Strona główna / Patternmakers, Opis stanowiska pracy drewna / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Patternmakers, Opis stanowiska pracy drewna / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Podejście, rozwijać kołkować systemu lub przekrój stylów wykorzystywane w błoto formy uprawy, i określanie ich układu.

Wymóg umiejętności pracy
  • Zbadać szkiców, plany, lub skomponowane widowisko ustalenie rozmiarów i kształtów, wzorów i konfiguracje urządzeń, które są oczekiwane.
  • Lay wzory na graty się zapasów i przynieść kolekcje przekroju nawyków, jednostek, lub pełną skalę makiety towarów, w zależności od obrazów i wymagania systemowe, i za pomocą znakowania i obliczania urządzeń.
  • Sprawdź rozmiary stylów, które są zakończone, Kątomierze, zaciski, lub z wykorzystaniem szablonów, liniałów.
  • Umieścić, wykonać, i zmienić różnych urządzeń do obróbki drewna, takich jak na przykład tokarki i trak taśmowy do zmniejszenia i stan zachowania, obszary, i części, w oparciu o wymagania.
  • Lean, gładkie, i stanu obszarów, i samolot, Cięcie, rekord, złom, i piasku modele do osiągnięcia określonych wzorców, zatrudniających handtools.
  • Meczu, załączyć, i budować drewniane elementy razem do tworzenia wzorów, wzory, lub obszarów, zatrudniających śruby, paznokcie, Kołki rozporowe, epoksydowa, i śruby.
  • Nawyki, które są odpowiednie do wyrównania zaburzeń w odlewach.
  • Tworzyć wersje drewna, Szablony, pełnej skali makiet, Przyrządy obróbkowe, do tworzenia części produktów lub kształtów.
  • Obliczyć regionów, pomiary, rozmiary, i obciążenia.
  • Zaznacz informacje identyfikacyjne, takie jak cienie lub wymagania na Style, elementy, i szablony do wskazania strategii budowy.
  • Modele z szelaku lub wykończenie osiągnąć produktów.
  • Klej filety wewnętrznych stronach wzorów.
  • Wybierz drewna, aby stać się przydatne do nawyków.
  • Napraw uszkodzone lub zniszczone konstrukcje.
  • Odwołanie jest rejestrowana dotyczące zachowania Design.
  • Produkty i narzędzia, składniki i instrumentów zgodnie z wymaganiami.
  • Koszty oceny prac patternmaking.
  • Podzielić nawyki na sekcje zgodnie z kształtów odlewów.
  • Problem przyzwyczajenia do podanych operatorzy jednostek.
  • Zbieranie i sprzedaży detalicznej drewna i wzory.

Potrzeba działania zadania
  • Czytanie wiedzy-znając linie i napisał zwroty w formalności związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie-dostarczanie całą swoją uwagę na wypowiedzi innych osób, przy użyciu czasu aby zrozumieć punkty produkowane, Zadawanie zapytań jako idealny, i nigdy nie przerywając o wystąpień, które są nie do przyjęcia.
  • Pisanie w piśmie nie jako nieodpowiednie dla chce widzów, rozmawiając pomyślnie.
  • Mówiąc-rozmowy do innych, aby efektywnie udostępniać informacje.
  • Operacje arytmetyczne z wykorzystaniem matematyczne do rozwiązywania problemów.
  • Za pomocą nauki technologiczne zasad i technik, aby rozwiązać trudności.
  • Myślenia, która jest krytycznym wykorzystaniem osądu i powód do identyfikacji talentów i wady rozwiązań zastępczych, pomysły i sposoby na problemy.
  • Active-nauka-wiedzy implikacje nowych danych dla każdego istniejących i potencjalnych rozwiązywania problemów podejmowania decyzji i.
  • Uczenie się podejść-wybór i stosowanie technik edukacji/szkoleniowych i technik dla problem podczas nauki lub szkolenia nowych problemów.
  • CheckingANDExamining Sprawdzanie funkcjonalności firm, dodatkowe osoby, lub samemu produkować rozwoju lub rozważyć czynności naprawcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-będąc świadomy innych’ reakcje i wiedząc, jak to robią, dlaczego oni Odpowiedz.
  • Regulacja w koordynacji działań w odniesieniu do innych’ kroki.
  • Perswazja-prawdziwy innych, aby zmienić zachowanie lub ich intelekt.
  • Arbitraż-dostarczanie innych wspólnie i trudny do pogodzenia różnice.
  • Nauczania-pouczając innych tylko jak coś zrobić.
  • Orientacja-aktywnie poszukują metod, aby pomóc ludzie usług.
  • Złożonych Rozwiązywanie problemów-określenie zaawansowanych problemów i krytyce fakty, które jest połączone stosowanie opcji i do budowania i oceny możliwości.
  • Procedury rozpatrywania analizy towar specyfikacje i potrzeb stworzyć projekt.
  • Inżynieria konstrukcji do funkcji indywidualnych i ustanowienia sprzęt lub tworzenie potrzeb.
  • Narzędzia podejmowania decyzji wyboru narzędzi i sprzętu ’ sortowania s potrzebne do wykonania zadania.
  • Raty-instalacja aplikacji, produkty, okablowanie, lub sprzętu do spełnienia specyfikacji.
  • Pakiety programowania-pisania na komputerze w odniesieniu do różnych powodów.
  • Operacja oglądania monitoringu gałki, testy, lub różnych sygnałów, aby upewnić się, że urządzenie funkcjonuje skutecznie.
  • Funkcji i kontroli obsługi operacji urządzeń lub sprzętu.
  • Utrzymaniu wykonywanie konserwacji sprzętu, który jest rutynowe na sprzęt i określenie, kiedy i jakie zachowanie staje się niezbędne.
  • Rozwiązywanie problemów-określające powody, dla funkcjonowania błędy i decydując, w jakim kierunku pójść o nic z tego.
  • Reperowanie przywrócenie programów lub urządzeń za pomocą wymaganych zasobów.
  • Jakość-badania kontrolne-prowadzenie testów i badań produktów, usługi, lub operacji do miernika doskonałe lub skuteczności.
  • Wyrok i decyzji podejmowania biorąc pod uwagę porównywalne koszty i korzyści możliwych środków, aby znaleźć taki, który najlepiej nadaje się.
  • Jak analiza systemów identyfikacji zmian w ustawieniu, operacje, i sytuacje mogą mieć wpływ na wyniki i jaki rodzaj Metoda musi działać.
  • Systemy analizy określające działania lub oznaki wydajność systemu wraz z zgodnie z celami systemu dokładne lub środki potrzebne poważnie zwiększyć skuteczność.
  • Zarządzanie Timemanagement okresu osobistej wraz z innymi’ okazji jednego.
  • Nadzoru środków finansowych-decydowania, jak pieniądze ma zamiar wydać zostało zakończone, i rachunkowości dotyczące tych opłat.
  • Administracja zasobów materiałowych obserwacji i znalezienie prawidłowego wykorzystania dostaw, zakładów, i produkty niezbędne do określonych funkcji.
  • Zarządzanie zasobów pracowników prowadząc ludzi bo one, budynek, i zachęcanie do funkcji, określenie najważniejszych osób na zadania.
Wymagania szkoleniowe Wymagania w zakresie doświadczenia
  • Poziom Senior High School (lub GED lub starszy szkoły równoważności dokumentów)
  • Znacznie mniej niż w stopniu liceum
  • Brak
Wymogu umiejętności polecenia pracę
  • AccomplishmentOREffort – 87.75%
  • Trwałość – 87.62%
  • Wysiłek – 86.53%
  • Kontroli – 87.29%
  • Pomoc – 86.97%
  • Sprawy dotyczące innych – 86.05%
  • Kulturalne pozycjonowaniu – 81.70%
  • Samokontrola – 88.35%
  • Próg stresu – 84.94%
  • VersatilityORMobility – 88.57%
  • Stabilność – 89.74%
  • Dbałość o detal – 91.60%
  • Wytrzymałość – 87.35%
  • Niezależność – 87.32%
  • Kreatywność – 87.50%
  • Myślenia – 85.75%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …