Strona główna / Budowa i opis budynku inspektorów pracy / Próbki odpowiedzialności i zadań

Budowa i opis budynku inspektorów pracy / Próbki odpowiedzialności i zadań

Examine components utilizing design skills to ascertain structural soundness and conformity using other regulations, making limitations, and specs. Assessments may not be specific in character or might be restricted to a specific area, including plumbing or electric programs.

Pracy umiejętności kwalifikacji
  • Check buildings, dams connections, Schemat połączeń, plumbing sewers or footings during and after structure standard protection, for architectural excellent, or conformance to specs and requirements.
  • Preserve product examination information having images and daily records.
  • Review and translate ideas, site styles, programy, dane techniczne, or building techniques to assure conformity to lawful demands and protection restrictions.
  • Inspect and monitor structure websites to ensure adherence to to constructing rules safety criteria, or specifications features.
  • Evaluate size and confirm degree, pozycji, or elevation of buildings or features to make sure concurrence to requirements and developing plans.
  • Observe installing of gear, okablowanie, wodno-kanalizacyjnych, or appliances to make sure that installment is completed effectively and is in conformity with pertinent rules.
  • Practice, podstawowy, or monitor other building inspectors.
  • Appraise task details to make sure adherence to regulations that are environmental.
  • Check facilities or installations to ascertain their environment effect.
  • Check building actions to ensure that environment polices are not disregarded.
  • Perform investigations, applying questionnaire tools, metering tape methods, urządzenia, or test products.
  • Seek advice from proprietors or authorities to explain laws or propose activities that are remedial.
  • Matter allows for construction.
  • Perform hazard assessments that are environmental measure or to identify problems such as different environmental threats, weak quality of air, water toxins, or asbestos.
  • Template and test air-to identify sulfur dioxide, or gasses ozone, or particulates.
  • Agree making ideas that match with expected specifications.
  • Advertising devices or examine lifting, such as for example elevators, escalators, sidewalks that are going, hoists, likely ski lifts railways, or amusement tours flights to ensure appropriate and safety performance.
  • Calculate cost of required makeovers or of concluded work or enhancements.
  • Examine driveway such as lack or proper crap removal of vermin infestation, for sanitation.

Potrzeby działań zawód
  • Reading Comprehension-Comprehending sentences and composed sentences in work files that are related.
  • Active Listening-Presenting whole awareness of what other-people assert, acquiring time and energy to recognize the things being created, dociekliwy problemów jako idealny, i nigdy nie duszno w przypadkach, które są nieprawidłowe.
  • Creating-Interacting efficiently in writing as right for the wants of the audience.
  • Speaking-Conversing with others to share information properly.
  • Matematyka-zatrudnia arytmetyczne, aby naprawić problemy.
  • Research-Utilizing clinical rules and solutions to resolve difficulties.
  • Myśląc, że jest krytyczne za pomocą orzeczenia i powodów aby dostrzec zalety i wady alternatywny alternatywne, ustalenia lub metody dylematy.
  • Active-nauka-wiedzy implikacje danych, który jest nowy dotyczące przyszłości i istniejących rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Nauka technik-zatrudnia i zbieranie teachingPERinstructional praktyk i procedur przystoi polecająca problem lub kiedy zrozumienia punktów, które są nowe.
  • Wydajności monitorowania-sprawdzanie/odkrywanie siebie, osoby, które są inne, lub organizacji do produkcji zmian lub podjąć działania naprawcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-wiedząc o innych’ odpowiedzi i wiedząc, dlaczego reagują, podczas gdy nie.
  • Zręczność-regulacja działania pod względem innych’ kroki.
  • Perswazji-przekonuje innych do poprawy ich myśli lub zachowań.
  • Mediacja-przynosząc inni wspólnie i patrząc do pogodzenia różnice.
  • Szkolenia-wychowują innych jak do podjęcia działań.
  • Firma orientację-szukających sposobów, aby pomóc ludzie.
  • Złożonych Rozwiązywanie problemów-określenie skomplikowane problemy i badania danych, która jest przypisana do opracowania i rozważyć możliwości i opcje.
  • Procedury badania-analiza wymaga i przedmiotu wymagania wstępne do produkcji projektu.
  • Dostosowanie konstrukcji urządzeń technicznych lub tworzenie i inżynierii do pomocy osoba pragnie.
  • Sprzęt decydując wybór rodzaju sprzętu i narzędzi poważnie do pracy.
  • Raty-instalacja aplikacji, Maszyny, Przewody, lub produktów, które spełniają funkcje.
  • Kodowanie-tworzenie programów komputerowych do celów, które są różne.
  • Funkcja podglądu śledzenia połączeń, ocen, lub innych objawów z pewnością istnieje urządzenie działa prawidłowo.
  • Operacji i procedur kontroli zapobiegania metody lub urządzeń.
  • Serwis wykonywanie konserwacji sprzętu, który jest rutynowe na produkty i podejmowaniu decyzji, kiedy i jaki rodzaj konserwacji jest potrzebne.
  • Rozwiązywanie problemów-identyfikacja czynników za problemy, które zarządzają i podejmowaniu decyzji o sposobie postępowania o to.
  • Przywracanie i przywracanie produktów lub metod z wykorzystaniem instrumentów żądaną.
  • Wykonywanie badania kontroli jakości kontrole i oceny elementów, firm, lub procedur do miernika doskonałe lub wydajności.
  • Widok i decyzji podejmowania myślenia o korzyści i ceny porównywalne z działań, które są potencjalnym znaleźć najbardziej odpowiedni.
  • Systemy analizy decyzja jaki rodzaj systemu powinien funkcjonować i jak ulepszenia w ustawieniu, funkcje, i również warunki mogą wpływać na efekty.
  • Rozróżnienie systemów analizy procedur lub wskaźniki wydajności systemu i względem ambicji urządzenia, działania potrzebne do wzmocnienia lub poprawić skuteczność.
  • Zarządzanie Timemanagement jeden ’ s własny okres wraz z innymi’ okres.
  • Nadzór nad określania pieniądze jak dochód bez wątpienia będzie służyć do uzyskania zadania wykonywane, i sprzedaży tych opłat.
  • Działania produktu metody uzyskiwania i przestrzeganiu właściwego wykorzystania, dostaw, usługi, i bieg miał jeszcze do zrobienia określonej funkcji.
  • Operacji zasobów pracowników prowadzenie osób, podczas gdy, ustanawiającego, i zachęcanie do pracy, Identyfikowanie najlepszych ludzi dla kariery.
Kwalifikacje zawodowe Wymóg znajomości
  • Kawaler ’ stopnia s
  • Wiele studiów
  • Więcej niż 2 lata, jak i czterech lat włącznie
Zadania organu umiejętności wstępny
  • AccomplishmentANDAttempt – %
  • Wytrzymałość – %
  • Inicjatywa – %
  • Przywództwo – %
  • Pomoc – %
  • Sprawa dla innych – %
  • Społecznego pozycjonowanie – %
  • SelfControl – %
  • Próg stresu – %
  • Wszechstronność/mobilności – %
  • Wiarygodność – %
  • Skupić się na aspekcie – %
  • Liberty – %
  • Kreatywność – %
  • Myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …