Domov / TO / Náplň práce programu SharePoint Designer / Úlohy / Povinnosti a zodpovednosť vzorky

Náplň práce programu SharePoint Designer / Úlohy / Povinnosti a zodpovednosť vzorky

Pracovná náplň / Úlohy / Povinnosti a zodpovednosť vzorky

  • Vytvorenie vlastných riešení SharePoint pomocou nasadený funkčnosť pracovných postupov webových častí atď
  • rovnako ako vlastné riešenie pomocou
  • Slúži ako webový vývojár a správca stránok schopný asimilovať informácie o firme uplatňovať popredných postupy, odporúčania pre efektívne riešenie SharePoint
  • Analyzovať obchodné požiadavky posúdenie alternatívnych riešení dizajnu vypracovať a implementovať aplikácie systémových riešení pomocou Microsoft SharePoint alebo iných systémov
  • Podieľať sa na systéme, testovanie integrácie, testovanie a hodnotenie rozvoja podnikania učebných materiálov
  • Integrácia aplikácie a dáta z rôznych zdrojov
  • Zodpovednosť za budovanie rámec a funkcie portálu
  • Vytvoriť vlastné formuláre pracovných postupov webových častí šablóny a riešenia
  • Podieľať sa na vypracovanie projektovej dokumentácie podľa potreby
  • Komunikovať a presadzovať osvedčené postupy, normy kódovania
  • Silné pochopenie Microsoft vývoja životného cyklu
  • Byť schopná vytvoriť dizajn a integrovať požiadavky používateľov programu InfoPath formuláre založené
  • Podieľať sa na vývoj a testovanie podľa potreby
  • Zabezpečenie integrity a bezpečnosti údajov lokality SharePoint
  • Silné zákaznícke služby zručností a preukázať schopnosť budovať profesijné vzťahy
  • Dobré komunikačné schopnosti, schopnosť komunikovať verbálne a písomné na všetkých úrovniach podniku
  • PHP Developer pomocou ľubovoľnej platforme Core PHP Wp Smarty Zend Magento Drupal cake PHP Joomla OS Commerce atď
  • OScommerce Joomla Drupal Magenta
  • Zodpovedajúce skvelé ľudí s veľkej firmy
  • Sme pyšní na vzdelávanie našich zákazníkov operácie s cieľom poskytnúť relevantné a nákladovo efektívne riešenie vyhne znovuzostavenie koleso
  • Táto pozícia bude pomáhať pri definovaní obchodné a technické požiadavky na navrhovanie, vývoj, nasadenie vlastných riešení SharePoint a prípadne poskytuje technickú podporu prebiehajúcich SharePoint
  • Pracovať v spolupráci s klientmi a podnikovým užívateľom asimilovať informácie o firme rozvíjať obchodné požiadavky procesov a systémov
  • Rozvíjať a program softvér špecifikácie architektúry a technické rozhrania služby SharePoint
  • Konfigurácia a rozvíjať vlastné riešenia SharePoint pomocou nasadený funkčnosť pracovných postupov webových častí navigácia zabezpečenia atď
  • Dizajn iniciovať a spracovať technické návrhy a funkcie komplexné aplikácie
  • Účasť v systéme, testovanie integrácie, testovanie a revízia obchodné učebných materiálov
  • Inovovať a rozvíjať hodnotné technologických riešení na zefektívnenie procesov
  • Udržiavať a spravovať existujúci zdroj základnej
  • Vášnivý a zábava pracovné prostredie
  • Schopnosť viesť technickej implementácie prostredníctvom dokončenie je kritický požiadavka tejto pozície
  • Kandidát musí mať silnú pracovnú morálku a schopnosti pracovať v dynamickom a rýchlo meniacom prostredí
  • Možnosť preskúmať denníky udalostí a správania, riešenie problémov je potrebné
  • Musí byť schopný pracovať v dynamickom prostredí rýchlo-chodil s neustále sa meniacim požiadavkám
  • Za rozvoj a správu prioritný projekt dodávať riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky programu
  • Zodpovedný za prepojenie úzko s IT oddelením na zabezpečenie včasného doručenia požadovaných program systémy a súvisiace funkcie
  • Zodpovedné za predstavujúce pozíciu program systémov na úrovni predstavenstva
  • Podporuje podrobné vyhodnotenia požiadavky na zmenu programu, ktoré majú vplyv na to výstup
  • Podporuje v odber, testovanie, uvedenie technické hodnotenie auditov overenie a overenie výstupu systému programu
  • Podporuje rizika Posudzovacie zasadania odporučiť stratégií a riziko reakcií na minimalizáciu celkového dopadu programu systémy
  • Zodpovedný za vypracovanie prehľadu návrhy nových systémov, ktoré špecifikuje činnosti, systém bude vykonávať a spôsob, akým údaje budú zobrazené koncový používateľ
  • Webmaster a trénera, pracovať so zamestnancami, ktorí sú spoločenstvo vlastníkov a členov pri ich používaní produktov Microsoft SharePoint
  • Prispieva k požiadavky pre budúce funkcie na základe koncovému používateľovi zbiera pripomienky a dokumenty, požiadavky
  • Pomáha s funkčné a úžitkovosti pre nové webové časti, opravy a iné zmeny
  • Pomáha s rozvojom SharePoint podporujú dokumentácie a prípravy študijných materiálov
  • Komunikuje s širokú škálu technických a obchodných expertov v individuálnych a skupinových nastavenia

O spolupráca skupiny

Skontrolujte tiež

Systémový analytik náplň / Úloha a zodpovednosť vzorky

The position will be responsible for successfully applying Information Technology IT principles procedures and techniques