Strona główna / Optometrycy opis stanowiska / Szablon obowiązku i funkcje

Optometrycy opis stanowiska / Szablon obowiązku i funkcje

Diagnozowanie, Zarządzanie, i leczeniu zaburzeń i schorzeń oka ludzkiego i systemu wizualizacji. Badanie oczu i graficzny procesu, identyfikowania problemów lub utracenie, Polecam naprawczych kontakty, a oferta środek. Może sugerować uzdrowienie leków na sytuacje szczególne wizję.

Wymóg umiejętności kariery
  • Analizować wzroku, Instrukcja stosowania, Sprzęt i farmaceutycznych agencje, określenie warunków wraz z innych nieprawidłowości, takie jak jaskra lub color-blindness i określenia umiejętności przekonanie i obrazu, nacisk i kontroli.
  • Sprawdź wyniki egzaminu i opracowania planu leczenia.
  • Zapewnić, sugerują, zmiany i zdrowe perspektywy obsługuje, że są inne, a także okulary, kontakty.
  • Jeśli Państwa wytyczne umożliwiają leki celu dbać o wzrok chorób.
  • Prawnik i uczyć pacjentów na aspekty ochrony, graficzny, środki oświetleniowe i obiektyw leczenie.
  • Sprawdź, czy dodano leczenie szpitalne jest ustawić potrzebne i polecam klientów do różnych specjalistów opieki zdrowotnej lub lekarz okulista,.
  • Wyeliminować z oczu.
  • Dostarczać klientom w trakcie operacji wzroku, na przykład lazer i zaćma wizja korekty, z pre- i pooperacyjnego uwagę, że jest.
  • Polecam perspektywy, aby skorygować lub zachowania przez procedury, które są regenerujący.
  • Przedstawienie wizji terapii i rehabilitacji słabowidzących.

Konieczność procedury pracy
  • Wiedza-czytanie ze zrozumieniem zdań i napisanych zdań w pracy pliki, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie-dostarczanie cały skoncentrować się na to, co inni ludzie mówią:, zrozumieć rzeczy tworzony przy użyciu czasu i energii, dociekliwych pytań jako idealny, i nigdy nie przerywając o wystąpień, które są nie do przyjęcia.
  • Wydawnictwa-Talking pomyślnie w piśmie jako prawo do wymagania widzów.
  • Mówiąc-rozmowy do innych wspominając danych wydajnie.
  • Zatrudniających arytmetyczne matematyki, aby rozwiązać problemy.
  • Nauka z wykorzystaniem rozwiązań i technologicznych zasady rozwiązywania problemów.
  • Krytyczne myślenie z wykorzystaniem osądu i myślenia w celu identyfikacji umiejętności i wady ustaleń, alternatywne opcje lub sposoby dylematy.
  • Aktywnego uczenia się-znając konsekwencje świeże danych dotyczących zarówno najnowsze i nadchodzących Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Uczenie się z wykorzystaniem strategii i wybierając coachingANDtutorial metody i metody odpowiednie dla problemu podczas uczenia się i wychowania nowych problemów.
  • TrackingPEREvaluating śledzenia skuteczności samego siebie, osoby, które są inne, lub korporacji należy wziąć pod uwagę działań naprawczych lub do produkcji akcesoriów.
  • Społecznego spostrzegawczość-istota nie zdaje sobie sprawy z innych’ tendencje i wiedzy, dlaczego oni odpowiedzieć, ponieważ robią.
  • Dopasowywanie koordynacji działań w odniesieniu do działań othersI.
  • Perswazji-przekonuje innych do zmiany ich umysły i zachowania.
  • Dyskusja-przynosząc innych zbiorowo i trudny do pogodzenia różnice.
  • Nauczania-nauczanie innych jak do przejścia.
  • Firma orientacji-pozytywnie szuka podejścia do pomocy osób.
  • Zaawansowane Problem-usunięcie-określania zaawansowanych problemów i poszukiwania informacji, która jest skojarzona zastosować rozwiązania oraz do produkcji i oceny wyborów.
  • Operacje analizy oceny rozwiązania specyfikacje i wymaga, aby styl.
  • Engineering Design-dostosowanie narzędzi lub tworzenie i techniczne ułatwiające wymagań konsumentów.
  • Kół zębatych podejmowaniu decyzji wyboru narzędzi i sprzętu ’ s rodzaju miał potrzebę realizacji kariery.
  • Raty-Dodawanie produktów, produkty, okablowanie, lub aplikacje, aby spełnić wymagania.
  • Kodowanie-pisania na komputerze pakiety w odniesieniu do różnych zastosowań.
  • Monitorowanie operacji-oglądanie wybiera ocen, lub objawy dodatkowe oznaczenia, aby upewnić się, że urządzenie działa prawidłowo.
  • Funkcji i procedur uchwyt obsługi urządzeń lub metod.
  • Wykonywanie konserwacji rutynowej konserwacji na biegu i określanie, kiedy.
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji czynników za zarządzanie trzasków i określenia jakiego kierunku, aby przejść na ten temat.
  • Przywracanie-naprawa maszyn lub programów przy użyciu potrzebne zasoby.
  • Kontrole jakości oceny kontroli wykonywania i kontroli produktów, usługi, lub funkcji sędziego wydajności lub jakości.
  • Wyrok i podejmowania decyzji, biorąc pod uwagę względne koszty i korzyści z działań, które są potencjalnym najlepiej wybrać odpowiedni jeden.
  • Systemy analizy określające jakie metody należy wykonać i jak zmiany w funkcji, dolegliwości, wraz z otoczenia mogą mieć wpływ na wyniki.
  • Systemy identyfikacji oceny procedur lub oznaczeń wydajności systemu, a także zgodnie z celami systemu, poprawienia lub kroki potrzebne do zwiększenia wydajności.
  • Czas obsługi zarządzania osobiste moment jednego.
  • Zarządzanie określenia oszczędności jak gotówka zostanie wydane do zdobycia pracy, wykonywane, rachunkowych dotyczących tych wydatków.
  • Operacje szukania produktu aktywów i obserwując kierunku właściwe wykorzystanie urządzeń, funkcje, i dostaw nie potrzeba robić pracy.
  • Nadzór nad kadrami-wskazując osoby bo one, ustanawiającego, i popychając wykonać, Identyfikowanie najlepszych ludzi do kariery zawodowej.
Kwalifikacje zawodowe Potrzeba wiedzy
  • Na poziomie studiów
  • Brak
Potrzeba umiejętności kontroli kariery
  • Osiągnięcia/wysiłku – %
  • Wytrwałość – %
  • Wysiłek – %
  • Przywództwo – %
  • Współpraca – %
  • Obaw dotyczących innych – %
  • Wyrównanie społecznej – %
  • SelfControl – %
  • Tolerancja ciśnienia – %
  • Wszechstronność/mobilności – %
  • Niezawodność – %
  • Dbałość o detal – %
  • Etyka – %
  • Wolność – %
  • Postęp – %
  • Analitycznego myślenia – %

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …