Strona główna / Techników medycznych i klinicznych laboratorium opis stanowiska / Zadań i odpowiedzialności szablonu

Techników medycznych i klinicznych laboratorium opis stanowiska / Zadań i odpowiedzialności szablonu

Przeprowadzić egzaminy opieki zdrowotnej laboratorium, które są program dla Twoje prognozy, środek, i zapobieganie chorobom. Może wykonywać pod nadzorem medyczne technolog.

Wymóg umiejętności kariery
  • Przeprowadzenie analizy chemiczne, na przykład krwiobiegu lub siusiu, płynów ustrojowych, z wykorzystaniem zautomatyzowanych lub Analizator mikroskopu, aby znaleźć choroby lub nieprawidłowości i wprowadzić ustalenia do komputera.
  • Należy sprawdzić, czy wyniki badania lub oceny w celu upewnienia się, że zgodność widowisko, przy użyciu unikalne urządzeń fizycznych i elektrycznych.
  • Próbki tkanek lub gromadzą się krwi od osób cierpiących na, obserwując maksymy aseptyki do uzyskania krwi szablonu.
  • Nadzorują lub Pokaż laboranci lub innych techników.
  • Przygotowania odczynników lub typowe rozwiązania pomiarowej, aby stać się w połączeniu z przykładami, następnego standardowych środków zaradczych lub świeże metody.
  • Tworzenie, zachować, skalibrować, czyste, i sprawdzić sterylność narzędzi opieki zdrowotnej laboratorium.
  • Oceny i dane badanie dokumentu do sprawy historie, które używają mapy, mapy, lub narracji.
  • Wykonywania badań medycznych, aby rozszerzyć zarządzanie lub leczyć zakażenia.
  • Przeprowadzają badania dotyczące transfuzji krwi używa i osiągnąć ciało sprawach.
  • Osiągnięcia okazów, identyfikacji, Tworzenie, i oznaczania drobnoustrojów do oceny.
  • Zbadać tkanki barwione za pomocą barwnika w wyszukiwaniu problemów.
  • Skonsultować się z patolog, gdy obserwuje się nietypowe komórki ustalenie ostatecznego zbadania.
  • Zaszczepić zapłodnionej komórki jajowej, buliony, używając stworzeń.
  • Cięcie, skazy, i dołączyć tkanek przykłady dotyczące oceny.
  • Badanie recycleables, funkcje, lub zrobić produktów do ustalenia ilości lub doskonałe zdolności substancji lub materiałów.

Potrzeby procedur pracy
  • Czytanie wiedzy zrozumienia pkt i utworzonych akapitów w pracy papierkowej roboty, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie dostarczanie całkowitej świadomości co inni twierdzą, mając czas, aby zrozumieć wyroby, Zadawanie pytań jako idealny, i nie hipnotyzujący w nieodpowiednich razy.
  • Pisanie-interakcji pomyślnie zapisane nie jako niewłaściwe dla wymagań rynku.
  • Mówiąc-rozmawiając z innymi wspominając informacje poprawnie.
  • Matematyka-zatrudnia matematyki rozwiązywania problemów.
  • Zastosowanie technologii kontrolowanych zasady i techniki rozwiązywania problemów.
  • Krytycznego myślenia zatrudniających powód i myśli rozpoznać wady i zalety alternatywne odpowiedzi, wyniki lub podejść do trudności.
  • Active-nauka-zrozumienie świeżych informacji ’ s znaczenie każdego teraźniejszość i przyszłość podejmowania rozwiązywania problemów i.
  • Uczenia się strategii zatrudniania i zbieranie edukacji/instruktażowe praktyk i procesów przystoi problem zrozumienia lub wychowania elementów, które są nowe.
  • TrackingANDExamining śledzenia wydajności samego siebie, osoby, które są inne, lub firm podjąć działania naprawcze lub ulepszeń.
  • Społecznego spostrzegawczość-znając othersA odpowiedzi dlaczego zachowują, bo robią i zrozumienie.
  • Modyfikacja kontroli działań w odniesieniu do innych’ działalność.
  • Marketing-żebranie innych do poprawy działania lub ich umysły.
  • Dyskusja-biorąc innych wspólnie i chcą pogodzić wariancji.
  • Polecająca-pouczając innych jak dokładnie coś zrobić.
  • Firma orientacji-aktywnie szuka sposobów, aby pomóc osobom.
  • Zaawansowane Problem-usunięcie-określenie skomplikowane problemy i krytyce połączone informacje wdrożenia opcje i do budowania i oceny alternatyw.
  • Firmy badawcze-biorąc pod uwagę potrzeby i specyfikacje rozwiązania, zrobienie stylu.
  • Inżynierii projektowania technologii do funkcji użytkownika i tworzenie lub dostosowanie sprzętu wymagania.
  • Sprzęt do identyfikacji wybór rodzaju sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy.
  • Instalacja-Dodawanie maszyn, produkty, Schemat połączeń, lub programy, aby funkcje.
  • Programowanie-publikowanie komputer pakietów dla aplikacji, które są kilka.
  • Operacji wywołania widząc do monitorowania wskaźników, lub inne wskaźniki wskaźniki aby upewnić się maszyna działa prawidłowo.
  • Procedury i funkcje obsługi uchwyt urządzenia lub techniki.
  • Sprzęt wykonywanie konserwacji rutynowej konserwacji na urządzeniach i identyfikowanie, kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów-identyfikacja czynników za wpadki, które są uruchomione i podejmowaniu decyzji, jaki kierunek, aby przejść na ten temat.
  • Naprawianie i przywracanie programów lub modele wykorzystujące niezbędne narzędzia.
  • Kontroli jakości badania-robi badania i oceny elementów, usługi, lub procedur sędzia skuteczności lub jakości.
  • Widok i decyzji-podejmowania-biorąc pod uwagę względne koszty i wielkich rzeczy o prawdopodobne działania, aby znaleźć taki, który jest najbardziej odpowiedni.
  • Analizy-określenie jakie techniki należy wykonać i tylko jak w środowisku, przedsiębiorstw, wraz z sytuacjach może wpływać na wyniki.
  • Metody rozróżniania oceny systemów lub oznaczeń wydajności, jak również działań poważnie potrzebne do wzmocnienia lub odpowiedniej wydajności, zgodnie z celami maszyny.
  • Jeden raz, zarządzania i obsługi ’ s osobowych moment.
  • Zarządzanie ustalania środków finansowych jak gotówka zostanie wkrótce wydane ma za zadanie realizowane, i Księgowość w odniesieniu do tych kosztów.
  • Podawanie produktu aktywów przeżywa i odbieranie kierunku idealne wykorzystanie funkcji, biegu, i zasoby nie potrzeba robić pewne prace.
  • Operacji budowania zasobów personelu stymulowania, i wiodących, jak oni pracują ludzie, odróżnianie najlepszych ludzi do pracy.
Wykształcenie Potrzeba wiedzy
  • Kawaler ’ s stopnia
  • Podłącz ’ stopnia s (lub inny dwa lata dyplom)
  • Nad 6 tygodnie, w okolicy: 1 roku i w tym,
Zadania organu umiejętności kwalifikacji
  • AchievementsANDAttempt – 92.07%
  • Wytrwałość – 90.54%
  • Wysiłek – 92.09%
  • Polecenia – 88.18%
  • Współpraca – 94.46%
  • Problem dla innych – 92.81%
  • Wyrównanie kultury – 83.74%
  • SelfControl – 90.69%
  • Próg stresu – 91.39%
  • Zdolności przystosowawcze/elastyczność – 89.70%
  • Niezawodność – 95.58%
  • Uwagę na głębokość – 97.60%
  • Uczciwość – 94.27%
  • Wolność – 95.15%
  • Wynalazek – 88.59%
  • Myślenia – 93.46%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …