Strona główna / Endoskopia techników opis stanowiska / Rozliczalności szablon i funkcje

Endoskopia techników opis stanowiska / Rozliczalności szablon i funkcje

Utrzymać dyscyplinę, która jest sterylne do zaoferowania pomocy odnośnie lekarzy i pielęgniarek podczas procedur, które są endoskopii. Przygotowanie i kontynuował utrzymywanie narzędzia i produkty. Typy są uzyskiwane przez maja.

Potrzeba umiejętności pracy
  • Jasne, dezynfekcji, lub dostosować zakresy lub inne urządzenia endoskopowe według specyfikacji firmy centrum i porady.
  • Utrzymania zapasów materiałów i urządzeń endoskopowych.
  • Ochrona, która jest osiągnąć dochodzenia w celu zbadania odpowiednich narzędzi funkcjonowania.
  • Przygotowanie paczek lub obszary według do wymagań techniki endoskopowej.
  • Utrzymać lub naprawić narzędzia, które jest endoskopowe.
  • Sytuacji lub przenoszenia chorych zgodnie ze wskazówkami od pracowników opieki zdrowotnej.
  • Lekarze lub pielęgniarki w zakresie technik.
  • Uczestniczyć w eksploatacji ożywić lub instrukcji, aby potwierdzić umiejętności podstawowe specjalista.
  • Uzyskania próbki od pacjentów wykorzystując typowe procedury, które są medyczne.
  • Wykonać doskonalenia usług do udostępniania informacji dotyczących urządzeń lub produktów.
  • Należy sprawdzić, czy literatura, która jest najnowsza, Porozmawiaj ze znajomymi, lub wziąć udział w konferencji lub firmami specjalistycznymi na bieżąco aktualizować innowacji w endoskopii.
  • Lokalizacja urządzenia, takich jak mankiety ciśnienia krwi, Czujniki pulsu, Kanula nosa wypalanie części, i monitoringu elektrody serca, na osoby do monitorowania krytycznych sygnałów.

Zadaniem procedur kwalifikacji
  • Czytanie ze zrozumieniem-podsumowuje napisane zdania i akapity w pracy związanym z dokumentacji.
  • Aktywne słuchanie muzyki do co innych ludzi dochodzić przedstawiające całą swoją uwagę,, czasu i energii, aby rozpoznać szczegóły są wytwarzane, Zadawanie zapytań jako idealny, czasu i energii, aby rozpoznać szczegóły są wytwarzane.
  • Wydawnictwa-spisane jak przystało na potrzeby odbiorców rozmawia skutecznie,.
  • Językiem komunikacji z innymi na bezproblemowe udostępnianie informacji.
  • Matematyka-stosowanie matematyki rozwiązywania problemów.
  • Za pomocą badań naukowych wytycznych i rozwiązania, aby rozwiązać problemy.
  • Wykorzystując Criticalthinking rozumu i powodem do uznania słabości i talenty alternatywnych rozwiązań, pomysłów i metod na dylematy.
  • Active-nauka-zrozumienia znaczenia danych, który jest świeże zarówno istniejących, jak i przyszłych podejmowania rozwiązywania problemów i.
  • Uczenia się z wykorzystaniem metod i wybór metod i praktyk nauczania/instruktażowe odpowiednie poinstruowanie problem lub zrozumienie punkty świeże.
  • Funkcje monitorowania-Monitoring/badanie siebie samego, osoby, które są dodatkowe, lub organizacji należy wziąć pod uwagę działań naprawczych lub do tworzenia rozszerzeń.
  • Społecznego spostrzegawczość-istota nie zdaje sobie sprawy z innych’ odpowiedzi dlaczego reagują, bo robią i wiedzą.
  • Zręczność-zmiana działania pod względem innych’ środki.
  • Perswazja-przekonywać innych do zmiany swoich myśli lub postępowania.
  • Mediacja-spotykania innych i trudny do pogodzenia różnice.
  • Pomoc-Coaching, inni tylko jak coś zrobić.
  • Usługa orientacji-aktywnie poszukuje zbliża się umożliwienie osobom fizycznym.
  • Zaawansowane rozwiązywanie problemów-określenie zawiłe dylematy i krytyki informacji, która jest odpowiednia do budowania i zbadać możliwości i stosować opcje.
  • Analiza badań przedsiębiorstw wymaga i przedmiotu wymagania wstępne, aby utworzyć projekt.
  • Technologia projektowania-technologii do obsługi konsumenta i zmiana narzędzi lub Dokonywanie pragnień.
  • Sprzęt do identyfikacji wybór rodzaju sprzętu i narzędzi miał potrzebę wykonywania pracy.
  • Raty-Instalowanie pakietów, urządzenia, okablowanie, lub produktów dopasowanych do wymagań.
  • Publikowanie kodowania komputer pakietów dla celów, które są różne.
  • Śledzenie operacji-obserwując inne wskaźniki, gałki, lub oceny z pewnością jest urządzeniem aktualnie wykonywane poprawnie.
  • Funkcja i zarządzanie-obchodzenia się z narzędzi i technik.
  • Konieczne jest wykonywanie konserwacji regularnej konserwacji urządzeń i określania, kiedy i jaki rodzaj obsługi.
  • Rozwiązywanie problemów-identyfikacji przyczyn Zarządzanie błędy i wybór sposobu postępowania o to.
  • Mocowanie-przywracanie produktów lub metod wykorzystania zasobów, które są potrzebne.
  • Wykonywanie badań kontroli jakości badań i ocen towarów, firm, lub funkcji do oceny doskonałe lub efektywności.
  • Widok i podejmowania decyzji-biorąc pod uwagę porównywalne koszty i korzyści z działań, które mogą wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni.
  • Jak wykonać metodę określania analizy systemów i sposób zmiany w okolicznościach, przedsiębiorstw, i również atmosfera może mieć wpływ na efekty.
  • Systemy identyfikacji oceny procedur lub znaki wydajności systemu, a także zgodnie z celami systemu, dokładne lub kroki miał potrzebę wzmocnienia skuteczności.
  • Czas-zarządzanie-sterowanie jednym ’ s prywatną okres wraz z innymi’ okres.
  • Operacje pieniądze-identyfikacji, jak fundusze pozwolą nam wykonać pracę, i księgowość dla tych kosztów.
  • Operacji uzyskania zawartości zasobów i wyświetlanie do właściwego wykorzystania sprzętu, Udogodnienia, i materiały potrzebne do zrobienia wybranej pracy.
  • Operacji zasobów pracowników ustanawiającego stymulowania, i wiodącym osoby jako te, które pracują, identyfikacja najlepszych ludzi do pracy.
Wymogu wykształcenia Potrzeba doświadczenia
  • Dyplom szkoły średniej (lub GED lub świadectwa równoważności Senior High School)
  • Niektóre programy Szkoła
  • Nad 1 rok, upto kilka lat, w tym,
Praca urząd umiejętności kwalifikacji
  • AchievementsORAttempt – %
  • Oznaczanie – %
  • Inicjatywa – %
  • Zarządzanie – %
  • Współpraca – %
  • Problem dla innych – %
  • Kulturalne pozycjonowaniu – %
  • Samokontrola – %
  • Próg stresu – %
  • CustomizationANDFreedom – %
  • Spójność – %
  • Świadomości na temat szczegółów – %
  • Uczciwość – %
  • Wolność – %
  • Wynalazek – %
  • Analitycznego myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …