji
  • Współrzędne i książki podróży dla pracowników
  • i utrzymuje recepcji prowadzi biuro i wypełnianie obszarów składowania zorganizowany i czysty utrzymuje znajomość lokalizacji zasobów marketingowych itp
  • Pozdrawiam Gości w recepcji i kierować je odpowiednio
  • Koordynować Pokój szkolenia sala konferencyjna
  • Koordynacja i zarządzanie harmonogramem
  • Zorganizować wysyłkę paczek wychodzących mail i Kurier
  • Zamówienia i utrzymania zapasów materiałów biurowych
  • Należy bezzwłocznie zgłosić wszelkie problem konserwacji przełożonego
  • Kandydat musi mieć możliwość wielozadaniowych i mają rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Wykonywać zadania administracyjne wsparcie, takie jak zamawianie materiałów eksploatacyjnych dla spożywcze artykuły papiernicze materiały dla centrali typu dokumenty itp, przedstawionego przez Menedżera
  • Zbieraj sortowania rozpowszechniać lub przygotować wiadomości poczty lub kuriera dostaw
  • Rejestrować aktualne miejsce pobytu członków personelu i dostępność
  • Koordynacji z odpowiednimi menedżerów i wyśle towar lub materiał do odpowiedniej lokalizacji
  • Odbioru dokumentów, wniesione przez sterowniki od sklepów koordynuje dostawy odbiór sprawia zanotować je i rozpowszechnia je, jak necessaryReceive pocztowy poukładać je i dystrybuuje do H
  • Śledzenie ważnych połączeń i list
  • Recenzje kody wprowadza i aktualizuje dane w instrukcji obsługi i/lub w celu utrzymania bieżącej ewidencji i inicjuje działania naprawcze w celu zapewnienia dokładności i kompletności
  • Terminy dla personelu i współrzędne kalendarz zobowiązania do sal konferencyjnych
  • Utrzymuje monitory i przyczynia się do modyfikacji zgłoszenia systemów i procedur kontroli dokumentu
  • Tabulates i przygotowuje dane liczbowe tabele i raporty z informacji znalezionych w innych źródłach
  • Odbiera i dystrybuuje trasy faktur rachunki zapotrzebowań płatności żądania aplikacji formularze zamówień i ofert dla przetwarzania
  • Dokonuje korekty dokumentów dotyczących dokładności, kompletności i przestrzeganie wymogów proceduralnych
  • Odbiera i rejestruje wpływy środków pieniężnych i kontroli i problemów
  • Sporej wiedzy nowoczesne biuro praktyk procedur i sprzętu
  • Znaczna znajomość pisowni angielskiej firmy i arytmetyka
  • Sporej wiedzy wydziałowych przepisów wykonawczych procedur i funkcji
  • Możliwość ustanowiły i utrzymywały skuteczne stosunki robocze z innych pracowników i społeczeństwa
  • Możliwość przetwarzania pakietu office formularze roszczeń rachunki próśb i wniosków
  • Możliwość przygotowania oświadczenia i zawiadomienia computing obowiązujących opłat na podstawie rekordów i przepisów
  • Zdolność do czasu wrażliwe terminów i obsługiwać rekordy poufne
  • Zgłoszenia, ksero, skanowanie

Sprawdź również

Przykładowy opis zadania pracownika socjalnego

Pracownicy socjalni są niezawodne dla pomocy osobom, rodzin, and groups of people to manage with