Strona główna / Opis stanowiska producentom i laminatory z włókna szklanego / Role i odpowiedzialność próbki

Opis stanowiska producentom i laminatory z włókna szklanego / Role i odpowiedzialność próbki

Laminat z warstw włókna szklanego na pleśń, aby formularz physiques dotyczące golf buggy, statek jednostek i kadłubów, Pojazdy, lub inne elementy.

Wymóg umiejętności pracy
  • Stawy, które są łatwe i uwolnienia pęcherzyków tlenu, zastosowanie rolek.
  • Martwe spray pneumatyczne z wykorzystaniem tryskać znaczników za pomocą chopper załączniki lub cięte włókno szklane, żywice, i katalizatory na zorganizowane formy.
  • Tkaniny wybierz cięty z włókna szklanego maty, i drewna drewna - usztywnienie dostaw zgodnie z wymogami inicjatyw generowana.
  • Pat lub kliknij poziomy skondensowane pad lub ręcznik do umieścić na pleśń, Zastosowanie szczotki lub ramion, i zmniejszyć zmarszczki i kieszeni powietrza z rąk lub myjki.
  • Połączyć saturate materiał i maty z combo, Zastosowanie szczotki, i katalizatory do żywic.
  • Relacji drewna wzmocnienie pas do jednostek i domek konstrukcji statku, za pomocą kleju nasycony z włókna szklanego.
  • Zbadać gotowych do wymagania dotyczące zgodności, jak również jeśli chodzi o wady przez Kalibrowanie linijki lub mikrometrów, dotykając ich do odkrycia kieszeni lub martwych miejsc, lub weryfikując je wizualnie.
  • Wyciąć niechciane produkty z formy, stosując nożyce ręczne lub przycinanie, noże.
  • Naprawy lub modyfikacji części szklanej uszkodzony lub nieprawidłowo, Sprawdzanie grubości, gęstości, i kształt do zapewnienia naprawy po szczegółowe garnitur.
  • Remedy dostaw poprzez umożliwienie im ułożone w temperaturze pokojowej, wstawianie tych mocy światła ciepła, lub ich gotowania w piecach.
  • Zatrudniają warstw tanie klej do podłóg pleśni przed utrzymanie klocki z włókna szklanego, praktykowanie warstwy, aż towary posiadają poszukiwanych grubości i kieszenie mają jelled.
  • Ukrycia lokalizacje pleśni off nie po to, aby być laminowane, zastosowanie określonego aerozole, papier woskowany, Ukrywanie rekord, lub celofan, zawierające elementy formularza absolutorium.
  • Używać lakierów do pleśni podłogi na rzecz usuwania i zmontowanie laminowane obszarów.
  • Sprawdź szablony, wszystkich zmarłych, i style wycięcie się przyzwyczajają się do upewnij się, że są one zgodne z plikach wymiarowych w procesie podejmowania, fotografie, programy, wersje próbne, czy kupujący specyfikacje.
  • Sprawdzić, oczyścić, i montaż formy przed rozpoczęciem pracy.
  • Stonowanych materiały usunięte przez cięcie tych – impregnowane odcięcia opony.

Wymóg działania pracy
  • Czytanie ze zrozumieniem-zrozumienia pkt i składa się zwroty w pracy powiązane dokumenty.
  • Aktywne słuchanie-świadczący cały skoncentrować się na co inne osoby są obecnie mówi, wprowadzenie czasu, aby zrozumieć czynniki dokonywana, dociekliwych pytań jako idealny, i nigdy nie przerywając o sytuacjach, które są nie do przyjęcia.
  • Produkcji-mówi pomyślnie na papier jako prawo dla potrzeb widzów.
  • Rozmowy-rozmowy z innymi przekazać danych wydajnie.
  • Za pomocą arytmetyczne matematyki do rozwiązywania problemów.
  • Badania z wykorzystaniem techniki i zasady medycznej do rozwiązywania problemów.
  • Myśląc, że jest krytyczne za pomocą rozumowania i myśli do identyfikowania wad i zalet alternatywnych środków, ustalenia lub sposobów, aby problemy.
  • Active-nauka-zrozumienie konsekwencji świeże informacje dla rozwiązywania problemów ostatnio wprowadzonych i planowanych i podejmowania decyzji.
  • Nauka technik-zatrudnia i wybierając coachingANDtutorial podejścia i zabiegi dla problem podczas kształcenia lub wychowania czynników, które są świeże.
  • CheckingORExamining śledzenia skuteczności samego siebie, osoby, które są dodatkowe, lub firm do tworzenia zmian lub należy wziąć pod uwagę kroki naprawcze.
  • Społecznej spostrzegawczość-będąc świadomi othersA odpowiedzi i zrozumienie, dlaczego oni odpowiedzieć, ponieważ robią.
  • Regulacja w koordynacji działań w odniesieniu do środków othersI.
  • Perswazji-przekonuje innych do zmiany ich szefowie lub działania.
  • Dyskusja-dostarczenie innych zbiorowo i trudny do pogodzenia różnice.
  • Pomoc-Coaching, inne jak to zrobić coś zrobić.
  • Usługi orientacji-pozytywnie stara się znaleźć podejścia do pomocy osób.
  • Kompleks Problemsolving-rozróżnianie skomplikowane problemy i krytyce powiązanych informacji stosuje się odpowiedzi i ocenić i stworzyć możliwości.
  • Wymagania kontroli badań przedsiębiorstw i wymagań poszczególnych rozwiązań aby projekt.
  • Engineering Design-technologie w celu zapewnienia konsumentów i generowania lub ustalenia potrzeb urządzeń.
  • Narzędzia podejmowania decyzji wyboru sprzętu i wyposażenia ’ s rodzaju miał potrzebę wykonywania kariery.
  • Instalacja-instalowanie pakietów, Maszyny, Przewody, lub sprzętu do spełnienia wymagań.
  • Komponowanie programowanie pakietów komputera dotyczące kilka zastosowań.
  • Obserwując monitorowanie operacji wywołuje wskaźników, lub inne wskaźniki oznaczeń, aby upewnić się, że istnieje pewien maszyna działa odpowiednio.
  • Działania i procedury uchwyt obsługi sprzętu oraz technik.
  • Wykonywanie konserwacji konserwacji sprzętu, który jest rutynowe na sprzęt i określenie, kiedy i jakie zachowania są niezbędne.
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji czynników za wpadki, które zarządzają i wybór jaki kierunek się do tego zabrać.
  • Naprawa-mocowanie urządzenia lub techniki wykorzystujące potrzebne zasoby.
  • Jakość-Ocena kontroli-robi badania i kontroli produktów, usługi, lub technik do oceny efektywności lub doskonałe.
  • Widok i decyzji-podejmowania-biorąc pod uwagę ogólne koszty i korzyści zachowania, które są prawdopodobne, aby znaleźć taki, który jest najbardziej odpowiedni.
  • Podejmowaniu decyzji analizy, jak technika musi działać i tylko jak zmiany w otoczeniu, funkcje, wraz z problemów wpłynie na wyniki.
  • Metody rozróżniania analizy działania lub wskaźniki wydajności systemu, a także zgodnie z celami maszyny, prawidłowe lub środki potrzebne do zwiększenia skuteczności.
  • Kontrolowanie Timemanagement innych’ chwili, a także jeden ’ chwili prywatny s.
  • Zarządzania, jak fundusze niewątpliwie zostanie wydane do uzyskania ukończenia zadania identyfikacji zasobów finansowych, i sprzedaży tych bonów.
  • Nadzór nad odkrywanie treści metody i uzyskania prawidłowe korzystanie z usług urządzeń, i z materiałów nie potrzeba robić pracy.
  • Administracja zasobami ludzkimi, kierując ludzi jak oni, rozwój, i zachęcanie do pracy, sprawie określenia osób najbardziej skuteczne dla tego zadania.
Wymagania szkoleniowe Doświadczenie, kwalifikacje
  • Dyplom ukończenia szkoły (lub GED lub równoważności liceum certyfikacji)
  • Mniej-niż w stopniu Top Szkoła
  • Wiele szkół szkolenia
  • Brak
Zadania polecenia umiejętności potrzeba
  • Osiągnięcia/wysiłku – 89.02%
  • Trwałość – 87.59%
  • Projektu – 86.41%
  • Przywództwo – 83.11%
  • Współpraca – 90.49%
  • Martwić się o innych – %
  • Wyrównanie społecznej – 80.96%
  • Samokontrola – 85.95%
  • Próg stresu – 86.43%
  • VersatilityANDFreedom – 87.59%
  • Niezawodność – 92.23%
  • Świadomości na temat szczegółów – 94.46%
  • Niezawodność – 85.06%
  • Niezależność – 83.46%
  • Rozwoju – 82.70%
  • Analitycznego myślenia – 84.08%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …