Strona główna / Fallers opis stanowiska / Przydziały i szablon obowiązku

Fallers opis stanowiska / Przydziały i szablon obowiązku

Zatrudniają pilarki lub osie, aby spadł za pomocą znajomość cech drewna oraz technik cięcia kontrolować trasy upadku i zmniejszyć uszkodzenia drzewa krzewy.

Potrzeba umiejętności kariery
  • Stop piły, Pociągnij opuszczania prętów z kresek ułamkowych, i działa jak sosna dochodzi do zabezpieczeń,.
  • Ocenić krzewów dla niektórych funkcji, wraz z postępem głównych gałęzi, rozkładają, i perspektywy, i oceny suma i kierunku stonowanych, Aby określić formant HOWTO kierunku treeis ubrań z wszystkich boli, która jest najniższa.
  • Zauważyłem jeszcze raz zmniejsza, pozostawiając satysfakcjonującej drewno dźwięk do kontroli kierunku Tumble.
  • Wynika z regionów funkcji i możliwości ucieczki, i zminimalizować sadzonki i inne krzewy z trasy pochodzi, wykorzystując buldożery lub osi.
  • Obliczyć pokroić je na znak poszczególnych programów i ścięte drzewa.
  • Analizowanie Drewno kominkowe po zmniejszeniu do zapewnienia, że normy i rozmiar są poprawne.
  • Ustalenia rozmieszczenia, sposób, i zakres ukośniki aby stać się produkowane, i utrzymanie gniazda lub klinów.
  • Kontrolować sposób drzewko ’ s poślizgu przez Ocena na zmniejszenie zmarszczek z osiami, podcięć cięcia wzdłuż uzyskane kolekcje o pilarki łańcuchowe, wpadając na płyty zmniejsza przy użyciu osi samotny bit.
  • Odciąć drzew’ Pokrowce i kończyn, stosowanie piły łańcuchowe, Sekator, lub osi.
  • Wybierz drzewa, aby być ścięte, przed rozpoczęciem funkcji odkrywania czynników, takich jak na przykład witryny, krajobraz, i warunki pogodowe.
  • Naprawy i zachować pilarki i sprzęt, Czyszczenie, smarowanie, i smarowania urządzenia, i skutecznie gładzenia sprzęt.
  • Podróży klinów lub umieścić gniazda za piły zacząć krzewy poślizgu i aby uniknąć gospodarstwa z piły.
  • Wskazać drzew, które są niebezpieczne, przy użyciu dużej świadomości koronki.
  • Zabezpieczyć metalowe okablowania lub łańcuchów do dzienniki dotyczące przeciąganie przez ciągniki lub dotyczące przeciąganie przez zagrody dla techniki.
  • Waga rekordów lub drewna przez strony, na pickupy, przyczepy, lub pojazdów kolejowych .
  • Identyfikator jest rejestrowane przez Tag.
  • Są stowarzyszonej siły roboczej, Spinning między piłą łańcuchową operacji operacji.
  • Stanowisko obsługi kończyny lub prętów pod powalonego drewna, aby zapobiec, i aby uniknąć dzielenia spodu logi z ruchu.
  • Drewno opałowe rąbane, Używanie osi, kliny, i mauls, i kilka drewnianych w ricks.

Wymóg działania pracy
  • Czytanie wiedzy zrozumienia pkt i tworzonych treści w dokumentach związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie-świadczący cały nacisk na to, co inni mówią, czasu i energii do zrozumienia punktów w trakcie budowy, dociekliwy problemów jako właściwych, i nigdy nie przerywając w niewłaściwym czasie.
  • Pisanie-spisane nie jako nieodpowiednie dla wymagań tłum, komunikowania się z powodzeniem.
  • Komunikacja-rozmawiając z innymi, aby efektywnie podzielić fakty.
  • Za pomocą arytmetyczne matematyki do rozwiązywania problemów.
  • Wykorzystując nauki medyczne zasady i metody, aby rozwiązać trudności.
  • Krytyczne myślenie-stosowanie powód i powodów do uznania ich zalet i wad opcji wyboru, pomysły i podejścia do dylematy.
  • Aktywnego uczenia się rozumieniem świeżych informacji ’ s znaczenie dotyczące każdego przyszłego i ostatnich problemsolving i podejmowania decyzji.
  • Uczenia się strategii zatrudniania i wybierając instrukcji/instruktażowe metod i technik godny szczególnej sytuacji coaching lub podczas nauki punkty świeże.
  • Śledzenie-śledzenia/badanie efektywności korporacji, dodatkowe ludzi, lub samego siebie do produkcji akcesoriów lub należy wziąć pod uwagę kroki zaradcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-znając innych’ reakcje i zrozumienia dlaczego reagują tak samo, jak.
  • Zręczność, zmiany działań w odniesieniu do innych’ działania.
  • Marketing-przekonywać innych do zmiany działania lub głowy.
  • Osada-dostarczenie innych wspólnie i chcąc do pogodzenia różnice.
  • Polecająca-pouczając innych jak dokładnie do przejścia.
  • Usługa orientacji-pozytywnie szukając podejść do obsługi osób.
  • Kompleks Problemsolving-określenie skomplikowane problemy i krytyce fakty, które jest istotne dla produkcji i rozważyć możliwości i wdrożenia rozwiązań.
  • Badania operacyjne badanie wymaga i towar specyfikacje do układu.
  • Technologia projektowania-Building lub zmiany sprzętu i technologii do funkcji osoby wymaga.
  • Narzędzia wyboru-decyzja tego rodzaju sprzęt i narzędzia miał potrzebę realizacji zadania.
  • Plany instalacji-instalacja, produkty, Przewody, lub produktów do spełnienia specyfikacji.
  • Aplikacje komputerowe kodowania publikacji dotyczących różnych zastosowań.
  • Operacji oglądania śledzenia wywołania, funkcje, lub inne wskaźniki, aby upewnić się, że sprzęt działa prawidłowo.
  • Operacji i kontroli obsługi operacji technik lub urządzeń.
  • Serwis wykonywanie konserwacji sprzętu, który jest rutynowe na sprzęt i określenie, kiedy i jakiego rodzaju obsługi jest potrzebne.
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji powodów, zarządzanie problemami i wyboru sposobu postępowania o to.
  • Reperowanie mocowanie modeli lub metody za pomocą potrzebne urządzenia.
  • Przewodzących oceny kontroli jakości ocen i egzaminów z przedmiotów, firm, lub funkcji sędziego skuteczności lub jakości.
  • Widok i podejmowania decyzji-biorąc pod uwagę koszty ogólne i wielkich rzeczy o prawdopodobnych działań, aby wybrać najbardziej odpowiedni.
  • Systemy analizy określające jak proces musi funkcjonować i sposób zmiany w operacji, dolegliwości, wraz z otoczenia mogą mieć wpływ korzyści.
  • Metody analizy określające czynności lub wskaźniki wydajności systemu i również akcje potrzebne do poprawy lub odpowiedniej funkcji, zgodnie z celami systemu.
  • Czas-Management-Zarządzanie własnym moment jednego.
  • Operacje finansowe zasoby-decydowania, jak dolarów jest prawdopodobne, aby być zainwestowane do wykonania zadania ukończone, i rachunkowości dotyczące tych opłat.
  • Zarządzanie materiał metody pozyskiwania i widząc na odpowiednie wykorzystanie narzędzi, Udogodnienia, i poważnie potrzebne do pracy niektórych produktów.
  • Administracja zasobów rozwoju pracowników, motywujące, i kierowania ludzi, podczas gdy funkcjonują, identyfikacja najlepszych ludzi do tego zawodu.
Wykształcenie Doświadczenie, kwalifikacje
  • Znacznie mniej niż w stopniu Top Szkoła
  • Dyplom szkoły średniej (lub GED lub starszy szkoły równoważności kwalifikacji)
  • Nad 4 lata, około sześć lat i w tym,
Potrzeba umiejętności zarządzania zadania
  • AchievementsORAttempt – 86.10%
  • Wytrwałość – 79.08%
  • Wysiłek – 83.78%
  • Organ – 79.79%
  • Pomoc – 84.17%
  • Wydanie dotyczące innych – 84.92%
  • Społecznego pozycjonowanie – 77.60%
  • Samokontrola – 84.94%
  • Próg stresu – 81.48%
  • Zdolności przystosowawcze/wszechstronność – 84.52%
  • Stabilność – 84.89%
  • Skupić się na głębokość – 84.22%
  • Etyka – 82.57%
  • Liberty – 84.30%
  • Postęp – 79.90%
  • Analitycznego myślenia – 81.33%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …