Strona główna / Opis stanowiska barmanów / Role i cła szablonu

Opis stanowiska barmanów / Role i cła szablonu

Zmiksuj i zapewniają poczęstunek dla klientów, bezpośrednio lub za pośrednictwem waitstaff.

Kariery umiejętności kwalifikacji
  • Zdobyć fundusze na produkty obsługiwane.
  • Sprawdź identyfikator kupujących do uwierzytelniania wieku specyfikacji zakupu Booze.
  • Stabilność rachunek zysków i strat.
  • Starań, aby ograniczyć problemy i zobowiązania związane z kupujących’ Ekstremalne picia przez podejmowanie działań, na przykład zamawianie taksówki lub dodatkowe pojazdów pod wpływem alkoholu patronów, lub prosząc klientów do zapobiegania spożywania.
  • Czyścić okulary, Tawerna gear, i elementów.
  • Od zapewnienia prosto z patronów lub zespół rozważyć ochłoda zamówień.
  • Służyć zapisu lub piwo w puszce, i vino.
  • Jasne, Kawiarnie, miejsc pracy, i platform.
  • Łączenie elementów, na przykład alkohol, pop, wody, glukoza, i gorzkie, Aby przygotować koktajle i przekąski, które są inne.
  • Środków spożywczych lub klientom przekąski odpoczynku w pubie.
  • Ask kupujących, którzy stają się irytujące i głośno je zdjąć, lub ciała odejść.
  • Kawałek i gap berry do przyozdobienia produktów.
  • Zorganizować kieliszków i butelek do produkcji telewizyjnych, które są atrakcyjne.
  • Clubhouse inwestycyjne posiadające alkohol, Vino, piwo, i połączone materiały takie jak słomki, okulary lub śniegu.
  • Zapotrzebowania lub likierów i elementów.
  • Program, kontrolować salon napojów ’ s funkcje lub pub, i organizowanie.
  • Monitorować zadania bar personelu.
  • Podejście bar możliwości.
  • Zrobić przekąski na przykład ogórki, sera.
  • Tworzenie receptur napojowych.

Praca procedury kwalifikacji
  • Czytanie ze zrozumieniem-zrozumienia zdań i tworzonych treści w dokumentach związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie muzyki do co innych ludzi dochodzić dostarczający całą swoją uwagę, nabycia czas rozpoznać punktów odniesienia, zastanawiasz się, do pytania jako odpowiednie, a nie duszno w sytuacjach, które są nieprawidłowe.
  • Produkcji-na piśmie jako prawo chce widzów interakcję wydajnie,.
  • Komunikacja-rozmowy z innymi wspominając fakty bez wysiłku.
  • Matematyka-zatrudnia matematyczne do rozwiązywania problemów.
  • Badania-stosowanie rozwiązań i technologicznych przepisów do rozwiązywania problemów.
  • Krytyczne myślenie za pomocą logiki i rozumowania rozpoznać słabości i korzyści wynikające z podejścia, ustalenia lub alternatywne odpowiedzi na problemy.
  • Aktywnego uczenia się-zrozumienie skutków faktów, które jest nowe dotyczące każdego bieżące i potencjalne rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Nauka metod-Picking i za pomocą praktyki edukacji/samouczek i odpowiednie dla sytuacji, gdy mastering lub nauczania przedmiotów, które są nowe zabiegi.
  • Sprawdzanie-nadzorowanie/Określanie efektywności przedsiębiorstw, dodatkowe osoby, siebie należy wziąć pod uwagę działań naprawczych lub do generowania zmienia.
  • Społecznego spostrzegawczość-wiedząc o innych’ reakcje, dlaczego zachowują się, bo robią i zrozumienie.
  • Zręczność-regulacja działania w stosunku do innych’ zachowanie.
  • Efektywne perswazji innych do zmiany nawyków lub ich myśli.
  • Dyskusja-dostarczenie innych wspólnie i próby pogodzenia różnic.
  • Nauczania-pouczając innych instrukcje działania.
  • Firma orientacji-aktywnie poszukują sposobów, aby włączyć osób.
  • Kompleks Problemsolving-określenie złożone problemy i badania połączone dane wdrożenie rozwiązań i oceny i do produkcji wyborów.
  • Operacje kontroli oceny wymagań i specyfikacji element, aby projekt.
  • Urządzenia posiadające Design techniki lub podejmowania i inżynierii zapewnienie indywidualnych wymaga.
  • Narzędzia do określania wyboru narzędzi i sprzętu ’ typ s nie potrzeba do pracy.
  • Instalacji-Instalacja okablowania, produkty, urządzenia, lub aplikacje do spełnienia specyfikacji.
  • Komponowanie programowanie programy komputerowe dotyczące zastosowań.
  • Operacji śledzenia-skoro gałki, ocen, lub dodatkowe objawy, aby upewnić się, że sprzęt obecnie działa prawidłowo..
  • Operacji i zarządzanie kontroli operacji, urządzeń lub metod.
  • Konserwacji konserwacji-robi rutynowych na sprzęt i kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów-określenie przyczyny błędów, które zarządzają i podejmowaniu decyzji, jaki kierunek go o to.
  • Przywracanie i przywracanie modeli lub metody z wykorzystaniem potrzebne zasoby.
  • Kontroli jakości badania-sposób egzaminowania i oceny towarów, firm, i procesów w celu oceny funkcji lub jakości.
  • Orzeczenia i podejmowania decyzji-biorąc pod uwagę porównywalne koszty i korzyści związane z prawdopodobnego kroki, aby wybrać najlepsze nadaje się jeden.
  • Analizy-określenie, jakie program powinien współpracować i sposób modyfikacje problemy, przedsiębiorstw, a także ustawienie może mieć wpływ na wyniki.
  • Metody oceny-określenie metod lub oznaczeń wydajności systemu, a także zgodnie z celami maszyny, poważnie potrzebne do poprawy lub poprawić skuteczność działania.
  • Czas-Management-Zarządzanie osobistego czasu wraz z innymi’ moment jednego.
  • Podawanie środków finansowych-decydowania, jak dolarów zostanie wydane do uzyskania z osiągniętych, i sprzedaży dla tych wydatków.
  • Nadzór nad występuje oznacza substancję i odbiór do utylizacji odpowiednich zakładów, Sprzęt, i zasoby potrzebne do wykonania określonej pracy.
  • Zarządzanie, tworzenie zasobów pracowników motywowania, i prowadzi ludzi, ponieważ one działają, określenie osoby najbardziej skuteczne dla zadania.
Wymogu wykształcenia Potrzeba doświadczenia
  • Dyplom szkoły średniej (lub GED lub liceum równoważności dokumentów)
  • Niektóre kursy Wydziału
  • Mniej niż w stopniu liceum
  • Więcej niż 1 rok, jak najwięcej, w tym kilka lat
Potrzeba umiejętności przywództwo zawód
  • AchievementOREnergy – 85.60%
  • Wytrzymałość na rozciąganie – 87.37%
  • Inicjatywa – 86.98%
  • Organ – 80.23%
  • Pomoc – 89.54%
  • Obawy dotyczące innych – 85.84%
  • Kulturalne pozycjonowaniu – 91.98%
  • Samokontrola – 92.58%
  • Próg ciśnienia – 90.81%
  • CustomizationANDFreedom – 91.13%
  • Spójność – 92.77%
  • Skupić się na głębokość – 89.83%
  • Uczciwość – 93.45%
  • Niezależność – 88.94%
  • Postęp – 87.26%
  • Myślenia – 86.71%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …