Strona główna / Kucharze i opis stanowiska pracy kucharzy głowy / Role i odpowiedzialność szablonu

Kucharze i opis stanowiska pracy kucharzy głowy / Role i odpowiedzialność szablonu

Bezpośrednie i może uczestniczyć w przygotowaniu, zioła, i przygotowanie babeczek ryb, mięso, warzywa, sałatki, lub inne pokarmy. Może przygotować i wybór pozycji kosztów, Kup produkty, i utrzymania danych i kont.

Potrzeba umiejętności pracy
  • Należy sprawdzić, czy produkty spożywcze przetworzone lub raw’ klasy, aby upewnić się, że kryteria są osiągnięte.
  • Monitorowanie procedur sanitarnych do upewnij się, że pracownicy stosują oczekiwania i prawa.
  • Sprawdzenie jakości i ilości towarów uzyskanych.
  • Zapotrzebowania lub kupić żywności lub różne przedmioty potrzebne poważnie, aby zapewnić procedury, który okazał się skuteczny.
  • Nadzorują lub organizowania procedur pracowników lub pracy w przygotowywaniu żywności kucharzy.
  • Praca z regionów, aby upewnić się, urządzenia, lub sprawdzić zgodność dostaw do sprawdzonej kryteria.
  • Zdecydować, jak żywności powinien być wprowadzony i wygenerować funkcje żywności, które są dekoracyjne.
  • Pokaż kucharzy i pracowników, które są dodatkowe w przygotowaniu, Gotowanie lub demonstracji produktów spożywczych.
  • Obliczanie ilości i kosztów podstawowych zapewnia, takich jak na przykład żywności i elementy.
  • Współpraca z pracownikami, które są różne, biorąc pod uwagę takie elementy jak nawet prawdopodobną ilość konsumentów lub sezonów opcja komponentów planu i nabyć receptur lub zaznaczenia.
  • Badać naczynia do delegowania ceny do menu obiektów, opiera się na żywności, zadanie, i koszt wydatków.
  • Przygotowanie i posiłki wszelkiego, ewentualnie na częste podkład lub dotyczące wyłącznej odwiedzający lub cechy.
  • Zdecydować, wyjście porządki i personel dane techniczne wymagane w celu zapewnienia regularnych dostaw usług.
  • Get i wynajem pracowników, takich jak gotuje, a także inne osoby pracujące w domu.
  • Spotkanie z klientami, aby przejść do menu dla sytuacji, które są w szczególności, takich jak na przykład wesela, strony, lub bankietów.
  • Pokaż nowe praktyki gotowania lub produktów do personelu.
  • Mówić do dochodu powtórzeń do omówienia kosztów lub zakupu przedmiotów.
  • Żądanie poprawki lub kupuje sprzęt.
  • Tworzenie raportów lub szczegółowe informacje na temat typów, które są podane.
  • Przygotować, podstawowy, lub nadzorowanie przygotowania środka spożywczego lub gotowania działalność kilku kuchnie i lokali gastronomicznych w zakładzie takich jak na przykład łańcucha diner, Szpital, lub motel.
  • Koordynacja planowania lub nabycia wszystkich procedur żywności w ramach przedsiębiorstw, w tym kluby, Motele, lub łańcuchy café.

Zawodu czynności kwalifikacji
  • Czytanie ze zrozumieniem-znając stworzył treści i linie na pliki związane z pracą.
  • Aktywne słuchanie-To co inne osoby mówią, dając pełną uwagę, coraz czas rozpoznać punkty są wytwarzane, dociekliwy kwerendy jako poprawne, a nie duszno w nieodpowiednim okazje.
  • Wydawnictwa komunikacji skutecznie spisane nie jako niewłaściwe na potrzeby widzów.
  • Rozmowa-mówi z innymi przekazać fakty bez wysiłku.
  • Za pomocą matematyki matematyka rozwiązania.
  • Technologia-stosowanie metod i wytycznymi naukowymi, aby rozwiązać trudności.
  • Myśląc, że jest krytyczny wykorzystując rozumowania i powodów do uznania wady i umiejętności metody, wyniki lub zastąpić odpowiedzi na problemy.
  • Aktywnego uczenia się-zrozumienie świeżych informacji ’ s korzyści dotyczące nadchodzących i aktualne problemsolving i podejmowania decyzji.
  • Nauka metod-Picking i za pomocą coachingPEReducational strategii i procedur właściwych dla konkretnej sytuacji wychowania lub opanowanie zagadnień, które są świeże.
  • OverseeingOREvaluating monitorowania wydajności samego siebie, ludzie, które różnią się, Czy korporacje podjęcia działań naprawczych lub do produkcji akcesoriów.
  • Społecznego spostrzegawczość-będąc świadomi othersA odpowiedzi, podczas gdy oni, dlaczego reagują i wiedząc.
  • Modyfikowanie koordynacji działań w odniesieniu do działań othersI.
  • Kupieckie-skuteczne innych do zmiany ich umysły, lub działania.
  • Negocjacja-dostarczanie innych wspólnie i próby pogodzenia różnic.
  • Nauczania-pouczając innych jak do przejścia.
  • Firma orientacji, na pewno szuka strategie do pomocy ludzi.
  • Zaawansowane Problemsolving-określenie skomplikowane trudności i przeglądanie informacji istotnych zbadać i do możliwości opracowania i wdrożenia rozwiązań.
  • Firmom zbadanie oceny potrzeb i specyfikacji elementu, aby układ.
  • Technologii projektowania technologii do obsługi konsumenta i wyrównywanie narzędzia lub produkcji pragnień.
  • Gear decydując wybór rodzaju narzędzia i sprzęt nie potrzeba do pracy.
  • Instalacji-instalacja maszyny, Sprzęt, Przewody, lub programy do spełnienia specyfikacji.
  • Pakiety programowania-pisania na komputerze w odniesieniu do różnych celów.
  • Operacji wywołania oglądania monitoringu, wskaźniki, lub innych sygnałów, aby upewnić się, że istnieje sprzęt wykonywania odpowiednio.
  • Operacji i operacji uchwyt kontrolowanie urządzeń lub sprzętu.
  • Utrzymaniu wykonywanie konserwacji sprzętu, który jest rutynowe na biegu i kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów-identyfikacji przyczyn operacyjnych, trzasków i wybór sposobu postępowania o tym.
  • Mocowanie-ustalanie programów lub urządzeń, wykorzystując metody, które są potrzebne.
  • Ukończenie oceny kontroli jakości badań i kontroli elementów, usługi, lub funkcji do mierników wydajności lub jakości.
  • Mądrość i podejmowania decyzji-biorąc pod uwagę korzyści i ceny porównywalne środki, które są prawdopodobne, aby wybrać najlepiej nadaje się jeden.
  • Podejmowaniu decyzji analizy systemów jak korekty w atmosferze, funkcje, okolicznościach może mieć wpływ na efekty i jaki rodzaj techniki należy wykonać.
  • Systemy identyfikacji oceny środków lub znaki wydajności, jak również względem ambicji systemu prawa lub działania potrzebne do poprawy skuteczności.
  • Timemanagement obsługi danych osobowych epoki a także innych’ okres jednego.
  • Zarządzanie określenia oszczędności jak pieniądze ma zamiar wydać do zdobycia pracy, zakończone, rachunkowych dotyczących tych kosztów.
  • Operacji produkt oznacza odkrywanie i poznawanie poprawne użycie urządzeń przekładni, i zasobów produktów nie potrzeba robić określonych funkcji.
  • Nadzorem pracowników zasobów stymulujące, budynek, i wskazanie osób, jak one działają, identyfikacja najlepszych ludzi do pracy.
Wymogu wykształcenia Kwalifikacyjne wiedzy
  • Partnerski ’ kwoty s (lub dodatkowa kwota 2 yr)
  • Stopnia Senior High School (lub GED lub świadectwa równoważności Senior High School)
  • Więcej niż 4 lata, jak sześć lat i w tym,
Zadania organu umiejętności kwalifikacji
  • AchievementOREffort – %
  • Wytrzymałość – %
  • Motywacja – %
  • Organ – %
  • Współpraca – %
  • Problem dla innych – %
  • Kulturalne pozycjonowaniu – %
  • Samokontrola – %
  • Tolerancja ciśnienia – %
  • VersatilityANDFreedom – %
  • Wiarygodność – %
  • Świadomość Głębokość – %
  • Niezależność – %
  • Wynalazek – %
  • Analitycznego myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …