Strona główna / Towar Displayers i opis stanowiska pracy do żywopłotu okna / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Towar Displayers i opis stanowiska pracy do żywopłotu okna / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Przygotować w tym osoby na pokazach firm i w systemie windows i wewnątrz sklepów.

Warunkiem wstępnym umiejętności kariery
  • Robienie zdjęć pokazuje lub oznakowania.
  • Wyświetla program przemysłowy zwabić i przyciągnąć klientów.
  • Miejsce cena lub przykładowe znaki na na oprawy tła, towarów, deski podłogowe podłogi lub.
  • Przekształcenia lub przenieść windows eksponatów, miejscach ekranu, które są kryty, lub oznakowania, aby odsłonić korekt w reklamach lub magazynie.
  • Nabyć programy producentów wyświetlania lub wyświetlić menedżerów i zbadać ich konfiguracji z nadzoru lub nabywców.
  • Opracowania wskazówek lub pomysły dotyczące przyporządkowania okien lub pokazy produktów.
  • Sprawdź termin i miejsce i przychodów lub promocji pracowników, którzy dowiedzieć się towary zostały podświetlone na każdej wystawie.
  • Zorganizować domy, elementy, meble , Backdrops występujących w gotowe rysunki.
  • Kompilacji lub kompilacji pokazuje lub czynniki od tanich, lub szkło, Raport, za pomocą narzędzia palm lub zasobów energii do drewna, według do specyfikacje.
  • Współpracować z innymi osobami, aby uzyskać towarów lub wykazują rzeczy, które są dodatkowe.
  • Wybierz tematy, oświetlenia lub rekwizyty.
  • Uczestniczyć w organizacji spotkań, które są sesje firmowe lub szkolenia mają nowe pomysły na wprowadzenie produktów.
  • Zainstalować kabinę prysznicową, Zainstalować kabinę prysznicową, Wyświetla, zasłony, lub dywany, zgodnie z zaleceniami planie tworzenia lub wymagania.
  • Konsultacje z pracownikami sklepu, Klienci, przychody podmiotów stowarzyszonych, sprzątanie pracowników, lub personelu wykonawczego do określenia idealne umiejscowienie pokazuje lub produktów.
  • Zachować rekwizyty, elementy, lub manekiny, Badając je dotyczące skaz, wykonywania efekt ups, przejaśnia się po kupujących, lub wdrażaniu dodatku filmów jako wymagane.
  • Skonstruować podczas oświetlenia, zatrudniających barwników, Zdjęcia, lub dodatkowe urządzenia do produkcji towaru lub umieścić w miejscu pokazuje, meble, lub produktów czeka na Ciebie pokój.
  • Być produkowane przez komputery stacjonarne za pomocą oznakowania.
  • Manekiny strój dla funkcji.
  • Pokaż dochodów pracowników koordynacji w kolor odzieży półki lub tabeli przedstawiono.
  • Przygotowanie szkiców, Floorplans, modele oferowane wyświetla lub.
  • Wycięte modele na preszpanu, płyt pilśniowych, lub plyboard, według wzorca celebracji.
  • Wdrażanie projektów, takich jak na przykład trznadel, banery, radosny oświetlenie, lub tworzenie flagi na lub przy ulicy, wykazać obszar, lub kabina prysznicowa.
  • Poprawa lub tworzenie modelu ludzi przez łączenie i z wykorzystaniem farby lub dołączania strzelił rzęs, które kawałki airbrush, Haki, Linijka, lub nożyczki.
  • Monitor lub praktyki pracowników .
  • Sklep, prowadzenia ewidencji zapasów produktów, lub wykazują rzeczy, i pakiet.

Wymogu zajęć pracę
  • Czytanie ze zrozumieniem-znając utworzone zdań i akapitów w pracy powiązane dokumenty.
  • Aktywne słuchanie muzyki na co inne osoby są mówiąc przedstawiające całą swoją uwagę, przy użyciu czas, aby zrealizować punkty w trakcie budowy, zastanawiasz się, do problemów jako właściwego, i nie przerywając w nieodpowiednim czasie.
  • Publikowanie na piśmie nie jako nieodpowiednie dla potrzeb tłum interakcji skutecznie.
  • Komunikowania się-mówi do innych skutecznie przekazać dane.
  • Matematyka-stosowanie matematyki rozwiązywania problemów.
  • Nauka-stosowanie kontrolowane, zasad i metod, aby rozwiązać trudności.
  • Przy użyciu myślenia krytycznego rozumowania i rozumowania na miejscu słabości i mocne strony wybór alternatywy, ustalenia lub metody do trudności.
  • Aktywnego uczenia się-wiedzy nowych informacji ’ s korzyści dla każdego przyszłego i najnowsze problemsolving i podejmowania decyzji.
  • Uczenie się za pomocą metody i zbieranie technik nauczania/samouczek i techniki dla sytuacji, gdy zrozumienie lub polecająca nowych rzeczy.
  • MonitoringANDAssessing sprawdzanie funkcji dodatkowych osób, siebie, lub firm uważa działań naprawczych lub do produkcji osiągnięć.
  • Społecznego spostrzegawczość-wiedząc o tendencji othersI i wiedzy, dlaczego zachowują się, podczas gdy nie.
  • Zmiana kontroli działań w odniesieniu do działalności othersI.
  • Perswazja-przekonywać innych do zmiany zachowania lub głowy.
  • Arbitraż-biorąc innym razem i próby pogodzenia różnice.
  • Nauczania-nauczanie innych jak dokładnie, do podjęcia działań.
  • Firmy orientacji-usilnie szuka sposobów, aby pomóc osobom.
  • Złożonych Rozwiązywanie problemów-identyfikacji skomplikowane problemy i przegląd faktów, które jest związane z Zastosuj opcje oraz do produkcji i zbadać zaznaczeń.
  • Firm oceny-biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania wstępne towar, stworzyć projekt.
  • Technologii projektowania technologii do funkcji użytkownika i zmiany produktów lub generowania chce.
  • Narzędzia wyboru określający typ urządzenia i narzędzia potrzebne do wykonania pracy.
  • Okablowanie instalacji-Dodawanie, urządzenia, narzędzia, lub pakietów do spełnienia specyfikacji.
  • Kodowanie-komponowanie pakiety komputera w odniesieniu do kilku funkcji.
  • Funkcja monitorowania-oglądanie wywołania funkcji, lub oznaczeń różnych sygnałów, aby zapewnić sprzęt działa skutecznie.
  • Operacji i zarządzanie uchwyt funkcji programów lub sprzętu.
  • Sprzęt do konserwacji-robi regularnej konserwacji na urządzeniach i identyfikowanie, kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów-określenie przyczyn błędów, które są pracy i określenia sposobu postępowania o to.
  • Naprawa-mocowanie systemów lub wyposażenia, wykorzystując metody, które są wymagane.
  • Kontrola jakości wykonanie analizy oceny i kontroli elementów, firm, lub funkcji do oceny doskonałe lub wydajności.
  • Orzeczenia i decyzyjnych-myśląc o korzyści i kosztów porównywalnych kroki, które są potencjalnym, aby znaleźć taki, który najlepiej nadaje się.
  • Jakie techniki analizy-decyzja musi działać i po prostu jak korekty w operacji, dolegliwości, jak również otoczenie może mieć wpływ na wyniki.
  • Metody rozróżniania oceny działań lub znaki wydajności, a także względem ambicji urządzenia, kroki potrzebne do wzrostu lub odpowiedniej skuteczności.
  • Timemanagement obsługi tej chwili własne i innych’ moment jednego.
  • Nadzór nad identyfikacji zasobów finansowych jak funduszy jest zamierzać być wydatkowane ma za zadanie realizowane, i Księgowość na te rachunki.
  • Nadzór nad coraz źródeł materiał i występuje do właściwego stosowania narzędzi usług, i z materiałów nie potrzeba robić określonej pracy.
  • Nadzór nad pozyskiwania zasobów pracowników pchanie, i prowadzenie osoby, podczas gdy one funkcjonują, określenia najlepszych osób dla danego zadania.
Kwalifikacje zawodowe Kwalifikacyjne wiedzy
  • Senior High School Diploma (lub GED lub równoważności liceum certyfikacji)
  • Wiele programów College
  • Kawaler ’ s stopnia
  • Brak
Zadania organu umiejętności wstępny
  • AchievementOREffort – 93.75%
  • Wytrzymałość na rozciąganie – 92.46%
  • Inicjatywa – 88.34%
  • Zarządzanie – 88.25%
  • Pomoc – 90.71%
  • Obaw dotyczących innych – 86.56%
  • Kulturalne pozycjonowaniu – 85.83%
  • Samokontrola – 90.28%
  • Próg ciśnienia – 92.54%
  • Zdolności przystosowawcze/wszechstronność – 89.11%
  • Stabilność – 93.33%
  • Świadomości na temat szczegółów – 91.30%
  • Uczciwość – 92.92%
  • Niezależność – 90.85%
  • Wynalazek – 91.70%
  • Myślenia – 87.09%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …