Strona główna / Położnicy i ginekolodzy opis stanowiska pracy / Szablon pracy i role

Położnicy i ginekolodzy opis stanowiska pracy / Szablon pracy i role

Lekarze, którzy dają opieki zdrowotnej rachunki związane z pracy lub urlopu macierzyńskiego i tych, którzy rozpoznają, uchwyt, i pomoc w zapobieganiu warunków Panie, szczególnie tych, które wpływ na proces rozmnażania. Może również dostarczyć ogólne opieki medycznej dla kobiet.

Pracy umiejętności kwalifikacji
  • Dbać i adres Panie.
  • Ujawnić techniki i omówienia wyników badań lub danej terapii przy użyciu klientów.
  • Uchwyt chorób kobiecych narządów.
  • Monitor peopleA dolegliwości i poprawy i ponowne rozpatrzenie rozwiązań zgodnie z potrzebami.
  • Dodatkowych operacji jako lub wykonania cesarskiego cięcia części potrzebne do utrzymania peopleWI zdrowia i posiadanie dzieci bezpiecznie.
  • Przepisywania lub renderowania remedy, leki, a także szczególną opiekę medyczną, który jest innym leczeniu lub zmniejszenia stanu, zakażenia, lub szkody.
  • Należy sprawdzić, czy informacje o sprawdzanie-w górze, historie, Sprawdź korzyści, lub dokumenty do analizy stanu pacjenta.
  • Zebrać, plik, i utrzymywanie danych poszczególnych, takich jak historie medyczne, historie, i wyniki egzaminu.
  • Przewodnik pacjentów i osób Wspólnoty dotyczące zapobiegania chorobom, i aktywność, higiena.
  • Odnoszą się poszkodowany do specjalisty, który jest inne lub opieki zdrowotnej ekspert w razie potrzeby.
  • Skontaktuj się z lub do dostarczania dodatkowych lekarzy ze zwiedzaniem rozwiązania.
  • Natychmiastowe i koordynować działania praktykujących , uczniowie, Asystenci, Specjaliści, pielęgniarki, wraz z pracowników służby zdrowia.
  • Strategii, zastosowanie, lub administrowanie aplikacjami zdrowia w korporacji, lub okolic dotyczące leczenia i unikanie wypadków lub dolegliwości.
  • Przygotować govt i przedsiębiorstwa sprawozdania na personel referencje, dostawy, umiera, i statystyki zakażenia, lub być może medycznych reputacji danej osoby.
  • Wykonać badania do produkcji lub sprawdź zabiegi, leki, lub technik zapobiegania lub kontrolowania choroby lub uszkodzenia ciała.

Potrzeba działania zawód
  • Czytanie ze zrozumieniem-ze zrozumieniem pkt i tworzonych treści w dokumentach pracy, które są związane z.
  • Czytanie ze zrozumieniem-ze zrozumieniem pkt i tworzonych treści w dokumentach pracy, które są związane z, czasu i energii, aby rozpoznać rzeczy tworzony, dociekliwy kwerendy jako odpowiednie, i nie przerywając na okazje, które są niewłaściwe.
  • Produkcji na papier nie jako niewłaściwe do wymagań rynku, rozmawiając skutecznie.
  • Językiem komunikacji z innymi na bezproblemowe udostępnianie danych.
  • Za pomocą matematyki matematyka, aby rozwiązać problemy.
  • Rozwiązania z wykorzystaniem technologii i zasad naukowych do rozwiązywania problemów.
  • Myśląc, że jest krytyczny wykorzystując rozumowania i powód do miejscu wady i zalety opcje wyboru, pomysłów i metod do trudności.
  • Aktywnego uczenia się-znając nowych informacji ’ s konsekwencje dotyczące zarówno obecnych i potencjalnych rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Nauka, wybór metody i wykorzystując educationANDtutorial metod i procedur godny szczególnej sytuacji, gdy dydaktycznym problemów, które są świeże.
  • Funkcje monitorowania-nadzorowanie/Określanie dodatkowych osób, siebie, lub firmy, aby dokonać zmian lub podjąć działania naprawcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-będąc świadomy innych’ tendencje, dlaczego ich odpowiedź jest tak samo, jak i wiedzy.
  • Regulacja w koordynacji działań w odniesieniu do innych’ zachowanie.
  • Kupieckie-przekonywać innych do zmiany nawyków lub głowy.
  • Mediacja-dostarczenie innych zbiorowo i chcą pogodzić wariancji.
  • Wspieranie szkolenia inne HOWTO zrobić ruch.
  • Usługa orientacji-aktywnie poszukuje strategie do pomocy ludzi.
  • Zaawansowane Problemsolving-określenie złożonych zagadnień i badania faktów połączonych oceny i budować wyboru i wdrożenia opcje.
  • Badania operacyjne badanie wstępne towar i wymaga do wyprodukowania styl.
  • Technologia projektowania-Building lub wyrównywania narzędzia i technologie, aby pomóc osobie wymagania.
  • Narzędzia podejmowania decyzji wyboru sprzętu i wyposażenia ’ sortowania s poważnie potrzebne do wykonania kariery.
  • Raty-instalacja modeli, urządzenia, Przewody, lub pakietów do spełnienia specyfikacji.
  • Rozwoju-publikowanie programów komputerowych dotyczących celów, które są kilka.
  • Operacji śledzenia obserwacji testy, gałki, lub różne znaki, aby upewnić się, że istnieje pewien maszyna wykonuje odpowiednio.
  • Operacji i zarządzanie dojście operacji systemów lub produktów.
  • Konserwacja-robi konserwacji, która jest rutynowe na biegu i podejmowaniu decyzji, kiedy i jaki rodzaj konserwacji staną się niezbędne.
  • Czynniki wpływające na rozwiązywanie problemów za wpadki, które są funkcjonowania i wybór jakiego kierunku, aby przejść na ten temat.
  • Naprawianie reperowanie programów lub produktów za pomocą urządzenia, które są pożądane.
  • Jakość-badania kontrolne-robi badania i oceny produktów, dostawcy, lub procedur w celu oceny doskonałe lub funkcjonalności.
  • Widok i podejmowania decyzji-myśląc o korzyści i ceny ogólne kroki, które są potencjalnym by wybrać najbardziej odpowiedni.
  • Analizy-określenie, jakiego rodzaju system powinien działać i sposób ulepszeń w funkcji, okoliczności, wraz z środowiska naturalnego może mieć wpływ korzyści.
  • Systemy ustalania oceny czynności lub wskaźniki wydajności systemu i względem celów urządzenia, dokładne lub zachowania potrzebne do zwiększenia wydajności.
  • Czas, zarządzania i obsługi innych’ okazji, a także moment osobistego oneis.
  • Podawanie środków finansowych-decydowania, jak gotówki będzie wkrótce używany do mieć z osiągniętych, i sprzedaży tych bonów.
  • Podawanie coraz zasobów materiałów i obserwacji do właściwego stosowania produktów, zakładów, i składniki nie potrzeba robić niektórych funkcji.
  • Nadzór nad personel zasobów ustanawiającego, motywujące, i kierowanie osób, podczas gdy wykonują, odróżnianie najlepszych osób dla zadania.
Kwalifikacje zawodowe Wymóg znajomości
  • Stopień naukowy doktora
  • Post-doktoranckich
  • Więcej niż 4 lata, do połowy 6 lat i w tym,
Warunkiem wstępnym umiejętności przywództwo kariery
  • Osiągnięcia/próba – 96.18%
  • Oznaczanie – 94.79%
  • Projektu – 90.85%
  • Organ – 90.08%
  • Współpraca – 95.73%
  • Sprawa dla innych – 96.80%
  • Społecznego pozycjonowanie – 87.01%
  • Samokontrola – 96.39%
  • Próg ciśnienia – 97.20%
  • AdaptabilityANDVersatility – 92.80%
  • Spójność – 99.20%
  • Świadomości na temat szczegółów – 99.20%
  • Etyka – %
  • Wolność – 92.48%
  • Postęp – 87.36%
  • Myślenia – 91.53%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …