Strona główna / Hodowcy zwierząt opis stanowiska / Rozliczalności próbki i funkcje

Hodowcy zwierząt opis stanowiska / Rozliczalności próbki i funkcje

Wybierz i rasy zwierząt według do cech ich Genealogia, a potomstwo potomstwa. Może potrzebują wykorzystać wiedzę na temat produktów i praktyk sztucznego zapłodnienia. Mogą obejmować prowadzenie dokumentów na narodziny czasów trwania kucharzy, lub rodowód rodowód.

Kariery umiejętności kwalifikacji
  • Oczyścić i zdezynfekować długopisy i woda stworzeń, i paszy, koszyki, metrów, i skrzynie.
  • Badanie przyrody do wykrywania objawów choroby lub szkody.
  • Lokalizacja szczepionek w atmosferze pyłu posiadania szczepionki, zapewnić szczepienia, lub pył wody pitnej, ochrona zwierząt od chorób.
  • Wybierz zwierząt do inseminacji, i typy, które mają być wykorzystywane, zgodnie z rozumieniem zwierząt, Właściwości genealogii i dzieci, które były idealne.
  • Leczeniu choroby i niewielkie kontuzje i kontakt z weterynarzy do nabycia traktowanie stworzeń o wypadków lub poważnych dolegliwości.
  • Należy zauważyć, dzikich w ciepłe, by rozpoznać taktyka Rui i trening zwierząt do stymulowania lub przyspieszyć Rui, Jeśli jest to wymagane.
  • Bestialskie cechy dokumentów takich jak na przykład hantle, rozwój nawyków.
  • Wyświetlić zwierzęta na pokazach.
  • Rozwijać klatek, długopisy.
  • Dołącz lub ścinanie blokad dla zwierząt.
  • Połączyć zbierania osłony gumowe genitalia byka, który jest podłączony i aktywować canineis dodatek do wspierania kulminacji.
  • Ofertę i marki ejakulatu się przyzwyczajają się do inseminacji informacje takie nie ma czasu, dostawcy, Doskonałe, i stężenie.
  • Zrobić pojemniki wytrysku do transportu lub przechowywania i śnieżna, umieszczenie ich w ciekłym azotem lub suchego lodu.
  • Utrzymać dzienniki nasienia typy stosowane i zwierzęta hodowlane.
  • Żądanie sprzedaży jaj i dzikiej przyrody do szpitali pies sklepów, i zakładów przetwórstwa żywności.
  • Ocenić konkretne kwoty wytrysku w skalibrowany igieł, inseminating pistolety i Wstaw strzykawek,.
  • Pług przygotowane psów plemników do dziewczyny zwierzęta do krycia aplikacji, przez ponure igły tłok i stawianie dysza strzykawki w pochwie.
  • Wyreguluj wytrwale nadążyć pewne warunki budynku konieczne dla zwierząt’ bezpieczne praktyki.
  • Badanie nasienia pod mikroskopem, aby określić i historia solidność i mobilności gamet, i zmniejszyć plemników udzieliwszy rozcieńczalniki, w oparciu o suplementy.
  • Modelu, tatuaż na identyfikację zwierząt domowych.
  • Prowadzenia technik, takich jak na przykład zwierząt zabiegiem usunięcia poroża.

Konieczność działania zadania
  • Czytanie ze zrozumieniem-ze zrozumieniem jest Składnia zdania pojedynczego i w pracy powiązane pliki.
  • Aktywne słuchanie muzyki na co inne osoby są mówiąc zapewnienie pełnej uwagi, czasu i energii aby zrozumieć czynniki tworzony, zastanawiasz się, do problemów jako odpowiednie, i nie przerywając o sytuacjach, które są błędne.
  • Pisanie w piśmie jak przystało na potrzeby widzów mówi pomyślnie,.
  • Komunikacja-rozmowy z innymi przekazać danych pomyślnie.
  • Operacje arytmetyczne-stosowanie matematyki do rozwiązywania problemów.
  • Za pomocą badań technologicznych wytycznych i techniki rozwiązywania problemów.
  • Krytyczne myślenie-stosowanie osądu i rozumowanie, aby dostrzec zalety i słabości sposobów, pomysły lub zastąpić odpowiedzi na dylematy.
  • Aktywne uczenie się wiedząc nowych informacji ’ s konsekwencje zarówno obecnych jak i przyszłych decyzji rozwiązywania problemów i.
  • Uczenia się podejść-Picking i użytkować edukacji/instruktażowe podejścia i metody odpowiednie dla problemu podczas masteringu lub ucząc się nowych rzeczy.
  • TrackingORExamining Sprawdzanie wydajności samego siebie, różnych osób, lub firm, które produkują zmiany lub podjęcia działań naprawczych.
  • Społecznego spostrzegawczość-znając innych’ tendencje i zrozumienia dlaczego reagują, podczas gdy nie.
  • Regulacja w koordynacji działań w odniesieniu do innych’ działania.
  • Żebranie kupieckie, inni do poprawy nawyków lub ich mózgi.
  • Mediacja-przynosząc inni wspólnie i patrząc do pogodzenia różnice.
  • Pouczając nauczania innych jak coś zrobić.
  • Usługa orientacji-aktywnie szuka podejścia do pomocy osobom.
  • Zaawansowane Problemsolving-określenie skomplikowane problemy i badanie odpowiednich informacji do produkcji i oceny możliwości i zastosowanie rozwiązań.
  • Analizy-analizy procedur chce i rozwiązanie musi stworzyć projekt.
  • Technologia konstrukcji do zaoferowania produktów indywidualnych i generowania lub zmieniających chce.
  • Sprzęt wybór-decyzja tego rodzaju sprzęt i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Raty-Dodawanie programów, urządzenia, Przewody, lub urządzeń do ogólnie spełniać funkcje.
  • Kodowanie-produkujących programy komputerowe dotyczące aplikacji, które są liczne.
  • Funkcje śledzenia oglądania operacji, Tarcze, lub inne objawy, aby upewnić się, że urządzenie funkcjonuje odpowiednio.
  • Operacji i zapobieganie kontroli funkcji systemów lub urządzeń.
  • Wykonywanie konserwacji rutynowej utrzymanie na biegu i identyfikowanie, kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów-określenie przyczyny pracy błędy i podejmowaniu decyzji o sposobie postępowania o to.
  • Przywracanie-mocowanie systemów lub urządzeń za pomocą urządzenia, które są pożądane.
  • Kontrole jakości analizy kontroli wykonywania i elementów, usługi, lub technik, aby ocenić funkcjonalność lub doskonałe.
  • Mądrość i decyzyjnych-biorąc pod uwagę korzyści i względne koszty potencjalnych działań, aby znaleźć taki, który najlepiej nadaje się.
  • Analiza systemów określenie jakiego rodzaju proces należy wykonać i jak zmiany w ustawieniu, procedury, a także okoliczności wpłyną na korzyści.
  • Metody identyfikacji oceny czynności lub znaki wydajności, a także zgodnie z celami systemu, poprawienia lub akcje miał potrzebę wzmocnienia funkcji.
  • Czas obsługi zarządzania jednym ’ s własny okres wraz z czasem innych.
  • Administracji, pieniądze-ustalenia, jak dolarów jest prawdopodobne, aby być wydatkowane do tego zadania ukończone, i sprzedaży tych kosztów.
  • Przeglądanie źródeł zawartości i nabycia dla prawidłowego korzystania z urządzenia, funkcje, i dostaw nie potrzeba robić określonej pracy.
  • Zarządzanie zasobów stymulowanie pracowników, ustanawiającego, i czołowych osób podczas ich pracy, Identyfikowanie najlepszych osób do pracy.
Kwalifikacje zawodowe Potrzeba doświadczenia
  • Dyplom ukończenia szkoły (lub GED lub Senior High School równoważności świadectw)
  • Several School Programs
  • Post-doktoranckich
  • Więcej niż 1 rok, do 24 miesięcy i w tym,
Zadania organu potrzeba umiejętności
  • Osiągnięcia/próba – 77.83%
  • Wytrwałość – 84.18%
  • Motywacja – 83.76%
  • Polecenia – 83.04%
  • Pomoc – 78.26%
  • Obawy dotyczące innych – 84.30%
  • Orientacji kulturowych – 71.64%
  • Samokontrola – 88.63%
  • Próg stresu – 72.86%
  • VersatilityORFreedom – 87.47%
  • Stabilność – 89.09%
  • Świadomość aspektu – 89.67%
  • Niezawodność – 88.11%
  • Niezależność – 86.27%
  • Kreatywność – 86.48%
  • Myślenia – 83.38%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …