Strona główna / Opis stanowiska policji detektywów / Przydziały i cła próbki

Opis stanowiska policji detektywów / Przydziały i cła próbki

Pożarów lasów i zapobiegania nadzoru pracy opis / Funkcji i odpowiedzialności szablonu

Nadzorować strażaków, którzy kontrolować i zarządzać pożarów w teren Wspólnoty, który jest wypełniany lub lasów.

Wymóg umiejętności kariery
  • Podłącz szczegóły palenisko do wysyłki, lub udogodnienia podwładnych, wykorzystując dwukierunkowe odbiorników.
  • Oferta jak szef funkcjonowania silnika, dać, Śmigłowiec, lub wyznaczonym ogień zespół kilku strażaków.
  • Zachować tłumienia ognia produktów w stanie, który jest dobry, Sprawdzanie sprzętu sporadycznie do zapewnienia, że ’ s nie niegotowy do użytku.
  • Wykonać dziewiczość ogień aplikacji lub hoselays.
  • Monitora przepisane oparzenia, aby upewnić się, że oni ’ re przeprowadzone prawidłowo i skutecznie.
  • Podstawowej i monitor, biorąc pod uwagę spalić zadania i historie postburn, analizowanie efektów i warunki nagrywania.
  • Określenie potrzeb szkolenia i awansu zespołu do upewnij się, że instrukcja, która jest właściwa może nastąpić.
  • Zachować Opis technik zapobiegania pożarom i prawa pożar lasu i technik.
  • Zaproponować zmiany biegów lub sprzętu, który jest świeży zakup.
  • Prowadzenie zadań kierowniczych, w tym produkcji i zachowanie danych, Wykonywanie form, Planowanie badań, lub publikowanie listów.
  • Uzyskać lub utrzymać pracowników gaśnicze czy.
  • Szkolenie pracowników wiedzy takie jak na przykład oświadczenie, że jest w powietrzu, Gaszenie pożaru, spadochron ruchu, lub stereo interakcji, w klasie lub twarzą w twarz.
  • Oceny i oceny efektywności pracownika.
  • Sprawdź programy, Sprzęt, mundury, lub tereny rekreacyjne, aby upewnić się, że przestrzeganie kryteriów ochrony, konieczności działań naprawczych w razie potrzeby.
  • Rozkład funkcji pracownika stałych priorytetów pracy i przydziały.
  • Zarządzanie Otwórz szczegóły publikowania dla naruszeń przepisów praw i obrzędów, badania stron internetowych trudności, za pomocą dając za pomocą umożliwia, lub nauki osób w odpowiednich technik spalania.
  • Sprawdź koszty tłumienia ognia aby upewnić się, że oni ’ re nie niepotrzebne i realistyczne.
  • Przewodnik wykonać załóg w leśnych lokalizacje w dbałości o dostęp do autostrad lub składników.
  • Wygenerować strażaków być transportowane przez ubezpieczycieli ludzi na ogień witryn.
  • Pociąg społeczeństwa na temat odstraszania pożar lasu, biorąc udział w procedurach na przykład eksponatów lub wyświetla lub rozpowszechnianie zasobów promo.
  • Należy sprawdzić, czy kłopoty specjalne palenisko, nadaje się, takich jak pociąg płomień problemy-z- za pomocą, lub posiekać usuwanie problemów.
  • Należy sprawdzić, czy wymiar, obszar, i sprawa pożaru lasów.
  • Uzyskania i Wyślij miejsce produktów i zespołów w związku z tym może się składać pędy, bezpiecznie i skutecznie.
  • Obserwować pędów lub załóg z powietrza do określenia gaśnicze jazdy wymagania wstępne lub nawet w zauważyć zmiany problemy, które mogą wpłynąć na gaszenie.
  • Podstawowe badania podejrzanych podpalenie w pożary, pracy ściśle z organizacjami, które są badania które są dodatkowe.
  • Wycena szkód spowodowanych przez pożary i przygotować szkody opinii.

Warunkiem działania zawód
  • Czytanie wiedzy-zrozumienia pkt i składa się zwroty w pracy pliki, które są związane z.
  • Aktywne słuchanie prezentując cały nacisk na innych ludzi, co mówią, czasu i energii, aby uświadomić sobie rzeczy w trakcie budowy, dociekliwych pytań jako właściwego, a nie o niewłaściwe wystąpień.
  • Tworzenie-spisane nie jako nieodpowiednie dla chce rynek skutecznie mówić.
  • Rozmowa-rozmawiając z innymi na bezproblemowe udostępnianie danych.
  • Arytmetyczne matematyki-stosowanie wobec utrwalić problemy.
  • Badania z wykorzystaniem kontrolowanych zasad i rozwiązań, aby naprawić problemy.
  • Krytyczne myślenie z wykorzystaniem powód i powodów, aby rozpoznać zalety i wady alternatywny alternatywne, ustalenia lub metody do problemów.
  • Aktywnego uczenia się-znajomość korzyści z nowych danych dotyczących aktualnych i potencjalnych rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Nauka, wybór strategii i przy użyciu strategie nauczania/instruktażowe i metody przystoi problem podczas studiów lub nauki nowych elementów.
  • Funkcje śledzenia-TrackingANDExamining siebie, dodatkowe ludzi, lub organizacji do produkcji akcesoriów lub należy wziąć pod uwagę kroki naprawcze.
  • Społecznego spostrzegawczość-będąc świadomy innych’ tendencje i wiedza dlaczego reagują tak samo, jak.
  • Zmiany w koordynacji działań w odniesieniu do działań othersI.
  • Marketing-przekonuje innych do zmiany swoich myśli lub nawyki.
  • Osada-dostarczenie innych zbiorowo i trudny do pogodzenia różnice.
  • Pomoc-wychowują innych instrukcje działania.
  • Firmy, orientacji, aktywnie wyszukując strategie pomóc ludziom.
  • Zaawansowane Problem-usunięcie-odróżnienie zaawansowanego dylematy i recenzowanie skojarzone szczegóły produkcji i oceny wyborów i zastosować alternatywne.
  • Procedury sprawdzania analizy chce i wymagań produktu, aby utworzyć projekt.
  • Technologia produkcji projekt lub dostosowanie narzędzi i technologii służyć potrzebom użytkownika.
  • Narzędzia wyboru określania rodzaju narzędzia i sprzęt potrzebny do zrobienia kariery.
  • Dodanie instalacji aplikacji, urządzenia, Schemat połączeń, lub urządzenia spełniające funkcje.
  • Kodowanie-komponowanie programów komputerowych, dotyczące zastosowań, które są kilka.
  • Operacje skoro do monitorowania funkcji, połączeń, lub innych wskaźników, aby upewnić się, że urządzenie działa skutecznie.
  • Funkcjonowaniu i uchwyt kontrolowanie funkcji, narzędzi lub urządzeń.
  • Sprzęt wykonywanie konserwacji rutynowej utrzymanie urządzeń i określania, kiedy i jakie utrzymanie jest wymagane.
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji przyczyn problemów, które są pracy i określenia jakiego kierunku, aby przejść na ten temat.
  • Naprawianie reperowanie modeli lub metody za pomocą narzędzi, które są pożądane.
  • Wykonywania kontroli analizy jakości ocen i testów towarów, usługi, lub funkcji, aby ocenić doskonałe lub efektywności.
  • Wyrok i decyzyjnych-biorąc pod uwagę korzyści i ogólne opłaty potencjalnych środków, aby znaleźć najlepsze nadaje się jeden.
  • Jak wykonać system identyfikacji systemów analizy i jak ulepszeń w funkcji, problemy, i również środowiska naturalnego może mieć wpływ na wyniki.
  • Metody identyfikacji oceny czynności lub oznaki wydajność systemu, a także czynności miał potrzebę poprawy lub stosowne wydajności, zgodnie z ambicjami urządzenia.
  • Jeden raz, zarządzania i obsługi ’ osobisty czas s, a także przy okazji innych.
  • Operacje identyfikacji zasobów finansowych jak funduszy jest prawdopodobne, aby być wydatkowane do wykonania zadania ukończone, i Księgowość na te rachunki.
  • Zarządzanie oznacza produkt występuje i odbieranie rzecz właściwego stosowania funkcji, narzędzia, i materiałów miał jeszcze do zrobienia wybranej funkcji.
  • Nadzór nad budowania zasobów pracowników, motywujące, i prowadząc ludzi, jak one działają, określania najbardziej skuteczne ludzi do zawodu.
Wykształcenie Wymagania w zakresie doświadczenia
  • Podłącz ’ poziom s (lub innych stopnia 2 letnie)
  • Poziomie szkoły Senior (lub GED lub liceum równoważności dokumentów)
  • Kawaler ’ stopnia s
  • Więcej niż 2 lata, okolice, w tym cztery lata
Zadania organu umiejętności wstępny
  • AccomplishmentORWork – 92.54%
  • Wytrzymałość na rozciąganie – 93.32%
  • Motywacja – 94.14%
  • Polecenia – 94.05%
  • Współpraca – 92.67%
  • Obawy dotyczące innych – 93.28%
  • Wyrównanie społecznej – 88.70%
  • Samokontrola – 91.18%
  • Tolerancja ciśnienia – 93.17%
  • VersatilityORFreedom – 94.22%
  • Stabilność – 96.05%
  • Świadomości na temat szczegółów – 91.65%
  • Etyka – 93.05%
  • Wolność – 88.16%
  • Kreatywność – 89.69%
  • Analitycznego myślenia – 91.47%

Przedstawiciele handlowi, Opis stanowiska pracy usług finansowych / Obowiązku próbki i funkcje

Promowanie usług finansowych, takich jak na przykład hipotecznych, opłata wyrównawcza, i prowadzenie inwestycji do konsumentów bankowości …