Strona główna / Audiolodzy opis stanowiska / Rozliczalności próbki i funkcje

Audiolodzy opis stanowiska / Rozliczalności próbki i funkcje

Badania i leczenia osób mają podobne i występują zaburzenia. Może dostarczyć instrukcji słuchu i dopasowania aparatów słuchowych. Może wykonać problemy ze słuchem związane do badań.

Potrzeba umiejętności pracy
  • Sprawdź i wyczyść osób’ kłos kanały.
  • Edukować i zarządzać pracowników opieki zdrowotnej i audiologii uczniów.
  • Tworzenie i zarządzanie czytania kontroli aplikacji.
  • Pokaż ludzi i aide i ich ludzie w sposoby, aby zwiększyć czytania i transmisji związane z ubytkiem słuchu.
  • Oceny zgodności równowagi i słuchu warunki do ustalenia diagnozy i leczenia w klasach.
  • Monitor i Metoda ulepszenia ślimakowych do potrzeb pacjentów.
  • Take part in conventions or education to revise or share understanding of fresh experiencing or harmony disorder treatment options or engineering.
  • Execute or strong research on reading or balance subjects and record results to greatly help inside the improvement of treatments, Inżynieria, lub metody.
  • Conduct and approach treatment programs regarding patientsWI hearing or equilibrium dilemmaspathologists, and also other healthcare personnel as required.
  • Administrować egzaminy czytania i badania chorych na zebranie różnych domu windy i stopień niezdolności do pracy, zatrudniających sprzęt, który jest zautomatyzowany i konkretne narzędzia.
  • Uczestniczenia w marketingu zajęć, takich jak opracowywanie planów marketingowych, do promowania firmy dla procedur, które są osobiste.
  • Sugerować urządzeń wspomagających zgodnie z-wymagania clientsA lub charakteru niepełnosprawności.
  • Zdrowe, rozpowszechnianie, i przywrócić takie jak na przykład hearingaids, Produkty wspomagające.
  • Polecam korepetycje lub dodatkowych pracowników medycznych na stabilność lub rozprawy w sprawach.
  • Dostarcza Wspólnocie na czytanie lub stabilności tematy z faktów.
  • Mówić, osób, nauczycieli, rodziców, lub firm w sposoby komunikacji poprawy konwersacji pomocne reaktywne interakcji.
  • Przywrócić używanie grup, które mają charakter multidyscyplinarny i zbadanie ludzi włączone odczytu urządzeń poprzez słuchowej wychowawczą i poradnictwo.
  • Obserwować rozwój sufferersA i oferują dalsze instrukcja słuchu lub stan stabilności.
  • Określić zakresy hałasu w wykonanie i czytania aplikacji ochrony w obszarach zatrudnienia, Armia, wydziały, i biznesu.
  • Dotyczą klientów usług dodatkowych medycznych lub edukacyjnych, jeśli wymagane.
  • Prowadzenie zadań administratora, takie jak na przykład zarządzanie cechy miejsca pracy i budżetu.
  • Utrzymania rekordów pacjenta jakiejkolwiek poziomy, w tym działania środka i pościg i wstępne oceny.

Potrzeby procedur zawód
  • Czytanie ze zrozumieniem-ze zrozumieniem Składnia zdania pojedynczego i utworzony w pracy pliki, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie-prezentująca całą uwagę to, co inni ludzie są obecnie mówi, Czas rozpoznać elementy produkowane, Zadawanie zapytań jako odpowiednie, a nie czasem hipnotyzujące są niestosowne.
  • Tworzenie-mówiąc skutecznie spisane nie jako niewłaściwe dla chce widzów.
  • Rozmowa-rozmowy z innymi wspominając faktów skutecznie.
  • Za pomocą matematyki matematycznych do rozwiązywania problemów.
  • Nauka z wykorzystaniem technologii zasady i rozwiązania, aby rozwiązać trudności.
  • Krytyczne myślenie-stosowanie rozumowanie i powodów aby dostrzec mocne i słabe strony wybór alternatywnych, wnioski lub sposobów, aby problemy.
  • Aktywnego uczenia się-wiedzy nowych informacji ’ s konsekwencje dotyczące każdego potencjalnego Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Nauka, wybór podejścia i za pomocą instructionANDeducational praktyk i metod przystoi problem zrozumienia lub polecająca punktów, które są nowe.
  • Wydajność śledzenia-Monitoring/odkrywanie siebie, ludzi, które są inne, lub korporacji do ulepszenia lub należy wziąć pod uwagę kroki zaradcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-istota nie zdaje sobie sprawy z othersA odpowiedzi i zrozumienie, podczas gdy oni, dlaczego zachowują się.
  • Zręczność-zmiana działania w odniesieniu do innych’ działalność.
  • Efektywne perswazji innych do zmiany zachowania lub głowy.
  • Mediacja-dostarczenie innych zbiorowo i chcą pogodzić wariancji.
  • Wychowanie-pouczając innych jak dokładnie do przejścia.
  • Usługi orientacji, na pewno szukając strategie umożliwiające osób.
  • Zaawansowane Problemsolving określania złożonych zagadnień i krytyce istotnych faktów oceny i do budowania zaznaczeń i wdrażanie alternatyw.
  • Firm badania-badanie produktu wymaga i chce produkować stylu.
  • Projektowanie inżynieryjne służyć osoby i generowania lub ustanowienia sprzęt pragnień.
  • Sprzęt do identyfikacji wybór rodzaju narzędzi i urządzeń potrzebnych do wykonywania pracy.
  • Instalacji-instalacja programów, urządzenia, okablowanie, lub urządzenia spełniają specyfikacje.
  • Kodowanie-Tworzenie aplikacji na komputerze dotyczące powodów, które są różne.
  • Oglądanie śledzenia operacji wybiera testy, lub wskazania dodatkowe objawy, aby upewnić się, że sprzęt działa skutecznie.
  • Funkcja i zapobieganie kontroli operacji metody lub narzędzia.
  • Sprzęt rutynowe wykonywanie konserwacji obsługa produktów i kiedy.
  • Czynniki wpływające na rozwiązywanie problemów za obsługi błędów i podejmowaniu decyzji, co z tym zrobić.
  • Naprawa-naprawy urządzenia lub urządzeń za pomocą urządzenia, które są niezbędne.
  • Kontroli jakości badań-robi inspekcje i kontrole produktów, firm, lub operacji do oceny wydajności lub doskonałe.
  • Wyrok i decyzji podejmowania myślenia o korzyści i ceny porównywalne z kroków, które są potencjalne, aby znaleźć taki, który najlepiej nadaje się.
  • Podejmowaniu decyzji analizy systemów, jakie metody muszą pracować i po prostu jak korekty w okolicznościach, funkcje, wraz z okolicy może wpływać na wyniki.
  • Metody analizy określające procedury lub sygnały wydajności systemu, a także względem celów odpowiednich maszyny lub działania poważnie potrzebne do wzmocnienia skuteczności.
  • Czas obsługi zarządzania okresu własnych, jak również innych’ okazji jednego.
  • -Identyfikacji, jak dolarów zostanie wydane tego zadania realizowane, i księgowość dla tych wydatków.
  • Podawanie zawartości zasobów-oglądania i uzyskania prawidłowego korzystania z udogodnień urządzeń, zasoby i składniki wymagane do wykonania określonej pracy.
  • Nadzór nad stymulowanie rozwoju zasobów ludzkich, i wskazuje ludzi, podczas gdy ich pracy, Identyfikowanie najlepszych ludzi, swoje zadanie.
Wykształcenie Wymóg znajomości
  • Stopień naukowy doktora
  • Master ’ stopnia s
  • Więcej niż 1 rok, w okolicy: 2 lat i w tym
Zadania polecenia umiejętności kwalifikacji
  • Osiągnięcia/energii – %
  • Wytrzymałość na rozciąganie – %
  • Wysiłek – %
  • Przywództwo – %
  • Pomoc – %
  • Obaw dotyczących innych – %
  • Wyrównanie społecznej – %
  • Samokontrola – %
  • Próg ciśnienia – %
  • CustomizationANDFlexibility – %
  • Spójność – %
  • Uwagę na głębokość – %
  • Integralność – %
  • Niezależność – %
  • Wynalazek – %
  • Analitycznego myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …