Strona główna / Szlifowanie i polerowanie pracowników, Opis stanowiska pracy ręka / Szablon pracy i role

Szlifowanie i polerowanie pracowników, Opis stanowiska pracy ręka / Szablon pracy i role

Rutynowe, piasek, lub połysk, zastosowanie narzędzi ręcznych lub ręczne różnych materiałów, sprzęt energetyczny, drewno, kamień, gliny, Tanie, lub materiałów szklanych. Pociąga za sobą rębaków, bufory, i wykańczania.

Kariery umiejętności kwalifikacji
  • Błoto, pracy, oczyścić, lub zwiększenia obiekty lub obszary, do korygowania wad lub nawet w celu przygotowania materiałów do dalszej zakończeniu, za pomocą narzędzia palm i sprzęt energetyczny.
  • Tag wady do naprawy takich jak knotholes, pęknięcia, i podziały.
  • Halt, lub przenieść ustawienia, aby zmodyfikować, rozpocząć produktów podczas szlifowania i ostrzenia funkcje.
  • Wybierz pliki lub inne materiały ścierne, według do rozmiarów, materiały i kształty powłok detali, biorąc pod uwagę, i środki wykończeniowe funkcje.
  • Tag i oceny urządzeń, elementy, lub elementów, aby upewnić się, frezowanie i ostrzenia kryteria są spełnione.
  • Potwierdzenie jakości gotowych detali porównując je do tematów, Badając je, Obliczanie ich wymiary, lub pokaz im w wykonywaniu systemów.
  • Raport uruchomiony i informacja o produkcie na określone typy.
  • Czyste, stonowanych, lub rzeczy lub elementy, Inne narzędzia ręczne i również dłuta i urządzeń.
  • Wyeliminować gotowych formatek od sprzętu lub stoły robocze, stosując handtools, i lokalizacji elementów w pojemnikach.
  • Włóż i dostosować detali na tabele pracy lub produktów, wykorzystując narzędzia ręczne.
  • Wymiany rzeczy, narzędzia, lub elementów do funkcji określonych regionów, wykorzystując urządzenia będzie.
  • Badanie stylów do określenia HOWTO leżał detali się lub wzorów lub zauważyłem układy dostępne.
  • Związki i zatrudniają Opcje wyposażenia, obiekty, lub obszarów, stosowanie narzędzi ręcznych.
  • Rozprzestrzeniania się dodatkowe ostrzenie materiałów lub emery kurzu na kamień szlachetny, lub wilgotnej powierzchni kamiennych z rury, i koła prowadzące przez kamień na połysk podłogi.
  • Kąpać oznaczanie z kamienia, wykorzystując rury.
  • Naprawić i obsługa elementów urządzeń, lub części elementów, zatrudniających handtools.
  • Doskonalenia narzędzi, które są szlifowania, które są szorstkie, za pomocą produktów i narzędzi ręcznych.
  • Rekord rowkowane, na przykład wyprofilowane martwe części i urządzenia do obróbki metali, i nieprzewidywalne materiałów metalowych obiektów, Aby dostosować się do części dodatkowe, motywy, Style, lub funkcji systemu.
  • Rozdziela obciążenie lub skaz w marmurze z stają się, które pasuje do koloru kamienia.
  • Przez ilustrujące raportu karty przez raport linie czyste mosiądzu alergeny z dokumentów.

Zadaniem zajęć kwalifikacji
  • Czytanie ze zrozumieniem-wiedzy zdań i składa wyrażeń w pracy dokumenty, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie muzyki na co inni zakładają dostarczający całą swoją uwagę,, mając czas, aby zrealizować punkty tworzony, dociekliwych pytań odpowiednio, i nie hipnotyzujący na okazje, które są nieodpowiednie.
  • Produkujących papier jako prawo chce publiczność mówiąc pomyślnie.
  • Rozmowy-rozmawiając z innymi, aby efektywnie podzielić fakty.
  • Wykorzystując arytmetyczne matematyki, aby rozwiązać problemy.
  • Nauka z wykorzystaniem technik i kontrolowanych wytyczne dotyczące rozwiązywania problemów.
  • Criticalthinking-za pomocą rozumu i powodów do uznania wady i umiejętności alternatywne opcje, pomysły i podejścia do problemów.
  • Active-nauka-wiedzy znaczenie świeżych danych dla każdego potencjalnego rozwiązywania problemów podejmowania decyzji i.
  • Uczenia się strategii zatrudniania i wybierając educationANDtutorial techniki i procesy godny szczególnej sytuacji nauczania lub podczas uczenia się nowych rzeczy.
  • Funkcje śledzenia-CheckingOREvaluating dodatkowych osób, siebie, lub agencji podjęcia działań naprawczych lub do produkcji rozwoju.
  • Społecznego spostrzegawczość-istota nie zdaje sobie sprawy z othersI reakcje i wiedząc, jak to robią, dlaczego oni odpowiedzieć.
  • Zręczność-modyfikowanie działania w odniesieniu do działań othersI.
  • Perswazja-prawdziwy innych do zmiany nawyków lub ich mózgi.
  • Mediacja-biorąc innych wspólnie i chcą pogodzić wariancji.
  • Szkolenia-szkolenia inne jak to zrobić ruch.
  • Firma orientacji-aktywnie poszukują sposobów, aby włączyć osób.
  • Złożonych Rozwiązywanie problemów-określenie skomplikowane problemy i recenzowanie związane dane zastosowanie rozwiązań alternatywnych oraz do opracowania i rozważyć wybór.
  • Operacje analizy analizy towaru wymagania wstępne i pragnienia, aby projekt.
  • Technika technologii projektowania zaoferować indywidualne i dostosowanie produktów lub budynku wymaga.
  • Narzędzia wyboru określające rodzaj sprzętu i narzędzi poważnie potrzebne do wykonania pracy.
  • Plany instalacji-Dodawanie, Maszyny, Przewody, lub produktów w celu spełnienia.
  • Rozwoju-Tworzenie pakietów na komputerze dla aplikacji, które są różne.
  • Obserwując śledzenia wywołań funkcji, ocen, lub dodatkowe znaki, aby zapewnić maszynie działa prawidłowo.
  • Operacji i procedur kontroli zapobiegania urządzeń lub produktów.
  • Utrzymanie wykonywania konserwacji, która jest rutynowe na sprzęt i podejmowaniu decyzji, kiedy i jakiego rodzaju alimenty jest niezbędne.
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji przyczyny funkcjonowania błędy i co zrobić, o to wybór.
  • Naprawianie i przywracanie programów lub produktów wykorzystując metody, które są potrzebne.
  • Jakość-Ocena kontroli-robi kontrole i testy produktów, dostawcy, lub operacji do miernika doskonałe lub efektywności.
  • Zobacz i decyzji podejmowania biorąc pod uwagę względną opłat i zalety prawdopodobnie kroki, aby znaleźć taki, który jest najbardziej właściwe.
  • Analiza systemów identyfikacji jak system musi działać i jak poprawa procedur, problemy, a także ustawienie może mieć wpływ na wyniki.
  • -Określanie metody lub sygnały o wydajności systemu, a także działań miał potrzebę poprawy lub odpowiedniej funkcji, względem celów urządzenia.
  • Timemanagement obsługi własnych okazji wraz z innymi’ moment jednego.
  • Zarządzanie określenia oszczędności jak dochód będzie niewątpliwie czyszcząca do uzyskania zadania realizowane, rachunkowych dotyczących tych wydatków.
  • Podawanie materiałów oznacza odbieranie i obserwując kierunku poprawne użycie zakładów sprzętu, i materiałów składniki potrzebne do zrobienia wybranej funkcji.
  • Administracja zasobów pracowników wskazując ludzi jak oni, rozwój, i motywowanie do pracy, określenia najlepszych osób o karierze.
Wymagania szkoleniowe Doświadczenie, kwalifikacje
  • Mniej niż w większym stopniu szkoły
  • Stopnia Senior szkoły (lub GED lub liceum równoważności certyfikacji)
  • Kawaler ’ stopnia s
  • Aż do i włącznie z czterech tygodni
Zadania kontroli umiejętności kwalifikacji
  • AchievementANDEnergy – 86.11%
  • Wytrzymałość na rozciąganie – 80.53%
  • Inicjatywa – 85.67%
  • Polecenia – 65.17%
  • Współpraca – 82.64%
  • Problem dla innych – 82.55%
  • Kierunku kultury – 85.12%
  • Samokontrola – 84.93%
  • Próg ciśnienia – 79.47%
  • VersatilityANDFreedom – 87.53%
  • Wiarygodność – 80.93%
  • Świadomości na temat szczegółów – 82.11%
  • Integralność – 84.21%
  • Wolność – 80.20%
  • Innowacji – 80.16%
  • Myślenia – 75.41%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …