Strona główna / Opis stanowiska pracy opiekunki / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Opis stanowiska pracy opiekunki / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Opiekę nad dziećmi w rodzinach osobiste i zapewnia pomoc i wiedzę fachową w wypełnianiu kid ’ s wzruszający, fizyczne, intelektualnej, i społecznych pragnień. Obowiązki można czasami obejmują przygotowanie kolacji i pralni, Prep i odzież uwagi, Firma z cieszyć się zajęcia i wycieczki, dyscypliny, Inteligentne emocje, Terminologia działań, i transportu.

Pracy umiejętności kwalifikacji
  • Wykonanie pierwszej pomocy lub resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR) gdy oczekiwano.
  • Regulacji dla dzieci’ okresy odpoczynku i snu porządki.
  • Spotykają się regularnie, z rodzicami, aby przejść na dzieci’ procedur i postępu.
  • Włącz przygotować i pomóc przekąski i dobrze zbilansowane pokarmy dla dzieci.
  • Doradzać dzieci bezpiecznych zachowań, na przykład szuka pomocy dorosłych unikając kontakt lub cieszyć się przy pomocy niebezpiecznych obiektów i podczas rozszerzania na ulicy.
  • Zorganizować i przeprowadzić odpowiednie do wieku na swiezym, takich jak gry, Sztuka i rzemiosło, sportowe, spacery, i terminy play.
  • Zobacz dla dzieci’ działania dotyczące problemów, należy rozważyć tymczasowe, Transport dzieci do lekarza, lub wydawać leków, jak koncentruje się, utrzymanie młodych ludzi’ odnowy biologicznej.
  • Projektowanie odpowiednich nawyków kultury i promowania kwestii dla innych, aby zwiększyć postęp połączeń interpersonalnych i umiejętności interakcji.
  • Wdrażanie pomocy rodziców i budować programy kontroli, aby promować pożądane zachowania dziecka.
  • Pomoc monitor lub budować harmonogram gospodarstwa domowego.
  • Zarządzanie i pomoc z badań.
  • Określić odpowiednie prace domowe i nagradzać zachowania koncentruje się, aby zachęcić do poprawy selfcontrol, pewność siebie, i odpowiedzialność.
  • Transportu dzieci do uniwersytetów, wycieczki, które są społeczne, i opieki zdrowotnej sesje.
  • Oczyszczanie i postępowania sprzątanie obowiązków związanych z do dzieci ’ s opieki.
  • Polecili i przewodnik młodych ludzi w rozwoju na przykład o, uśpione, i akcje łazienka, ubezpieczenie zdrowotne i spersonalizowane nawyki.
  • Zachowywanie plików bill płatności, jedzenie razy, i cieszyć się.
  • Wykonywać i pociąg era odpowiednie działania, takie jak na przykład panel cieszyć się, studia, i rzemiosła wspieranie racjonalnego postępu młodych ludzi.
  • Wyeliminować i opracować odpowiedni granicy i zasad do produkcji chronionej atmosferę dla młodzieży.

Konieczność działań pracy
  • Czytanie ze zrozumieniem-znając pkt i napisał akapitów w pracy papierkowej roboty, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie-do co inne osoby mówią, prezentując pełną uwagę,, przy użyciu czasu aby zrozumieć szczegóły tworzony, dociekliwych pytań jako poprawne, i nigdy nie hipnotyzujący co chwile, które są niewłaściwe.
  • Tworzenie na papier, jak przystało na potrzeby widzów, rozmawiając skutecznie,.
  • Rozmowy-rozmowy z innymi wspominając danych skutecznie.
  • Za pomocą matematyki arytmetyczne, aby rozwiązać problemy.
  • Za pomocą technologii medycznych rozporządzeń i technik, aby rozwiązać trudności.
  • Krytyczne logiki myślenia zatrudniających i myśli, by zidentyfikować słabości pomysłów i umiejętności, alternatywnych środków lub metod do kłopotów.
  • Active-nauka-zrozumienie korzyści z nowych faktów zarówno najnowsze, jak i przyszłych decyzji rozwiązywania problemów i.
  • Nauka, wybór strategii i zatrudniających educationANDtutorial podejścia i zabiegi przystoi sytuacji coaching lub kiedy opanowanie zagadnień, które są nowe.
  • TrackingPEREvaluating monitorowanie skuteczności firm, inne osoby, albo siebie za czynności naprawcze lub tworzenie wydarzeń.
  • Społecznego spostrzegawczość-istoty świadome othersI tendencje i zrozumienie, dlaczego reagują, podczas gdy nie.
  • Zmiana w koordynacji działań w odniesieniu do innych’ działania.
  • Kupieckie-skuteczne innych do zmiany zachowania lub głowy.
  • Negocjacji-biorąc innych zbiorowo i trudny do pogodzenia różnice.
  • Szkolenia-Coaching innych jak dokładnie do przejścia.
  • Usługa orientacji-pozytywnie stara się znaleźć sposoby, aby umożliwić osobom.
  • Zaawansowane Problem-usunięcie-rozróżnianie złożonych trudności i krytyce szczegóły, które jest połączone opcje wdrożenia i zbadać i stworzyć alternatywy.
  • Operacje analizy-sprawdzanie pragnień i towar wymagania wstępne, aby układ.
  • Projekt adaptacji wyroby konstrukcyjne lub podejmowania i technologii do potrzeb użytkownika funkcji.
  • Kół zębatych wybór identyfikacji narzędzia i sprzęt ’ typ s poważnie potrzebne do pracy.
  • Raty-instalacja aplikacji, Maszyny, okablowanie, lub urządzeń do ogólnie spełniać wymagania.
  • Kodowanie-komponowanie programów komputerowych, dotyczące funkcji, które są liczne.
  • Wybieranie operacji śledzenia-oglądanie, wskaźniki, lub dodatkowe sygnały, aby upewnić się, że istnieje sprzęt wykonywania odpowiednio.
  • Funkcja i uchwyt kontrolowanie operacji z urządzeń lub programów.
  • Wykonywanie konserwacji rutynowej konserwacji na narzędzia i podejmowaniu decyzji, kiedy i jakie utrzymanie staną się niezbędne.
  • Rozwiązywanie problemów-identyfikacja czynników za operacyjne wpadki i podejmowaniu decyzji, co z tym zrobić to.
  • Naprawianie reperowanie urządzeń lub modele wykorzystując wymagane wyposażenie.
  • Kontroli jakości badań-robi badania i testy produktów, dostawcy, lub technik sędzia jakości lub wydajności.
  • Orzeczenia i decyzji podejmowania myślenia o względne koszty i korzyści związane z prawdopodobnie środki, aby znaleźć taki, który najlepiej nadaje się.
  • Analizy określające rodzaj programu należy wykonać i regulacji w przedsiębiorstwach, okoliczności, i ustawienie może mieć wpływ na wyniki.
  • Metody analizy określające metody lub oznaczeń wydajność systemu, jak również działań miał potrzebę zwiększenia skuteczności w prawo, względem celów maszyny.
  • Czas-zarządzanie-kontrolowanie innych’ czas wraz z jednym ’ s osobowych okres.
  • Administracja, jak dochód będzie wydatkowane ma za zadanie wykonywane określenia oszczędności, i rozliczenie tych kosztów.
  • Nadzór nad widząc do metody produktu i uzyskanie odpowiedniego użytkowania sprzętu, funkcje, i dostaw nie potrzeba robić pracy.
  • Nadzorem personelu pozyskiwania zasobów, zachęcanie do, a cel ludzi, podczas gdy funkcjonują, określenia najbardziej skuteczny ludzi do pracy.
Wymagania szkoleniowe Potrzeba wiedzy
  • Ukończeniu szkoły (lub GED lub liceum równoważności certyfikacji)
  • Wiele programów szkolnych
  • Nad 1 yr, w okolicy: 24 miesięcy i w tym,
Zadania organu umiejętności wymóg
  • AchievementOREffort – %
  • Wytrzymałość na rozciąganie – %
  • Motywacja – %
  • Kontroli – %
  • Współpraca – %
  • Obawy dotyczące innych – %
  • Kulturalne pozycjonowaniu – %
  • Samokontrola – %
  • Tolerancja ciśnienia – %
  • Zdolności przystosowawcze wolności – %
  • Wiarygodność – %
  • Uwagę na głębokość – %
  • Wytrzymałość – %
  • Liberty – %
  • Innowacji – %
  • Myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …