Strona główna / Administratora / Stronie Inspektora pracy opis próbki

Stronie Inspektora pracy opis próbki

Strona Inspektorzy nakładają norm budowlanych i wykonawczych kodu podczas

Weryfikowanie strukturalnych niezawodność w nowe projekty budowlane i remontowe.

Osoby, które ukończyły architektury, inżynierii lub stopień

program może być preferowany przez niektórych pracodawców, ale maturzystów

z doświadczenie budowlane często wprowadzić również w tej dziedzinie. Profesjonalne

certyfikat lub licencję rządu mogą być wymagane dla zatrudnienia.

ZAKRESY OBOWIĄZKÓW

1. Do inspekcji i rejestracji budowy prace realizowane przez

wykonawcy na stronie i resolve witryny generowane kamieniołomach przez co-

koordynacji z inżyniera rezydenta.

2. Aby zapewnić wydajność pracy w ścisłej zgodzie z

rysunków i specyfikacji.

3. Nadzoru i kontroli robót dodatkowych i poza zakresem

prace wykonane przez wykonawcę.

4. Proces pomiaru wspólne formy i utrzymywania zapisów

ich status.

5. Prowadzenia dokumentacji zakończonych prac dla płatności okresowych i końcowych

i plany realizacyjne.

6. Upewnij specjalne uwagi i dokumentowania działalności wykonawcy który

roszczeniami.

7. Sprawiedliwe i firmy w kontaktach z wykonawcą.

8. Należy rozważyć alternatywy i konsekwencje dok·adnie

podejmowaniu decyzji.

9. Sprawdź temperaturę prasowania stawów i powierzchni asfaltu.

10. Sprawdź wszystkie formy dzieł zbrojenia itp przed wylaniem betonu.

11. Koordynację i współpracę ze strony wykonawców majster dla wszystkich

działalność.

12. Stosować bezpieczne metody pracy i zgłosić do rezydenta

inżynier za wypadki na stronie.

13. Utrzymać szczegółowy dziennik dnia s pracy działalności problemów pracy

zatwierdzone lub odrzucone godzin pracy operacji i sprzętu używanego

itp i znak na końcu każdego dnia.

14. Koordynować z technik laboratoryjny i zorganizować

próbkowanie i badania w zadowalający sposób ukończenia pracy oraz jakości

zapewnienia badań podejrzanych materiałów.

15. Kontrola ewidencji pracy dzień przekazywane przez wykonawcę.

16. Nadzoru i kontroli wszystkich działań budowlanych

przez wykonawcę na stronie.

17. Prowadzenie ewidencji codzienne postępy pracy zasobów witryny

rysunki instrukcji metoda kontroli budowy i warsztaty

i inspektor zgłoszenia itp testowania planów.

18. Dokonywanie specjalne uwagi i dokument działania umowy,

19. Opracowanie witryny instrukcje dla każdego wymaganego Wariacje z lub

uzupełnienia dokumentów zamówienia.

20. Raport wątpliwe metody operacji przez wykonawcę

Inżynier.

MINIMUM kwalifikacji ukończeniu wysokiej

szkoły i 2 wieloletnie doświadczenie w kontroli lub

Branża budowlana lub dowolną kombinację równoważne

wykształcenie i doświadczenie.

Sprawdź również

Opis stanowiska pracy prawnik miasta zastępca

PRACA OPIS ZASTĘPCA PROKURATORA MIASTA obowiązków podstawowych obowiązków i funkcji, zgodnie z Amerykanami …