Strona główna / Administratora / Przykładowy opis pracy pracowników administracyjnych

Przykładowy opis pracy pracowników administracyjnych

OBOWIĄZKIEM

 potrzeba jest pomóc pracownikom spełniają misję departamentu przez łączenie ludzi i

zasoby.

 Dyrektor zgodność rozwoju pracowników będzie odpowiedzialny za rozwój partnerstw

z różnych departamentów agencji County, takich jak usługi zasobów ludzkich i wewnętrznego

Audyt.

 Demonstruje możliwość umożliwia określenie istotnych informacji i indywidualnych wyrok

czy zdarzenia lub procesy są zgodne z przepisami prawa i/lub standardów polityki.

 Stoi przez decyzje, które leżą w interesie s organizacji, nawet jeśli są niepopularne.

 Ma Monituj działanie w przypadkach nieprofesjonalne lub nieetyczne zachowania.

 Demonstruje zobowiązanie do ciągłego uczenia się i prowadzi na bieżąco rozwój nowych w

własne zawód zawód.

 Zapewnia Leadership przywództwa i wytyczne do programu zespołu do osiągnięcia dysku

inicjatyw biznesowych i sukces.

 Rozwija projekty i wdraża program cele projektów budżetów zatrudnienia wymagania

i techniki oceny.

 przyczynia się do uczenia się, współpracowników i podwładnych.

 Deleguje odpowiedzialność odpowiednich rozliczalności i podejmowania decyzji organu.

 Związek BuildingEstablishes i utrzymuje owocnego partnerstwa poprzez zdobywanie zaufania i

przestrzegać.

 Zapewnia środowisko, w którym inni mówić i działać bez obawy o następstwo.

 Zarządza w celowe i przewidywalny sposób.

 odpowiednio traktuje informacje poufne.

 ManagementBuilds kapitału ludzkiego i zarządza pracowników w oparciu o cele organizacyjne

uwagę budżetu i potrzeb kadrowych.

 Zapewnia pracowników są rekrutowani odpowiednio wybranych oceniane i nagradzane.

 akcja trwa do problemów z wydajnością adres.

 Pokazuje zdolność do efektywnego zarządzania w różnych sytuacjach w pracy.

 Ma interes w nowe pomysły i nowe sposoby robienia rzeczy, nie jest związany przez obecnego sposobu myślenia lub

tradycyjnych metod.

 Generuje i komunikuje się szerokie i przekonujące organizacyjnej kierunku inspirowanie innych do

realizować ten sam kierunek.

 AccountabilityHolds siebie i innych odpowiedzialny za wymiernym wysokiej jakości czas i koszt

rezultaty.

 Określa cele ustawia Przeoratach i delegatów pracy.

 Analizuje informacje i używa logiki, aby rozwiązać problemy związane z pracą i problemy.

 Demonstruje trwałości w obliczu trudnych problemów i wyzwań pozostaje spokojny w

sytuacjach stresowych.

 Działa zgodnie z regulaminy organizacyjne i zasady.

 MakingConfidently decyzję wyrok wykonuje niezależnego osądu w braku

pierwszeństwo lub prac związanych z protokołów.

 Skuteczne komunikacji skutecznie mówi i pisze jasno i zwięźle wyrazić

myśli i pomysły.

 Profesjonalnie i taktownie tworzy środowisku, gdzie pomysły mogą być współużytkowane z innymi.

 Pewnie przemawia do wysokiej rangi urzędników i Zarząd.

 Umiejętność wyrażania złożonych pojęć technicznych i systemów w sposób, który może być wyraźnie

rozumieć w każdym departamencie i agencji pracowników.

 Demonstruje możliwość dostosować język ton styl i format, aby dopasować publiczność.

 Słucha innych poprawnie interpretuje wiadomości od innych i odpowiednio reaguje.

WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

 Znajomość federalne i stanowe prawa konstytucyjnego ustawowe prawa i Sądu sprawa

precedens.

 Ogólna znajomość sąd biuro administracji i zarządzania zasady i procedury.

 Znajomość logiczne twierdzenia prawne zastosowania ich do przepisów prawnych poprzedników prawnych

interpretacji i wykładni ustawowych.

 Kompetentni w organizowanie planowania i priorytetów pracy własne priorytety potrzebuje i projekty.

 Doświadczonych w prowadzeniu analiz prawnych i stosowania i wykładni pojęcia prawne

zasady i prawnych twierdzenia do specyfiki poszczególnych przypadków.

 Wykwalifikowanych w zakresie korzystania z zasobów analiz prawnych i oprogramowania.

 word przetwarzania i inne aplikacje.

 Wykwalifikowanych w formułowaniu pisania i sporządzanie opinii prawnych w jasne zwięzły i spójne

zgodnie z wymogami Trybunału.

 Wykwalifikowanych w stosowaniu zasady prawne zasady koncepcji precedensów i przypadków w rozwiązywaniu

poszczególnych przypadków i problemów prawnych problemów.

 Wykwalifikowanych w prezentacji i przekazywaniu tematów kontrowersyjnych lub złożone w skuteczny i

przekonujący sposób w publiczne prezentacje i wystąpienia przed sądem menedżerów deski sędziów lub

Komitety.

Opis stanowiska pracy specjalista odniesienia / Role / Obowiązki i odpowiedzialność próbki

Opis stanowiska pracy / Role / Duties and Responsibility Sample The Reference Librarian serves as acting